UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: Wszystkie zespoły | A - klasa 2018/2019


  KOL Data Godz. Gospodarz       Goście Rezultat
1 18.08.2018 16:00 LZS CZARNI Rudzienice - KS Mroczno3 - 0
1 18.08.2018 17:00 LZS LIDER Złotowo - GKS POLONIA Iłowo2 - 3
1 19.08.2018 14:00 LZS OHI Frednowy - GKS GRUNWALD Gierzwałd_ - _
1 19.08.2018 16:00 LZS JORDAN Kazanice - GKS OSSA Biskupiec_ - _
1 19.08.2018 16:00 LZS OSA Ząbrowo - KS ISKRA Narzym_ - _
1 19.08.2018 17:00 LKS WEL Lidzbark Welski - KS ZAMEK Kurzętnik_ - _
2 25.08.2018 16:00 KS ISKRA Narzym - LZS CZARNI Rudzienice_ - _
2 25.08.2018 16:00 GKS POLONIA Iłowo - LZS OSA Ząbrowo_ - _
2 25.08.2018 17:00 KS Mroczno - LKS WEL Lidzbark Welski_ - _
2 25.08.2018 17:00 GKS OSSA Biskupiec - LZS LIDER Złotowo_ - _
2 26.08.2018 14:00 LZS OHI Frednowy - LZS JORDAN Kazanice_ - _
2 26.08.2018 16:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd - KS ZAMEK Kurzętnik_ - _
3 01.09.2018 16:00 LZS CZARNI Rudzienice - GKS POLONIA Iłowo_ - _
3 01.09.2018 17:00 LZS OSA Ząbrowo - GKS OSSA Biskupiec_ - _
3 01.09.2018 17:00 LKS WEL Lidzbark Welski - KS ISKRA Narzym_ - _
3 01.09.2018 17:00 KS ZAMEK Kurzętnik - KS Mroczno_ - _
3 02.09.2018 13:00 LZS LIDER Złotowo - LZS OHI Frednowy_ - _
3 02.09.2018 14:00 LZS JORDAN Kazanice - GKS GRUNWALD Gierzwałd_ - _
4 08.09.2018 16:00 GKS OSSA Biskupiec - LZS CZARNI Rudzienice_ - _
4 08.09.2018 17:00 LZS JORDAN Kazanice - LZS LIDER Złotowo_ - _
4 09.09.2018 14:00 LZS OHI Frednowy - LZS OSA Ząbrowo_ - _
4 09.09.2018 16:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd - KS Mroczno_ - _
4 09.09.2018 16:00 KS ISKRA Narzym - KS ZAMEK Kurzętnik_ - _
4 09.09.2018 16:00 GKS POLONIA Iłowo - LKS WEL Lidzbark Welski_ - _
5 15.09.2018 16:00 LZS OSA Ząbrowo - LZS JORDAN Kazanice_ - _
5 15.09.2018 16:00 LZS CZARNI Rudzienice - LZS OHI Frednowy_ - _
5 15.09.2018 16:00 KS Mroczno - KS ISKRA Narzym_ - _
5 15.09.2018 16:30 LZS LIDER Złotowo - GKS GRUNWALD Gierzwałd_ - _
5 15.09.2018 16:30 KS ZAMEK Kurzętnik - GKS POLONIA Iłowo_ - _
5 16.09.2018 16:00 LKS WEL Lidzbark Welski - GKS OSSA Biskupiec_ - _
6 22.09.2018 16:00 GKS OSSA Biskupiec - KS ZAMEK Kurzętnik_ - _
6 22.09.2018 16:00 LZS JORDAN Kazanice - LZS CZARNI Rudzienice_ - _
6 23.09.2018 13:00 LZS LIDER Złotowo - LZS OSA Ząbrowo_ - _
6 23.09.2018 14:00 LZS OHI Frednowy - LKS WEL Lidzbark Welski_ - _
6 23.09.2018 16:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd - KS ISKRA Narzym_ - _
6 23.09.2018 16:00 GKS POLONIA Iłowo - KS Mroczno_ - _
7 29.09.2018 16:00 LZS OSA Ząbrowo - GKS GRUNWALD Gierzwałd_ - _
7 29.09.2018 16:00 LZS CZARNI Rudzienice - LZS LIDER Złotowo_ - _
7 29.09.2018 16:00 LKS WEL Lidzbark Welski - LZS JORDAN Kazanice_ - _
7 29.09.2018 16:00 KS ZAMEK Kurzętnik - LZS OHI Frednowy_ - _
7 29.09.2018 16:00 KS Mroczno - GKS OSSA Biskupiec_ - _
7 30.09.2018 16:00 KS ISKRA Narzym - GKS POLONIA Iłowo_ - _
8 06.10.2018 16:00 GKS OSSA Biskupiec - KS ISKRA Narzym_ - _
8 06.10.2018 16:00 LZS JORDAN Kazanice - KS ZAMEK Kurzętnik_ - _
8 06.10.2018 16:00 LZS LIDER Złotowo - LKS WEL Lidzbark Welski_ - _
8 06.10.2018 16:00 LZS OSA Ząbrowo - LZS CZARNI Rudzienice_ - _
8 07.10.2018 14:00 LZS OHI Frednowy - KS Mroczno_ - _
8 07.10.2018 16:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS POLONIA Iłowo_ - _
9 13.10.2018 15:00 KS ISKRA Narzym - LZS OHI Frednowy_ - _
9 13.10.2018 15:30 LZS CZARNI Rudzienice - GKS GRUNWALD Gierzwałd_ - _
9 13.10.2018 15:30 LKS WEL Lidzbark Welski - LZS OSA Ząbrowo_ - _
9 13.10.2018 15:30 KS ZAMEK Kurzętnik - LZS LIDER Złotowo_ - _
9 13.10.2018 15:30 KS Mroczno - LZS JORDAN Kazanice_ - _
9 14.10.2018 15:00 GKS POLONIA Iłowo - GKS OSSA Biskupiec_ - _
10 20.10.2018 15:00 LZS JORDAN Kazanice - KS ISKRA Narzym_ - _
10 20.10.2018 15:00 LZS OSA Ząbrowo - KS ZAMEK Kurzętnik_ - _
10 20.10.2018 15:00 LZS CZARNI Rudzienice - LKS WEL Lidzbark Welski_ - _
10 21.10.2018 13:00 LZS LIDER Złotowo - KS Mroczno_ - _
10 21.10.2018 14:00 LZS OHI Frednowy - GKS POLONIA Iłowo_ - _
10 21.10.2018 15:00 GKS GRUNWALD Gierzwałd - GKS OSSA Biskupiec_ - _
11 27.10.2018 15:00 LKS WEL Lidzbark Welski - GKS GRUNWALD Gierzwałd_ - _
11 27.10.2018 15:00 KS ZAMEK Kurzętnik - LZS CZARNI Rudzienice_ - _
11 27.10.2018 15:00 KS Mroczno - LZS OSA Ząbrowo_ - _
11 27.10.2018 15:00 KS ISKRA Narzym - LZS LIDER Złotowo_ - _
11 27.10.2018 15:00 GKS OSSA Biskupiec - LZS OHI Frednowy_ - _
11 28.10.2018 14:00 GKS POLONIA Iłowo - LZS JORDAN Kazanice_ - _

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol