UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Składy Zarządu Kół LZS działających na terenie Gminy Lubawa

Koło LZS LIDER Złotowo (data wyborów - 17.12.2015)

Zarząd

1. LICZNERSKI Marcin - Przewodniczący/Gospodarczy

2. DEPCZYŃSKI Piotr - Z-ca Przewodniczącego

3. LICZNERSKI Łukasz - Sekretarz

4. JURKIEWICZ Paweł - Skarbnik

Komisja Rewizyjna

1. BALEWSKI Edward - Przewodniczący

2. LICZNERSKI Jan - Z-ca Przewodniczącego 


Koło LZS AVISTA Łążyn (data wyborów - 19.12.2015)

Zarząd

1. KUCZYŃSKI Karol - Przewodniczący

2. KOWALKOWSKI Mariusz - Z-ca Przewodniczącego

3. RUBALEWSKI Łukasz - Sekretarz

4. BILICKI Sebastian - Skarbnik

5. SMUOREK Mateusz - Gospodarczy

6. KEMPKOWSKI Patryk - Członek Zarządu 

Komisja Rewizyjna

1. WEINAR Waldemar - Przewodniczący

2. JUNKIER Łukasz - Z-ca Przewodniczącego 

Koło LZS JORDAN Kazanice (data wyborów - 12.12.2015)

Zarząd

1. BORKOWSKI Szymon - Przewodniczący

2. MODRZEWSKI Bartosz - Z-ca Przewodniczącego

3. LASKOWSKI Rafał - Sekretarz

4. GRZYBOWSKI Tomasz - Skarbnik

5. ŚLIWIŃSKI Szymon - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. GRADUSZEWSKI Łukasz - Przewodniczący

2. GAJEWSKI Dawid - Z-ca Przewodniczącego 

3. GÓRSKI Mateusz - Sekretarz

Koło LZS PRĄTNICZANKA Prątnica (data wyborów - 03.09.2016)

Zarząd

1. EWERTOWSKI Patryk - Przewodniczący

2. GOLDER Mateusz - Z-ca Przewodniczącego

3. DRZEWIŃSKI Sebastian - Sekretarz

4. RYKACZEWSKI Cezary - Skarbnik

5. ZAKRZEWSKI Maksymilian - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. EWERTOWSKI Przemysław - Przewodniczący

2. ZELMAŃSKI Szymon - Z-ca Przewodniczącego 

3. EWERTOWSKI Dawid - Sekretarz

Koło LZS Rumienica (data wyborów - 19.12.2015)

Zarząd

1. SENKOWSKI Józef - Przewodnicząc/Gospodarczy

2. JÓZEFOWICZ Mateusz - Z-ca Przewodniczącego

3. KOWALEWSKI Paweł - Sekretarz

4. SENKOWSKI Mateusz - Skarbnik

Komisja Rewizyjna

1. KRAJEWSKI Mariusz - Przewodniczący

2. WROŃSKI Szymon - Z-ca Przewodniczącego 

3. KRYŻBA Paweł - Sekretarz

Koło LZS ORZEŁ Mortęgi (data wyborów - 28.12.2015)

Zarząd

1. GROSANC Andrzej - Przewodniczący

2. ZABŁOTNY Łukasz - Z-ca Przewodniczącego

3. SIEMIŃSKI Dawid - Sekretarz/Skarbnik

4. CYRANKOWSKI Jakub - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. JASKULSKI Janusz - Przewodniczący

2. SEWERYN Maciej - Z-ca Przewodniczącego

Koło LZS ORZEŁ Grabowo (data wyborów - 22.11.2013)

Zarząd

1. BUKOWSKI Andrzej - Przewodniczący

2. SURZYN Radosław - Z-ca Przewodniczącego

3. GROSS Paweł - Sekretarz

4. JACKIEWICZ Marcin - Skarbnik

5. ZALEWSKI Mateusz - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. ŁUŻYŃSKI Krzysztof - Przewodniczący

2. OSTROWSKI Paweł - Z-ca Przewodniczącego 

3. KACPERSKI Mateusz - Sekretarz

Koło LZS Sampława (data wyborów - 18.12.2015)

Zarząd

1. BANACKI Wojciech - Przewodniczący

2. BANACKI Dariusz - Z-ca Przewodniczącego

3. JABŁOŃSKI Mateusz - Sekretarz

4. RUDNIK Julian - Skarbnik

Komisja Rewizyjna

1. BANACKI Arkadiusz - Przewodniczący

2. MARKOWSKI Adam - Z-ca Przewodniczącego 


Koło LZS Byszwałd (data wyborów - 31.08.2016)

Zarząd

1. LISZEWSKI Jarosław - Przewodniczący

2. MĘŻYDŁO Wojciech - Z-ca Przewodniczącego

3. OKUNIEWSKI Janusz - Sekretarz

4. LICZNERSKI Sławomir - Skarbnik

5. LISZEWSKI Mariusz - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. TOMASZEWSKI Mirosław - Przewodniczący

2. BANACKI Mateusz - Z-ca Przewodniczącego 

3. TREDER Elżbieta - Sekretarz

Koło LZS TORPEDA Rożental (data wyborów - 05.12.2015)

Zarząd

1. PRUCHNIEWSKI Rafał - Przewodniczący

2. GRAMAN Jakub - Z-ca Przewodniczącego

3. LIEGMAN Łukasz - Sekretarz

4. DZIĄBA Patryk - Skarbnik

5. ZWINIARSKI Marek - Gospodarczy

Komisja Rewizyjna

1. PRUCHNIEWSKI Robert - Przewodniczący

2. MARCINIAK Robert - Z-ca Przewodniczącego 

3. BORKOWSKI Rafał - Sekretarz

Koło LZS FIJEWO (data wyborów - 29.01.2017)

Zarząd

1. SZYMAŃSKI Roman - Przewodniczący

2. GORZKA Patryk - Z-ca Przewodniczącego

3. JAŃCZYK Dawid - Sekretarz

4. OSMAŃSKI Daniel - Skarbnik

5. JAŃCZYK Krzysztof - Gospodarczy

6. MAJEWSKI Dawid - Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna

1. ŁOŻYŃSKI Szymon - Przewodniczący

2. RUDNICKI Karol - Z-ca Przewodniczącego 

3. JAKUBOWSKI Karol - Sekretarz

 
DZIAŁALNOŚĆ ZAWIESZONA - LZS ISKRA Szczepankowo, LZS SANTAR Targowisko, LZS OKS Omule

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan