UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: wszystkie zespoły | III LIGA TENISA STOŁOWEGO 2021/2022


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik
1 Kolejka 1 29.09.2021 17:00 h KS DEKORGLASS IV Działdowo - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński6 - 12
1 Kolejka 1 03.10.2021 11:00 h GKS Grunwald - EKS MLEXER II Elbląg7 - 11
1 Kolejka 1 03.10.2021 11:00 h KS WICHER Gwiździny - LZS Lubawa6 - 12
1 Kolejka 1 13.10.2021 16:30 h KS AZS UWM II Olsztyn - UKS TEMPO 25 Olsztyn8 - 10
1 Kolejka 1 21.11.2021 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - MUKS PIŁECZKA Pisz_ - _
2 Kolejka 2 10.10.2021 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - UKS TEMPO 25 Olsztyn12 - 6
2 Kolejka 2 10.10.2021 11:00 h KS DEKORGLASS IV Działdowo - KS AZS UWM II Olsztyn8 - 10
2 Kolejka 2 10.10.2021 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - KS WICHER Gwiździny17 - 1
2 Kolejka 2 10.10.2021 11:00 h GKS Grunwald - MLKS Ostródzianka Ostróda6 - 12
2 Kolejka 2 23.10.2021 16:00 h LZS Lubawa - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński1 - 17
3 Kolejka 3 16.10.2021 17:00 h KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa12 - 6
3 Kolejka 3 17.10.2021 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - EKS MLEXER II Elbląg6 - 12
3 Kolejka 3 17.10.2021 11:00 h KS WICHER Gwiździny - GKS Grunwald12 - 6
3 Kolejka 3 30.10.2021 11:00 h UKS TEMPO 25 Olsztyn - KS DEKORGLASS IV Działdowo10 - 8
3 Kolejka 3 13.11.2021 10:00 h KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - MUKS PIŁECZKA Pisz13 - 5
4 Kolejka 4 24.10.2021 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - KS DEKORGLASS IV Działdowo15 - 3
4 Kolejka 4 24.10.2021 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - KS AZS UWM II Olsztyn13 - 5
4 Kolejka 4 24.10.2021 11:00 h LZS Lubawa - UKS TEMPO 25 Olsztyn7 - 11
4 Kolejka 4 24.10.2021 11:00 h KS WICHER Gwiździny - MLKS Ostródzianka Ostróda3 - 15
4 Kolejka 4 25.10.2021 18:30 h GKS Grunwald - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński2 - 16
5 Kolejka 5 09.11.2021 11:00 h KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - MLKS Ostródzianka Ostróda11 - 7
5 Kolejka 5 13.11.2021 11:00 h UKS TEMPO 25 Olsztyn - MUKS PIŁECZKA Pisz5 - 13
5 Kolejka 5 13.11.2021 17:00 h KS AZS UWM II Olsztyn - GKS Grunwald_ - _
5 Kolejka 5 14.11.2021 11:00 h KS WICHER Gwiździny - EKS MLEXER II Elbląg3 - 15
5 Kolejka 5 21.11.2021 11:00 h KS DEKORGLASS IV Działdowo - LZS Lubawa12 - 6
6 Kolejka 6 20.11.2021 17:00 h EKS MLEXER II Elbląg - LZS Lubawa17 - 1
6 Kolejka 6 23.11.2021 18:00 h KS WICHER Gwiździny - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński1 - 17
6 Kolejka 6 28.11.2021 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - KS DEKORGLASS IV Działdowo_ - _
6 Kolejka 6 28.11.2021 11:00 h GKS Grunwald - UKS TEMPO 25 Olsztyn_ - _
6 Kolejka 6 28.11.2021 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - KS AZS UWM II Olsztyn_ - _
7 Kolejka 7 04.12.2021 17:00 h KS AZS UWM II Olsztyn - KS WICHER Gwiździny_ - _
7 Kolejka 7 05.12.2021 11:00 h KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - EKS MLEXER II Elbląg_ - _
7 Kolejka 7 05.12.2021 11:00 h UKS TEMPO 25 Olsztyn - MLKS Ostródzianka Ostróda_ - _
7 Kolejka 7 05.12.2021 11:00 h KS DEKORGLASS IV Działdowo - GKS Grunwald_ - _
7 Kolejka 7 05.12.2021 11:00 h LZS Lubawa - MUKS PIŁECZKA Pisz_ - _
8 Kolejka 8 12.12.2021 11:00 h GKS Grunwald - LZS Lubawa_ - _
8 Kolejka 8 12.12.2021 11:00 h EKS MLEXER II Elbląg - MUKS PIŁECZKA Pisz_ - _
8 Kolejka 8 12.12.2021 11:00 h MLKS Ostródzianka Ostróda - KS DEKORGLASS IV Działdowo_ - _
8 Kolejka 8 12.12.2021 11:00 h KS WICHER Gwiździny - UKS TEMPO 25 Olsztyn_ - _
8 Kolejka 8 12.12.2021 11:00 h KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - KS AZS UWM II Olsztyn_ - _
9 Kolejka 9 18.12.2021 17:00 h KS AZS UWM II Olsztyn - EKS MLEXER II Elbląg_ - _
9 Kolejka 9 19.12.2021 11:00 h UKS TEMPO 25 Olsztyn - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński_ - _
9 Kolejka 9 19.12.2021 11:00 h KS DEKORGLASS IV Działdowo - KS WICHER Gwiździny_ - _
9 Kolejka 9 19.12.2021 11:00 h LZS Lubawa - MLKS Ostródzianka Ostróda_ - _
9 Kolejka 9 19.12.2021 11:00 h MUKS PIŁECZKA Pisz - GKS Grunwald_ - _

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube