UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

Wybierz rozgrywki

Terminarz: GSZS Rybno | Klasa okręgowa junior 2009/2010


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
1 Kolejka 1 29.08.2009 12:00 h KS ISKRA Narzym - GSZS Rybno3 - 0 Przegrana
3 Kolejka 3 06.09.2009 12:00 h GSZS Rybno - LZS TESSA Tuszewo0 - 4 Przegrana
4 Kolejka 4 09.09.2009 17:00 h GKS VEL Dąbrówno - GSZS Rybno3 - 5 Wygrana
5 Kolejka 5 12.09.2009 12:00 h GSZS Rybno - LKS UNIA Susz2 - 3 Przegrana
6 Kolejka 6 20.09.2009 12:00 h GKS Wikielec - GSZS Rybno7 - 2 Przegrana
7 Kolejka 7 22.09.2009 17:00 h GSZS Rybno - GMINA Kozłowo8 - 2 Wygrana
8 Kolejka 8 26.09.2009 14:30 h LZS OSA Ząbrowo - GSZS Rybno4 - 3 Przegrana
10 Kolejka 10 04.10.2009 14:00 h LZS ZAMEK Szymbark - GSZS Rybno1 - 2 Wygrana
11 Kolejka 11 10.10.2009 12:00 h GSZS Rybno - GKS OSSA Biskupiec2 - 8 Przegrana
12 Kolejka 12 17.10.2009 12:00 h MKS OLIMPIA Kisielice - GSZS Rybno4 - 2 Przegrana
13 Kolejka 13 24.10.2009 14:00 h GSZS Rybno - GKS KORMORAN Ruszkowo8 - 0 Wygrana
14 Kolejka 14 31.10.2009 14:00 h LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny - GSZS Rybno5 - 2 Przegrana
15 Kolejka 15 07.11.2009 12:00 h GSZS Rybno - KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie2 - 1 Wygrana
16 Kolejka 16 05.05.2010 17:00 h GSZS Rybno - KS ISKRA Narzym0 - 3 Przegrana
18 Kolejka 18 02.04.2010 14:00 h LZS TESSA Tuszewo - GSZS Rybno7 - 4 Przegrana
19 Kolejka 19 27.04.2010 17:30 h GSZS Rybno - GKS VEL Dąbrówno2 - 1 Wygrana
20 Kolejka 20 26.05.2010 17:00 h LKS UNIA Susz - GSZS Rybno1 - 1 Remis
21 Kolejka 21 24.04.2010 14:00 h GSZS Rybno - GKS Wikielec3 - 1 Wygrana
22 Kolejka 22 01.05.2010 14:00 h GMINA Kozłowo - GSZS Rybno1 - 3 Wygrana
23 Kolejka 23 08.05.2010 14:00 h GSZS Rybno - LZS OSA Ząbrowo4 - 2 Wygrana
25 Kolejka 25 18.05.2010 17:00 h GSZS Rybno - LZS ZAMEK Szymbark3 - 0 Wygrana
26 Kolejka 26 23.05.2010 14:00 h GKS OSSA Biskupiec - GSZS Rybno3 - 3 Remis
27 Kolejka 27 29.05.2010 14:00 h GSZS Rybno - MKS OLIMPIA Kisielice3 - 4 Przegrana
28 Kolejka 28 03.06.2010 16:00 h GKS KORMORAN Ruszkowo - GSZS Rybno0 - 3 Wygrana
29 Kolejka 29 05.06.2010 14:00 h GSZS Rybno - LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny6 - 2 Wygrana
30 Kolejka 30 13.06.2010 14:00 h KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie - GSZS Rybno5 - 2 Przegrana

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube