UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: wszystkie zespoły | Halowy Turniej Piłki Nożnej 2020/2021


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik
1 Kolejka 1 06.12.2020 13:00 h LZS HURAGAN Byszwałd - LZS HURAGAN Byszwałd II1 - 4
1 Kolejka 1 06.12.2020 13:40 h Reprezentacja Artystów - PFT DREWNEKS Sampława4 - 5
1 Kolejka 1 06.12.2020 14:20 h LZS Fijewo - LZS AVISTA Łążyn1 - 5
1 Kolejka 1 06.12.2020 15:00 h LZS JORDAN Kazanice - Lubawa17 - 0
1 Kolejka 1 06.12.2020 15:40 h LZS LIDER Złotowo - LZS TORPEDA Rożental1 - 10
1 Kolejka 1 06.12.2020 16:20 h LZS DRWĘCA Zielkowo - P.K. Nadruki1 - 5
1 Kolejka 1 06.12.2020 17:00 h RADRUK & AM Bud - Auto-Części Daniel1 - 3
2 Kolejka 2 20.12.2020 13:00 h LZS LIDER Złotowo - LZS JORDAN Kazanice3 - 5
2 Kolejka 2 20.12.2020 13:40 h LZS HURAGAN Byszwałd - Reprezentacja Artystów1 - 13
2 Kolejka 2 20.12.2020 14:20 h LZS Fijewo - Lubawa13 - 2
2 Kolejka 2 20.12.2020 15:00 h RADRUK & AM Bud - LZS AVISTA Łążyn7 - 0
2 Kolejka 2 20.12.2020 15:40 h P.K. Nadruki - LZS TORPEDA Rożental2 - 3
2 Kolejka 2 20.12.2020 16:20 h Auto-Części Daniel - LZS HURAGAN Byszwałd II0 - 4
2 Kolejka 2 20.12.2020 17:00 h LZS DRWĘCA Zielkowo - PFT DREWNEKS Sampława6 - 3
3 Kolejka 3 27.12.2020 13:00 h LZS TORPEDA Rożental - LZS DRWĘCA Zielkowo2 - 2
3 Kolejka 3 27.12.2020 13:40 h Lubawa - Auto-Części Daniel1 - 8
3 Kolejka 3 27.12.2020 14:20 h LZS HURAGAN Byszwałd II - LZS LIDER Złotowo5 - 0
3 Kolejka 3 27.12.2020 15:00 h LZS AVISTA Łążyn - LZS HURAGAN Byszwałd4 - 1
3 Kolejka 3 27.12.2020 15:40 h P.K. Nadruki - RADRUK & AM Bud1 - 2
3 Kolejka 3 27.12.2020 16:20 h PFT DREWNEKS Sampława - LZS Fijewo2 - 4
3 Kolejka 3 27.12.2020 17:00 h LZS JORDAN Kazanice - Reprezentacja Artystów10 - 2
4 Kolejka 4 03.01.2021 13:00 h PFT DREWNEKS Sampława - LZS LIDER Złotowo_ - _
4 Kolejka 4 03.01.2021 13:40 h LZS HURAGAN Byszwałd II - RADRUK & AM Bud_ - _
4 Kolejka 4 03.01.2021 14:20 h LZS TORPEDA Rożental - Auto-Części Daniel_ - _
4 Kolejka 4 03.01.2021 15:00 h Reprezentacja Artystów - LZS Fijewo_ - _
4 Kolejka 4 03.01.2021 15:40 h LZS JORDAN Kazanice - LZS HURAGAN Byszwałd_ - _
4 Kolejka 4 03.01.2021 16:20 h Lubawa - P.K. Nadruki_ - _
4 Kolejka 4 03.01.2021 17:00 h LZS AVISTA Łążyn - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
5 Kolejka 5 06.01.2021 13:00 h RADRUK & AM Bud - LZS TORPEDA Rożental_ - _
5 Kolejka 5 06.01.2021 13:40 h Reprezentacja Artystów - Lubawa_ - _
5 Kolejka 5 06.01.2021 14:20 h LZS HURAGAN Byszwałd - PFT DREWNEKS Sampława_ - _
5 Kolejka 5 06.01.2021 15:00 h LZS LIDER Złotowo - LZS AVISTA Łążyn_ - _
5 Kolejka 5 06.01.2021 15:40 h LZS DRWĘCA Zielkowo - LZS HURAGAN Byszwałd II_ - _
5 Kolejka 5 06.01.2021 16:20 h LZS Fijewo - LZS JORDAN Kazanice_ - _
5 Kolejka 5 06.01.2021 17:00 h P.K. Nadruki - Auto-Części Daniel_ - _
6 Kolejka 6 10.01.2021 13:00 h LZS TORPEDA Rożental - LZS HURAGAN Byszwałd_ - _
6 Kolejka 6 10.01.2021 13:40 h LZS HURAGAN Byszwałd II - LZS Fijewo_ - _
6 Kolejka 6 10.01.2021 14:20 h P.K. Nadruki - LZS LIDER Złotowo_ - _
6 Kolejka 6 10.01.2021 15:00 h RADRUK & AM Bud - Lubawa_ - _
6 Kolejka 6 10.01.2021 15:40 h LZS AVISTA Łążyn - Reprezentacja Artystów_ - _
6 Kolejka 6 10.01.2021 16:20 h LZS DRWĘCA Zielkowo - Auto-Części Daniel_ - _
6 Kolejka 6 10.01.2021 17:00 h PFT DREWNEKS Sampława - LZS JORDAN Kazanice_ - _
7 Kolejka 7 17.01.2021 13:00 h PFT DREWNEKS Sampława - RADRUK & AM Bud_ - _
7 Kolejka 7 17.01.2021 13:40 h Reprezentacja Artystów - LZS LIDER Złotowo_ - _
7 Kolejka 7 17.01.2021 14:20 h LZS JORDAN Kazanice - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
7 Kolejka 7 17.01.2021 15:00 h Lubawa - LZS TORPEDA Rożental_ - _
7 Kolejka 7 17.01.2021 15:40 h LZS Fijewo - LZS HURAGAN Byszwałd_ - _
7 Kolejka 7 17.01.2021 16:20 h LZS HURAGAN Byszwałd II - P.K. Nadruki_ - _
7 Kolejka 7 17.01.2021 17:00 h LZS AVISTA Łążyn - Auto-Części Daniel_ - _
8 Kolejka 8 24.01.2021 13:00 h LZS TORPEDA Rożental - LZS HURAGAN Byszwałd II_ - _
8 Kolejka 8 24.01.2021 13:40 h LZS LIDER Złotowo - LZS Fijewo_ - _
8 Kolejka 8 24.01.2021 14:20 h LZS HURAGAN Byszwałd - Lubawa_ - _
8 Kolejka 8 24.01.2021 15:00 h P.K. Nadruki - LZS AVISTA Łążyn_ - _
8 Kolejka 8 24.01.2021 15:40 h PFT DREWNEKS Sampława - Auto-Części Daniel_ - _
8 Kolejka 8 24.01.2021 16:20 h LZS DRWĘCA Zielkowo - Reprezentacja Artystów_ - _
8 Kolejka 8 24.01.2021 17:00 h RADRUK & AM Bud - LZS JORDAN Kazanice_ - _
9 Kolejka 9 31.01.2021 13:00 h Lubawa - LZS HURAGAN Byszwałd II_ - _
9 Kolejka 9 31.01.2021 13:40 h PFT DREWNEKS Sampława - P.K. Nadruki_ - _
9 Kolejka 9 31.01.2021 14:20 h LZS AVISTA Łążyn - LZS TORPEDA Rożental_ - _
9 Kolejka 9 31.01.2021 15:00 h LZS HURAGAN Byszwałd - LZS LIDER Złotowo_ - _
9 Kolejka 9 31.01.2021 15:40 h Reprezentacja Artystów - RADRUK & AM Bud_ - _
9 Kolejka 9 31.01.2021 16:20 h LZS JORDAN Kazanice - Auto-Części Daniel_ - _
9 Kolejka 9 31.01.2021 17:00 h LZS Fijewo - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
10 Kolejka 10 07.02.2021 13:00 h RADRUK & AM Bud - LZS Fijewo_ - _
10 Kolejka 10 07.02.2021 13:40 h LZS TORPEDA Rożental - PFT DREWNEKS Sampława_ - _
10 Kolejka 10 07.02.2021 14:20 h LZS LIDER Złotowo - Lubawa_ - _
10 Kolejka 10 07.02.2021 15:00 h P.K. Nadruki - LZS JORDAN Kazanice_ - _
10 Kolejka 10 07.02.2021 15:40 h LZS DRWĘCA Zielkowo - LZS HURAGAN Byszwałd_ - _
10 Kolejka 10 07.02.2021 16:20 h LZS HURAGAN Byszwałd II - LZS AVISTA Łążyn_ - _
10 Kolejka 10 07.02.2021 17:00 h Reprezentacja Artystów - Auto-Części Daniel_ - _
11 Kolejka 11 14.02.2021 13:00 h Lubawa - LZS AVISTA Łążyn_ - _
11 Kolejka 11 14.02.2021 13:40 h LZS HURAGAN Byszwałd - RADRUK & AM Bud_ - _
11 Kolejka 11 14.02.2021 14:20 h PFT DREWNEKS Sampława - LZS HURAGAN Byszwałd II_ - _
11 Kolejka 11 14.02.2021 15:00 h LZS JORDAN Kazanice - LZS TORPEDA Rożental_ - _
11 Kolejka 11 14.02.2021 15:40 h LZS Fijewo - Auto-Części Daniel_ - _
11 Kolejka 11 14.02.2021 16:20 h Reprezentacja Artystów - P.K. Nadruki_ - _
11 Kolejka 11 14.02.2021 17:00 h LZS LIDER Złotowo - LZS DRWĘCA Zielkowo_ - _
12 Kolejka 12 21.02.2021 13:00 h LZS HURAGAN Byszwałd - Auto-Części Daniel_ - _
12 Kolejka 12 21.02.2021 13:40 h LZS HURAGAN Byszwałd II - LZS JORDAN Kazanice_ - _
12 Kolejka 12 21.02.2021 14:20 h P.K. Nadruki - LZS Fijewo_ - _
12 Kolejka 12 21.02.2021 15:00 h RADRUK & AM Bud - LZS LIDER Złotowo_ - _
12 Kolejka 12 21.02.2021 15:40 h LZS DRWĘCA Zielkowo - Lubawa_ - _
12 Kolejka 12 21.02.2021 16:20 h LZS TORPEDA Rożental - Reprezentacja Artystów_ - _
12 Kolejka 12 21.02.2021 17:00 h LZS AVISTA Łążyn - PFT DREWNEKS Sampława_ - _

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube