UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: wszystkie zespoły | Halowy Turniej Piłki Nożnej 2021/2022


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik
1 Kolejka 1 05.12.2021 14:00 h AVISTA Łążyn - ForFan2 - 2
1 Kolejka 1 05.12.2021 14:40 h AM-BUD Arkadiusz Marczewski - PFT DREWNEKS Sampława5 - 1
1 Kolejka 1 05.12.2021 15:20 h Żabka Lubawa - Torpeda Rożental 0 - 3
1 Kolejka 1 05.12.2021 16:00 h LIDER Złotowo - HURAGAN Byszwałd10 - 1
1 Kolejka 1 05.12.2021 16:40 h Joga Bonito - Klik ekipa sportowa4 - 1
1 Kolejka 1 05.12.2021 17:20 h LZS DRWĘCA Zielkowo - ORZEŁEK Mortęgi14 - 1
2 Kolejka 2 12.12.2021 14:00 h HURAGAN Byszwałd - Joga Bonito2 - 2
2 Kolejka 2 12.12.2021 14:40 h Klik ekipa sportowa - LZS DRWĘCA Zielkowo0 - 6
2 Kolejka 2 12.12.2021 15:20 h ForFan - ORZEŁEK Mortęgi4 - 2
2 Kolejka 2 12.12.2021 16:00 h Torpeda Rożental - LIDER Złotowo2 - 6
2 Kolejka 2 12.12.2021 16:40 h PFT DREWNEKS Sampława - Żabka Lubawa8 - 0
2 Kolejka 2 12.12.2021 17:20 h AVISTA Łążyn - AM-BUD Arkadiusz Marczewski0 - 2
3 Kolejka 3 19.12.2021 14:00 h Joga Bonito - Torpeda Rożental 3 - 0
3 Kolejka 3 19.12.2021 14:40 h Żabka Lubawa - AVISTA Łążyn0 - 7
3 Kolejka 3 19.12.2021 15:20 h LIDER Złotowo - PFT DREWNEKS Sampława12 - 1
3 Kolejka 3 19.12.2021 16:00 h AM-BUD Arkadiusz Marczewski - ForFan1 - 1
3 Kolejka 3 19.12.2021 16:40 h LZS DRWĘCA Zielkowo - HURAGAN Byszwałd11 - 0
3 Kolejka 3 19.12.2021 17:20 h ORZEŁEK Mortęgi - Klik ekipa sportowa3 - 3
4 Kolejka 4 02.01.2022 14:00 h AM-BUD Arkadiusz Marczewski - Żabka Lubawa13 - 1
4 Kolejka 4 02.01.2022 14:40 h HURAGAN Byszwałd - ORZEŁEK Mortęgi1 - 6
4 Kolejka 4 02.01.2022 15:20 h Torpeda Rożental - LZS DRWĘCA Zielkowo2 - 10
4 Kolejka 4 02.01.2022 16:00 h ForFan - Klik ekipa sportowa4 - 1
4 Kolejka 4 02.01.2022 16:40 h AVISTA Łążyn - LIDER Złotowo2 - 3
4 Kolejka 4 02.01.2022 17:20 h PFT DREWNEKS Sampława - Joga Bonito0 - 2
5 Kolejka 5 09.01.2022 14:00 h Żabka Lubawa - ForFan1 - 3
5 Kolejka 5 09.01.2022 14:40 h LIDER Złotowo - AM-BUD Arkadiusz Marczewski2 - 2
5 Kolejka 5 09.01.2022 15:20 h Joga Bonito - AVISTA Łążyn5 - 3
5 Kolejka 5 09.01.2022 16:00 h LZS DRWĘCA Zielkowo - PFT DREWNEKS Sampława9 - 1
5 Kolejka 5 09.01.2022 16:40 h ORZEŁEK Mortęgi - Torpeda Rożental 4 - 5
5 Kolejka 5 09.01.2022 17:20 h Klik ekipa sportowa - HURAGAN Byszwałd5 - 0
6 Kolejka 6 16.01.2022 14:00 h AM-BUD Arkadiusz Marczewski - Joga Bonito6 - 3
6 Kolejka 6 16.01.2022 14:40 h Torpeda Rożental - Klik ekipa sportowa4 - 0
6 Kolejka 6 16.01.2022 15:20 h PFT DREWNEKS Sampława - ORZEŁEK Mortęgi9 - 1
6 Kolejka 6 16.01.2022 16:00 h AVISTA Łążyn - LZS DRWĘCA Zielkowo1 - 3
6 Kolejka 6 16.01.2022 16:40 h ForFan - HURAGAN Byszwałd5 - 0
6 Kolejka 6 16.01.2022 17:20 h Żabka Lubawa - LIDER Złotowo2 - 8
7 Kolejka 7 23.01.2022 14:00 h Joga Bonito - Żabka Lubawa8 - 3
7 Kolejka 7 23.01.2022 14:40 h LIDER Złotowo - ForFan9 - 1
7 Kolejka 7 23.01.2022 15:20 h LZS DRWĘCA Zielkowo - AM-BUD Arkadiusz Marczewski2 - 3
7 Kolejka 7 23.01.2022 16:00 h ORZEŁEK Mortęgi - AVISTA Łążyn0 - 8
7 Kolejka 7 23.01.2022 16:40 h Klik ekipa sportowa - PFT DREWNEKS Sampława4 - 8
7 Kolejka 7 23.01.2022 17:20 h HURAGAN Byszwałd - Torpeda Rożental 4 - 5
8 Kolejka 8 30.01.2022 14:00 h AVISTA Łążyn - Klik ekipa sportowa7 - 1
8 Kolejka 8 30.01.2022 14:40 h PFT DREWNEKS Sampława - HURAGAN Byszwałd5 - 3
8 Kolejka 8 30.01.2022 15:20 h ForFan - Torpeda Rożental 2 - 1
8 Kolejka 8 30.01.2022 16:00 h AM-BUD Arkadiusz Marczewski - ORZEŁEK Mortęgi5 - 0
8 Kolejka 8 30.01.2022 16:40 h Żabka Lubawa - LZS DRWĘCA Zielkowo0 - 12
8 Kolejka 8 30.01.2022 17:20 h LIDER Złotowo - Joga Bonito5 - 1
9 Kolejka 9 06.02.2022 14:00 h Torpeda Rożental - PFT DREWNEKS Sampława2 - 12
9 Kolejka 9 06.02.2022 14:40 h LZS DRWĘCA Zielkowo - LIDER Złotowo4 - 1
9 Kolejka 9 06.02.2022 15:20 h ORZEŁEK Mortęgi - Żabka Lubawa2 - 1
9 Kolejka 9 06.02.2022 16:00 h Joga Bonito - ForFan5 - 4
9 Kolejka 9 06.02.2022 16:40 h HURAGAN Byszwałd - AVISTA Łążyn0 - 5
9 Kolejka 9 06.02.2022 17:20 h Klik ekipa sportowa - AM-BUD Arkadiusz Marczewski0 - 11
10 Kolejka 10 13.02.2022 00:00 h AM-BUD Arkadiusz Marczewski - HURAGAN Byszwałd5 - 0
10 Kolejka 10 13.02.2022 14:00 h LIDER Złotowo - ORZEŁEK Mortęgi12 - 1
10 Kolejka 10 13.02.2022 14:40 h AVISTA Łążyn - Torpeda Rożental 8 - 3
10 Kolejka 10 13.02.2022 15:20 h Żabka Lubawa - Klik ekipa sportowa3 - 2
10 Kolejka 10 13.02.2022 16:00 h ForFan - PFT DREWNEKS Sampława2 - 2
10 Kolejka 10 13.02.2022 16:40 h Joga Bonito - LZS DRWĘCA Zielkowo1 - 8
11 Kolejka 11 19.02.2022 00:00 h HURAGAN Byszwałd - Żabka Lubawa0 - 5
11 Kolejka 11 19.02.2022 00:00 h ORZEŁEK Mortęgi - Joga Bonito0 - 5
11 Kolejka 11 19.02.2022 00:00 h PFT DREWNEKS Sampława - AVISTA Łążyn0 - 5
11 Kolejka 11 19.02.2022 17:20 h Klik ekipa sportowa - LIDER Złotowo0 - 7
11 Kolejka 11 19.02.2022 18:00 h LZS DRWĘCA Zielkowo - ForFan1 - 0
11 Kolejka 11 19.02.2022 18:40 h Torpeda Rożental - AM-BUD Arkadiusz Marczewski0 - 3

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube