UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: wszystkie zespoły | A - klasa 2018/2019


  KOL Data Czas Gospodarze       Goście Wynik
1 18.08.2018 16:00 LZS CZARNI Rudzienice - KS Mroczno3 - 0
events.png 1 18.08.2018 17:00 LZS LIDER Złotowo - GKS POLONIA Iłowo2 - 3
1 19.08.2018 14:00 LZS OHI Frednowy - GKS GRUNWALD Gierzwałd0 - 2
events.png 1 19.08.2018 16:00 LZS JORDAN Kazanice - GKS OSSA Biskupiec3 - 0
1 19.08.2018 16:00 LZS OSA Ząbrowo - KS ISKRA Narzym1 - 3
1 19.08.2018 17:00 LKS WEL Lidzbark Welski - KS ZAMEK Kurzętnik1 - 1
2 25.08.2018 16:00 KS ISKRA Narzym - LZS CZARNI Rudzienice2 - 3
2 25.08.2018 16:00 GKS POLONIA Iłowo - LZS OSA Ząbrowo3 - 0
2 25.08.2018 17:00 KS Mroczno - LKS WEL Lidzbark Welski0 - 3
events.png 2 25.08.2018 17:00 GKS OSSA Biskupiec - LZS LIDER Złotowo0 - 1
events.png 2 26.08.2018 14:00 LZS OHI Frednowy - LZS JORDAN Kazanice3 - 0
2 26.08.2018 16:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd - KS ZAMEK Kurzętnik4 - 1
3 01.09.2018 16:00 LZS CZARNI Rudzienice - GKS POLONIA Iłowo1 - 1
3 01.09.2018 17:00 LZS OSA Ząbrowo - GKS OSSA Biskupiec1 - 5
3 01.09.2018 17:00 LKS WEL Lidzbark Welski - KS ISKRA Narzym2 - 1
3 01.09.2018 17:00 KS ZAMEK Kurzętnik - KS Mroczno3 - 0
events.png 3 02.09.2018 13:00 LZS LIDER Złotowo - LZS OHI Frednowy6 - 0
events.png 3 02.09.2018 14:00 LZS JORDAN Kazanice - GKS GRUNWALD Gierzwałd3 - 4
4 08.09.2018 16:00 GKS OSSA Biskupiec - LZS CZARNI Rudzienice1 - 3
4 08.09.2018 16:00 GKS POLONIA Iłowo - LKS WEL Lidzbark Welski0 - 0
events.png 4 08.09.2018 17:00 LZS JORDAN Kazanice - LZS LIDER Złotowo3 - 0
4 09.09.2018 14:00 LZS OHI Frednowy - LZS OSA Ząbrowo5 - 0
4 09.09.2018 16:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd - KS Mroczno5 - 1
4 09.09.2018 16:00 KS ISKRA Narzym - KS ZAMEK Kurzętnik1 - 4
events.png 5 15.09.2018 16:00 LZS OSA Ząbrowo - LZS JORDAN Kazanice1 - 6
5 15.09.2018 16:00 LZS CZARNI Rudzienice - LZS OHI Frednowy0 - 2
5 15.09.2018 16:00 KS Mroczno - KS ISKRA Narzym1 - 0
events.png 5 15.09.2018 16:30 LZS LIDER Złotowo - GKS GRUNWALD Gierzwałd1 - 3
5 15.09.2018 16:30 KS ZAMEK Kurzętnik - GKS POLONIA Iłowo0 - 2
5 16.09.2018 16:00 LKS WEL Lidzbark Welski - GKS OSSA Biskupiec0 - 1
6 22.09.2018 16:00 GKS OSSA Biskupiec - KS ZAMEK Kurzętnik3 - 0
events.png 6 22.09.2018 16:00 LZS JORDAN Kazanice - LZS CZARNI Rudzienice0 - 2
events.png 6 23.09.2018 13:00 LZS LIDER Złotowo - LZS OSA Ząbrowo10 - 0
6 23.09.2018 14:00 LZS OHI Frednowy - LKS WEL Lidzbark Welski1 - 1
6 23.09.2018 16:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd - KS ISKRA Narzym2 - 2
6 23.09.2018 16:00 GKS POLONIA Iłowo - KS Mroczno1 - 1
7 29.09.2018 16:00 LZS OSA Ząbrowo - GKS GRUNWALD Gierzwałd0 - 1
events.png 7 29.09.2018 16:00 LZS CZARNI Rudzienice - LZS LIDER Złotowo4 - 0
events.png 7 29.09.2018 16:00 LKS WEL Lidzbark Welski - LZS JORDAN Kazanice3 - 0
7 29.09.2018 16:00 KS ZAMEK Kurzętnik - LZS OHI Frednowy2 - 4
7 29.09.2018 16:00 KS Mroczno - GKS OSSA Biskupiec1 - 4
7 30.09.2018 16:00 KS ISKRA Narzym - GKS POLONIA Iłowo1 - 4
8 06.10.2018 16:00 GKS OSSA Biskupiec - KS ISKRA Narzym1 - 1
events.png 8 06.10.2018 16:00 LZS JORDAN Kazanice - KS ZAMEK Kurzętnik1 - 3
events.png 8 06.10.2018 16:00 LZS LIDER Złotowo - LKS WEL Lidzbark Welski4 - 4
8 06.10.2018 16:00 LZS OSA Ząbrowo - LZS CZARNI Rudzienice2 - 6
8 07.10.2018 14:00 LZS OHI Frednowy - KS Mroczno1 - 5
8 07.10.2018 16:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS POLONIA Iłowo1 - 1
9 13.10.2018 15:00 KS ISKRA Narzym - LZS OHI Frednowy4 - 2
9 13.10.2018 15:30 LZS CZARNI Rudzienice - GKS GRUNWALD Gierzwałd2 - 1
9 13.10.2018 15:30 LKS WEL Lidzbark Welski - LZS OSA Ząbrowo1 - 1
events.png 9 13.10.2018 15:30 KS ZAMEK Kurzętnik - LZS LIDER Złotowo2 - 0
events.png 9 13.10.2018 15:30 KS Mroczno - LZS JORDAN Kazanice0 - 2
9 14.10.2018 15:00 GKS POLONIA Iłowo - GKS OSSA Biskupiec3 - 0
events.png 10 20.10.2018 15:00 LZS JORDAN Kazanice - KS ISKRA Narzym2 - 2
10 20.10.2018 15:00 LZS OSA Ząbrowo - KS ZAMEK Kurzętnik1 - 4
10 20.10.2018 15:00 LZS CZARNI Rudzienice - LKS WEL Lidzbark Welski1 - 0
events.png 10 21.10.2018 13:00 LZS LIDER Złotowo - KS Mroczno4 - 1
10 21.10.2018 14:00 LZS OHI Frednowy - GKS POLONIA Iłowo0 - 3
10 21.10.2018 15:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS OSSA Biskupiec7 - 1
11 27.10.2018 15:00 LKS WEL Lidzbark Welski - GKS GRUNWALD Gierzwałd_ - _
11 27.10.2018 15:00 KS ZAMEK Kurzętnik - LZS CZARNI Rudzienice_ - _
11 27.10.2018 15:00 KS Mroczno - LZS OSA Ząbrowo_ - _
11 27.10.2018 15:00 KS ISKRA Narzym - LZS LIDER Złotowo_ - _
11 27.10.2018 15:00 GKS OSSA Biskupiec - LZS OHI Frednowy_ - _
11 28.10.2018 14:00 GKS POLONIA Iłowo - LZS JORDAN Kazanice_ - _

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol