UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

Wybierz rozgrywki

Terminarz: KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie | Klasa okręgowa junior 2009/2010


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
1 Kolejka 1 30.08.2009 14:00 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - LZS TESSA Tuszewo2 - 1 Wygrana
2 Kolejka 2 02.09.2009 17:00 h GKS VEL Dąbrówno - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie1 - 5 Wygrana
3 Kolejka 3 06.09.2009 14:00 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - LKS UNIA Susz8 - 1 Wygrana
4 Kolejka 4 09.09.2009 17:00 h GKS Wikielec - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie2 - 3 Wygrana
5 Kolejka 5 13.09.2009 14:00 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - GMINA Kozłowo2 - 2 Remis
6 Kolejka 6 19.09.2009 14:30 h LZS OSA Ząbrowo - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie1 - 2 Wygrana
8 Kolejka 8 27.09.2009 14:00 h LZS ZAMEK Szymbark - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie0 - 4 Wygrana
9 Kolejka 9 30.09.2009 16:00 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - GKS OSSA Biskupiec5 - 1 Wygrana
10 Kolejka 10 03.10.2009 12:00 h MKS OLIMPIA Kisielice - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie1 - 2 Wygrana
11 Kolejka 11 11.10.2009 14:00 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - GKS KORMORAN Ruszkowo11 - 0 Wygrana
12 Kolejka 12 17.10.2009 14:00 h LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie1 - 3 Wygrana
14 Kolejka 14 31.10.2009 14:00 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - KS ISKRA Narzym1 - 0 Wygrana
15 Kolejka 15 07.11.2009 12:00 h GSZS Rybno - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie2 - 1 Przegrana
16 Kolejka 16 05.05.2010 17:00 h LZS TESSA Tuszewo - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie4 - 2 Przegrana
17 Kolejka 17 28.03.2010 14:00 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - GKS VEL Dąbrówno6 - 0 Wygrana
18 Kolejka 18 03.04.2010 11:00 h LKS UNIA Susz - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie3 - 3 Remis
19 Kolejka 19 27.04.2010 17:30 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec2 - 0 Wygrana
20 Kolejka 20 26.05.2010 17:00 h GMINA Kozłowo - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie2 - 5 Wygrana
21 Kolejka 21 25.04.2010 14:00 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - LZS OSA Ząbrowo4 - 1 Wygrana
23 Kolejka 23 09.05.2010 14:00 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - LZS ZAMEK Szymbark3 - 0 Wygrana
24 Kolejka 24 16.05.2010 14:00 h GKS OSSA Biskupiec - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie0 - 1 Wygrana
25 Kolejka 25 23.05.2010 17:00 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - MKS OLIMPIA Kisielice2 - 1 Wygrana
26 Kolejka 26 22.05.2010 14:00 h GKS KORMORAN Ruszkowo - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie0 - 3 Wygrana
27 Kolejka 27 30.05.2010 14:00 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny4 - 0 Wygrana
29 Kolejka 29 05.06.2010 13:00 h KS ISKRA Narzym - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie5 - 0 Przegrana
30 Kolejka 30 13.06.2010 14:00 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - GSZS Rybno5 - 2 Wygrana

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube