UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: wszystkie zespoły | Halowy Turniej Piłki Nożnej 2018/2019


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik
1 Kolejka 1 18.11.2018 13:00 h MAKRODACH Rumienica I - MAKRODACH Rumienica II10 - 5
1 Kolejka 1 18.11.2018 13:30 h AVISTA Łążyn I - AVISTA Łążyn II6 - 2
1 Kolejka 1 18.11.2018 14:00 h LIDER Wigwałd - AROnet Kazanice1 - 19
1 Kolejka 1 18.11.2018 14:30 h ZUH Andrzej Zadroga - OKS Omule4 - 8
1 Kolejka 1 18.11.2018 15:00 h HURAGAN Byszwałd I - HURAGAN Byszwałd II7 - 2
1 Kolejka 1 18.11.2018 15:30 h Fijewo I - Fijewo II10 - 2
1 Kolejka 1 18.11.2018 16:00 h LIDER Złotowo - LZS DRWĘCA Zielkowo6 - 2
1 Kolejka 1 18.11.2018 16:30 h WIKTORIA Dylewo - LZS Sampława5 - 0
2 Kolejka 2 25.11.2018 13:00 h Fijewo II - LZS DRWĘCA Zielkowo3 - 2
2 Kolejka 2 25.11.2018 13:30 h Fijewo I - HURAGAN Byszwałd II8 - 1
2 Kolejka 2 25.11.2018 14:00 h OKS Omule - HURAGAN Byszwałd I6 - 1
2 Kolejka 2 25.11.2018 14:30 h WIKTORIA Dylewo - LIDER Wigwałd17 - 1
2 Kolejka 2 25.11.2018 15:00 h AVISTA Łążyn II - LZS Sampława5 - 5
2 Kolejka 2 25.11.2018 15:30 h MAKRODACH Rumienica II - AVISTA Łążyn I3 - 13
2 Kolejka 2 25.11.2018 16:00 h LIDER Złotowo - MAKRODACH Rumienica I6 - 3
2 Kolejka 2 25.11.2018 16:30 h AROnet Kazanice - ZUH Andrzej Zadroga8 - 3
3 Kolejka 3 02.12.2018 13:00 h MAKRODACH Rumienica I - Fijewo II5 - 4
3 Kolejka 3 02.12.2018 13:30 h Fijewo I - LZS DRWĘCA Zielkowo8 - 5
3 Kolejka 3 02.12.2018 14:00 h LZS Sampława - MAKRODACH Rumienica II4 - 2
3 Kolejka 3 02.12.2018 14:30 h LIDER Wigwałd - AVISTA Łążyn II3 - 13
3 Kolejka 3 02.12.2018 15:00 h AVISTA Łążyn I - LIDER Złotowo4 - 2
3 Kolejka 3 02.12.2018 15:30 h HURAGAN Byszwałd I - AROnet Kazanice5 - 6
3 Kolejka 3 02.12.2018 16:00 h HURAGAN Byszwałd II - OKS Omule3 - 4
3 Kolejka 3 02.12.2018 16:30 h ZUH Andrzej Zadroga - WIKTORIA Dylewo3 - 6
4 Kolejka 4 09.12.2018 13:00 h WIKTORIA Dylewo - HURAGAN Byszwałd I6 - 6
4 Kolejka 4 09.12.2018 13:30 h AROnet Kazanice - HURAGAN Byszwałd II6 - 2
4 Kolejka 4 09.12.2018 14:00 h MAKRODACH Rumienica I - LZS DRWĘCA Zielkowo17 - 2
4 Kolejka 4 09.12.2018 14:30 h Fijewo I - OKS Omule3 - 3
4 Kolejka 4 09.12.2018 15:00 h MAKRODACH Rumienica II - LIDER Wigwałd9 - 5
4 Kolejka 4 09.12.2018 15:30 h AVISTA Łążyn I - Fijewo II3 - 3
4 Kolejka 4 09.12.2018 16:00 h AVISTA Łążyn II - ZUH Andrzej Zadroga8 - 1
4 Kolejka 4 09.12.2018 16:30 h LIDER Złotowo - LZS Sampława15 - 1
5 Kolejka 5 16.12.2018 13:00 h WIKTORIA Dylewo - OKS Omule3 - 3
5 Kolejka 5 16.12.2018 13:30 h Fijewo I - AROnet Kazanice6 - 3
5 Kolejka 5 16.12.2018 14:00 h Fijewo II - LIDER Wigwałd10 - 3
5 Kolejka 5 16.12.2018 14:30 h LZS Sampława - LZS DRWĘCA Zielkowo3 - 5
5 Kolejka 5 16.12.2018 15:00 h LIDER Złotowo - ZUH Andrzej Zadroga12 - 5
5 Kolejka 5 16.12.2018 15:30 h AVISTA Łążyn II - HURAGAN Byszwałd II4 - 5
5 Kolejka 5 16.12.2018 16:00 h MAKRODACH Rumienica I - AVISTA Łążyn I3 - 5
5 Kolejka 5 16.12.2018 16:30 h MAKRODACH Rumienica II - HURAGAN Byszwałd I2 - 10
6 Kolejka 6 23.12.2018 13:00 h AVISTA Łążyn II - HURAGAN Byszwałd I7 - 6
6 Kolejka 6 23.12.2018 13:30 h AVISTA Łążyn I - LZS DRWĘCA Zielkowo6 - 4
6 Kolejka 6 23.12.2018 14:00 h HURAGAN Byszwałd II - WIKTORIA Dylewo1 - 9
6 Kolejka 6 23.12.2018 14:30 h MAKRODACH Rumienica I - Fijewo I4 - 4
6 Kolejka 6 23.12.2018 15:00 h ZUH Andrzej Zadroga - MAKRODACH Rumienica II6 - 2
6 Kolejka 6 23.12.2018 15:30 h LZS Sampława - Fijewo II5 - 1
6 Kolejka 6 23.12.2018 16:00 h OKS Omule - AROnet Kazanice3 - 7
6 Kolejka 6 23.12.2018 16:30 h LIDER Wigwałd - LIDER Złotowo1 - 23
7 Kolejka 7 30.12.2018 13:00 h HURAGAN Byszwałd II - MAKRODACH Rumienica II6 - 3
7 Kolejka 7 30.12.2018 13:30 h LZS Sampława - MAKRODACH Rumienica I2 - 2
7 Kolejka 7 30.12.2018 14:00 h HURAGAN Byszwałd I - LIDER Złotowo5 - 5
7 Kolejka 7 30.12.2018 14:30 h ZUH Andrzej Zadroga - Fijewo II9 - 5
7 Kolejka 7 30.12.2018 15:00 h LIDER Wigwałd - LZS DRWĘCA Zielkowo1 - 7
7 Kolejka 7 30.12.2018 15:30 h AVISTA Łążyn I - Fijewo I6 - 0
7 Kolejka 7 30.12.2018 16:00 h OKS Omule - AVISTA Łążyn II3 - 8
7 Kolejka 7 30.12.2018 16:30 h AROnet Kazanice - WIKTORIA Dylewo6 - 3
8 Kolejka 8 06.01.2019 13:00 h AVISTA Łążyn I - LZS Sampława5 - 2
8 Kolejka 8 06.01.2019 13:30 h AVISTA Łążyn II - AROnet Kazanice4 - 3
8 Kolejka 8 06.01.2019 14:00 h ZUH Andrzej Zadroga - LZS DRWĘCA Zielkowo3 - 4
8 Kolejka 8 06.01.2019 14:30 h MAKRODACH Rumienica I - LIDER Wigwałd8 - 1
8 Kolejka 8 06.01.2019 15:00 h MAKRODACH Rumienica II - OKS Omule2 - 9
8 Kolejka 8 06.01.2019 15:30 h LIDER Złotowo - HURAGAN Byszwałd II7 - 3
8 Kolejka 8 06.01.2019 16:00 h Fijewo I - WIKTORIA Dylewo2 - 1
8 Kolejka 8 06.01.2019 16:30 h Fijewo II - HURAGAN Byszwałd I1 - 6
9 Kolejka 9 13.01.2019 13:00 h HURAGAN Byszwałd I - LZS DRWĘCA Zielkowo9 - 5
9 Kolejka 9 13.01.2019 13:30 h OKS Omule - LIDER Złotowo4 - 9
9 Kolejka 9 13.01.2019 14:00 h HURAGAN Byszwałd II - Fijewo II6 - 6
9 Kolejka 9 13.01.2019 14:30 h LZS Sampława - Fijewo I3 - 6
9 Kolejka 9 13.01.2019 15:00 h WIKTORIA Dylewo - AVISTA Łążyn II5 - 4
9 Kolejka 9 13.01.2019 15:30 h LIDER Wigwałd - AVISTA Łążyn I3 - 10
9 Kolejka 9 13.01.2019 16:00 h AROnet Kazanice - MAKRODACH Rumienica II10 - 5
9 Kolejka 9 13.01.2019 16:30 h ZUH Andrzej Zadroga - MAKRODACH Rumienica I3 - 13
10 Kolejka 10 20.01.2019 13:00 h HURAGAN Byszwałd II - LZS DRWĘCA Zielkowo1 - 5
10 Kolejka 10 20.01.2019 13:30 h MAKRODACH Rumienica II - WIKTORIA Dylewo0 - 5
10 Kolejka 10 20.01.2019 14:00 h MAKRODACH Rumienica I - HURAGAN Byszwałd I7 - 9
10 Kolejka 10 20.01.2019 14:30 h Fijewo II - OKS Omule3 - 8
10 Kolejka 10 20.01.2019 15:00 h Fijewo I - AVISTA Łążyn II3 - 5
10 Kolejka 10 20.01.2019 15:30 h AVISTA Łążyn I - ZUH Andrzej Zadroga7 - 4
10 Kolejka 10 20.01.2019 16:00 h LZS Sampława - LIDER Wigwałd7 - 4
10 Kolejka 10 20.01.2019 16:30 h LIDER Złotowo - AROnet Kazanice5 - 2
11 Kolejka 11 27.01.2019 13:00 h LIDER Wigwałd - Fijewo I5 - 10
11 Kolejka 11 27.01.2019 13:30 h ZUH Andrzej Zadroga - LZS Sampława4 - 5
11 Kolejka 11 27.01.2019 14:00 h AROnet Kazanice - Fijewo II13 - 6
11 Kolejka 11 27.01.2019 14:30 h WIKTORIA Dylewo - LIDER Złotowo3 - 7
11 Kolejka 11 27.01.2019 15:00 h OKS Omule - LZS DRWĘCA Zielkowo5 - 5
11 Kolejka 11 27.01.2019 15:30 h HURAGAN Byszwałd I - AVISTA Łążyn I4 - 6
11 Kolejka 11 27.01.2019 16:00 h HURAGAN Byszwałd II - MAKRODACH Rumienica I3 - 6
11 Kolejka 11 27.01.2019 16:30 h AVISTA Łążyn II - MAKRODACH Rumienica II5 - 0
12 Kolejka 12 03.02.2019 13:00 h AVISTA Łążyn I - HURAGAN Byszwałd II6 - 1
12 Kolejka 12 03.02.2019 13:30 h LIDER Złotowo - AVISTA Łążyn II7 - 4
12 Kolejka 12 03.02.2019 14:00 h HURAGAN Byszwałd I - LZS Sampława6 - 5
12 Kolejka 12 03.02.2019 14:30 h MAKRODACH Rumienica I - OKS Omule6 - 4
12 Kolejka 12 03.02.2019 15:00 h Fijewo I - MAKRODACH Rumienica II14 - 3
12 Kolejka 12 03.02.2019 15:30 h Fijewo II - WIKTORIA Dylewo3 - 8
12 Kolejka 12 03.02.2019 16:00 h LIDER Wigwałd - ZUH Andrzej Zadroga2 - 14
12 Kolejka 12 03.02.2019 16:30 h AROnet Kazanice - LZS DRWĘCA Zielkowo5 - 4
13 Kolejka 13 10.02.2019 13:00 h ZUH Andrzej Zadroga - Fijewo I4 - 7
13 Kolejka 13 10.02.2019 13:30 h HURAGAN Byszwałd I - LIDER Wigwałd8 - 2
13 Kolejka 13 10.02.2019 14:00 h AVISTA Łążyn II - Fijewo II9 - 3
13 Kolejka 13 10.02.2019 14:30 h HURAGAN Byszwałd II - LZS Sampława4 - 3
13 Kolejka 13 10.02.2019 15:00 h OKS Omule - AVISTA Łążyn I1 - 2
13 Kolejka 13 10.02.2019 15:30 h WIKTORIA Dylewo - LZS DRWĘCA Zielkowo6 - 6
13 Kolejka 13 10.02.2019 16:00 h AROnet Kazanice - MAKRODACH Rumienica I6 - 2
13 Kolejka 13 10.02.2019 16:30 h MAKRODACH Rumienica II - LIDER Złotowo0 - 5
14 Kolejka 14 17.02.2019 13:00 h MAKRODACH Rumienica I - WIKTORIA Dylewo11 - 5
14 Kolejka 14 17.02.2019 13:30 h Fijewo II - MAKRODACH Rumienica II7 - 5
14 Kolejka 14 17.02.2019 14:00 h Fijewo I - LIDER Złotowo3 - 4
14 Kolejka 14 17.02.2019 14:30 h AVISTA Łążyn I - AROnet Kazanice5 - 5
14 Kolejka 14 17.02.2019 15:00 h AVISTA Łążyn II - LZS DRWĘCA Zielkowo1 - 10
14 Kolejka 14 17.02.2019 15:30 h LIDER Wigwałd - HURAGAN Byszwałd II2 - 7
14 Kolejka 14 17.02.2019 16:00 h ZUH Andrzej Zadroga - HURAGAN Byszwałd I2 - 8
14 Kolejka 14 17.02.2019 16:30 h LZS Sampława - OKS Omule5 - 6
15 Kolejka 15 24.02.2019 13:00 h LIDER Złotowo - Fijewo II16 - 2
15 Kolejka 15 24.02.2019 13:30 h HURAGAN Byszwałd II - ZUH Andrzej Zadroga3 - 6
15 Kolejka 15 24.02.2019 14:00 h HURAGAN Byszwałd I - Fijewo I2 - 6
15 Kolejka 15 24.02.2019 14:30 h AROnet Kazanice - LZS Sampława6 - 3
15 Kolejka 15 24.02.2019 15:00 h WIKTORIA Dylewo - AVISTA Łążyn I4 - 8
15 Kolejka 15 24.02.2019 15:30 h AVISTA Łążyn II - MAKRODACH Rumienica I2 - 5
15 Kolejka 15 24.02.2019 16:00 h MAKRODACH Rumienica II - LZS DRWĘCA Zielkowo0 - 5
15 Kolejka 15 24.02.2019 16:30 h OKS Omule - LIDER Wigwałd7 - 3

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol