UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: wszystkie zespoły | B - klasa 2018/2019


  KOL Data Czas Gospodarze       Goście Wynik
1 18.08.2018 17:00 MLKS OLIMPIA Kisielice - KS WEL Bratian4 - 1
1 19.08.2018 13:00 UKS ŻAK Jamielnik - GKS ISKRA Smykówko1 - 3
events.png 1 19.08.2018 14:00 LZS AVISTA Łążyn - MKS Działdowo0 - 3
1 19.08.2018 15:00 OKS SOKÓŁ II Ostróda - GKS MEWA Smykowo6 - 0
events.png 1 19.08.2018 15:00 LZS ZAMEK Szymbark - LZS Fijewo1 - 1
1 19.08.2018 16:00 MKS START II Nidzica - KS WICHER Gwiździny1 - 2
events.png 2 25.08.2018 16:00 LZS AVISTA Łążyn - LZS ZAMEK Szymbark3 - 0
2 25.08.2018 16:00 KS WEL Bratian - MKS START II Nidzica2 - 3
2 25.08.2018 16:00 GKS MEWA Smykowo - MLKS OLIMPIA Kisielice2 - 7
events.png 2 25.08.2018 17:00 GKS ISKRA Smykówko - LZS Fijewo3 - 2
2 25.08.2018 17:00 KS WICHER Gwiździny - MKS Działdowo1 - 3
2 26.08.2018 13:00 UKS ŻAK Jamielnik - OKS SOKÓŁ II Ostróda1 - 2
3 01.09.2018 17:00 MLKS OLIMPIA Kisielice - UKS ŻAK Jamielnik5 - 1
3 01.09.2018 17:00 KS WEL Bratian - MKS Działdowo2 - 6
events.png 3 02.09.2018 13:00 LZS Fijewo - LZS AVISTA Łążyn3 - 1
3 02.09.2018 15:00 LZS ZAMEK Szymbark - KS WICHER Gwiździny0 - 4
3 02.09.2018 16:00 OKS SOKÓŁ II Ostróda - GKS ISKRA Smykówko2 - 0
3 02.09.2018 16:00 MKS START II Nidzica - GKS MEWA Smykowo5 - 0
4 08.09.2018 16:00 KS WEL Bratian - LZS ZAMEK Szymbark3 - 1
4 08.09.2018 16:00 GKS MEWA Smykowo - MKS Działdowo0 - 6
4 09.09.2018 13:00 UKS ŻAK Jamielnik - MKS START II Nidzica3 - 3
events.png 4 09.09.2018 14:00 GKS ISKRA Smykówko - LZS AVISTA Łążyn5 - 2
events.png 4 09.09.2018 14:00 KS WICHER Gwiździny - LZS Fijewo5 - 1
4 09.09.2018 16:00 OKS SOKÓŁ II Ostróda - MLKS OLIMPIA Kisielice0 - 1
5 15.09.2018 16:00 MKS Działdowo - UKS ŻAK Jamielnik7 - 0
5 15.09.2018 16:30 MLKS OLIMPIA Kisielice - GKS ISKRA Smykówko1 - 2
events.png 5 16.09.2018 14:00 LZS Fijewo - KS WEL Bratian4 - 0
events.png 5 16.09.2018 14:00 LZS AVISTA Łążyn - KS WICHER Gwiździny3 - 4
5 16.09.2018 15:00 LZS ZAMEK Szymbark - GKS MEWA Smykowo3 - 1
5 16.09.2018 16:00 MKS START II Nidzica - OKS SOKÓŁ II Ostróda0 - 6
events.png 6 22.09.2018 16:00 KS WEL Bratian - LZS AVISTA Łążyn3 - 1
events.png 6 22.09.2018 16:00 GKS MEWA Smykowo - LZS Fijewo1 - 3
6 22.09.2018 16:30 GKS ISKRA Smykówko - KS WICHER Gwiździny2 - 0
6 22.09.2018 16:30 MLKS OLIMPIA Kisielice - MKS START II Nidzica13 - 1
6 23.09.2018 13:00 UKS ŻAK Jamielnik - LZS ZAMEK Szymbark2 - 1
6 23.09.2018 16:00 OKS SOKÓŁ II Ostróda - MKS Działdowo1 - 1
7 29.09.2018 16:00 MKS Działdowo - MLKS OLIMPIA Kisielice2 - 0
events.png 7 30.09.2018 14:00 LZS Fijewo - UKS ŻAK Jamielnik2 - 1
events.png 7 30.09.2018 14:00 LZS AVISTA Łążyn - GKS MEWA Smykowo6 - 2
7 30.09.2018 14:00 KS WICHER Gwiździny - KS WEL Bratian1 - 2
7 30.09.2018 15:00 LZS ZAMEK Szymbark - OKS SOKÓŁ II Ostróda1 - 4
7 30.09.2018 16:00 MKS START II Nidzica - GKS ISKRA Smykówko0 - 5
8 06.10.2018 16:00 GKS ISKRA Smykówko - KS WEL Bratian2 - 1
8 06.10.2018 16:00 GKS MEWA Smykowo - KS WICHER Gwiździny0 - 7
8 06.10.2018 16:00 MLKS OLIMPIA Kisielice - LZS ZAMEK Szymbark5 - 0
events.png 8 07.10.2018 13:00 UKS ŻAK Jamielnik - LZS AVISTA Łążyn2 - 2
8 07.10.2018 16:00 OKS SOKÓŁ II Ostróda - LZS Fijewo6 - 0
8 07.10.2018 16:00 MKS START II Nidzica - MKS Działdowo1 - 5
9 13.10.2018 15:30 MKS Działdowo - GKS ISKRA Smykówko4 - 1
9 13.10.2018 15:30 KS WEL Bratian - GKS MEWA Smykowo0 - 1
events.png 9 14.10.2018 14:00 LZS Fijewo - MLKS OLIMPIA Kisielice2 - 2
events.png 9 14.10.2018 14:00 LZS AVISTA Łążyn - OKS SOKÓŁ II Ostróda4 - 8
9 14.10.2018 14:00 KS WICHER Gwiździny - UKS ŻAK Jamielnik8 - 1
9 14.10.2018 15:00 LZS ZAMEK Szymbark - MKS START II Nidzica3 - 0
10 20.10.2018 15:00 GKS ISKRA Smykówko - GKS MEWA Smykowo6 - 3
events.png 10 20.10.2018 15:00 MLKS OLIMPIA Kisielice - LZS AVISTA Łążyn1 - 1
events.png 10 20.10.2018 15:00 MKS START II Nidzica - LZS Fijewo3 - 5
10 20.10.2018 15:00 MKS Działdowo - LZS ZAMEK Szymbark6 - 1
10 21.10.2018 13:00 UKS ŻAK Jamielnik - KS WEL Bratian5 - 1
10 21.10.2018 15:00 OKS SOKÓŁ II Ostróda - KS WICHER Gwiździny8 - 1
11 27.10.2018 15:00 KS WICHER Gwiździny - MLKS OLIMPIA Kisielice_ - _
11 27.10.2018 15:00 KS WEL Bratian - OKS SOKÓŁ II Ostróda_ - _
11 27.10.2018 15:00 GKS MEWA Smykowo - UKS ŻAK Jamielnik_ - _
11 28.10.2018 14:00 LZS ZAMEK Szymbark - GKS ISKRA Smykówko_ - _
11 28.10.2018 14:00 LZS Fijewo - MKS Działdowo_ - _
11 28.10.2018 14:00 LZS AVISTA Łążyn - MKS START II Nidzica_ - _

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol