UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: wszystkie zespoły | III LIGA TENISA STOŁOWEGO 2019/2020


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik
1 Kolejka 1 03.11.2019 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński9 - 9
1 Kolejka 1 03.11.2019 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - KS DEKORGLASS Działdowo12 - 6
1 Kolejka 1 03.11.2019 11:00 h OSIR Jeziorany - GZ LZS Lubawa7 - 11
2 Kolejka 2 17.11.2019 11:00 h KS DEKORGLASS Działdowo - OSIR Jeziorany7 - 11
2 Kolejka 2 17.11.2019 11:00 h LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - EKS MLEXER II Elbląg_ - _
2 Kolejka 2 17.11.2019 11:00 h MORLINY III Ostróda - MUKS PIŁECZKA Pisz10 - 8
3 Kolejka 3 24.11.2019 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - MORLINY III Ostróda7 - 11
3 Kolejka 3 24.11.2019 11:00 h OSIR Jeziorany - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński4 - 14
3 Kolejka 3 24.11.2019 11:00 h GZ LZS Lubawa - KS DEKORGLASS Działdowo6 - 12
4 Kolejka 4 08.12.2019 11:00 h LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - GZ LZS Lubawa17 - 1
4 Kolejka 4 08.12.2019 11:00 h MORLINY III Ostróda - OSIR Jeziorany_ - _
4 Kolejka 4 08.12.2019 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - MUKS PIŁECZKA Pisz12 - 6
5 Kolejka 5 15.12.2019 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - OSIR Jeziorany_ - _
5 Kolejka 5 15.12.2019 11:00 h KS DEKORGLASS Działdowo - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński2 - 16
5 Kolejka 5 29.12.2019 10:00 h GZ LZS Lubawa - MORLINY III Ostróda9 - 9
6 Kolejka 6 12.01.2020 11:00 h MORLINY III Ostróda - KS DEKORGLASS Działdowo8 - 10
6 Kolejka 6 12.01.2020 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - GZ LZS Lubawa12 - 6
6 Kolejka 6 12.01.2020 11:00 h OSIR Jeziorany - EKS MLEXER II Elbląg_ - _
7 Kolejka 7 02.02.2020 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - GZ LZS Lubawa12 - 6
7 Kolejka 7 02.02.2020 11:00 h KS DEKORGLASS Działdowo - MUKS PIŁECZKA Pisz_ - _
7 Kolejka 7 02.02.2020 11:00 h MORLINY III Ostróda - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński_ - _
8 Kolejka 8 26.02.2020 11:00 h KS DEKORGLASS Działdowo - GZ LZS Lubawa6 - 12
8 Kolejka 8 26.02.2020 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - MORLINY III Ostróda_ - _
8 Kolejka 8 26.02.2020 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - OSIR Jeziorany13 - 5
9 Kolejka 9 01.03.2020 11:00 h OSIR Jeziorany - MORLINY III Ostróda3 - 15
9 Kolejka 9 01.03.2020 11:00 h GZ LZS Lubawa - MUKS PIŁECZKA Pisz5 - 13
9 Kolejka 9 01.03.2020 11:00 h LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - KS DEKORGLASS Działdowo13 - 5
10 Kolejka 10 15.03.2020 11:00 h LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - MUKS PIŁECZKA Pisz_ - _
10 Kolejka 10 15.03.2020 11:00 h GZ LZS Lubawa - OSIR Jeziorany_ - _
10 Kolejka 10 15.03.2020 11:00 h MORLINY III Ostróda - EKS MLEXER II Elbląg_ - _
11 Kolejka 11 29.03.2020 11:00 h GZ LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg_ - _
11 Kolejka 11 29.03.2020 11:00 h LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - OSIR Jeziorany_ - _
11 Kolejka 11 29.03.2020 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - KS DEKORGLASS Działdowo_ - _
12 Kolejka 12 12.04.2020 11:00 h OSIR Jeziorany - KS DEKORGLASS Działdowo_ - _
12 Kolejka 12 12.04.2020 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński_ - _
12 Kolejka 12 12.04.2020 11:00 h MORLINY III Ostróda - GZ LZS Lubawa_ - _
13 Kolejka 13 26.04.2020 11:00 h LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - MORLINY III Ostróda_ - _
13 Kolejka 13 26.04.2020 11:00 h KS DEKORGLASS Działdowo - EKS MLEXER II Elbląg_ - _
13 Kolejka 13 26.04.2020 11:00 h OSIR Jeziorany - MUKS PIŁECZKA Pisz_ - _
14 Kolejka 14 10.05.2020 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - EKS MLEXER II Elbląg_ - _
14 Kolejka 14 10.05.2020 11:00 h KS DEKORGLASS Działdowo - MORLINY III Ostróda_ - _
14 Kolejka 14 10.05.2020 11:00 h GZ LZS Lubawa - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński_ - _

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol