UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • Liga Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa

    Liga Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa

    W piątek 14 czerwca 2024 r. w Prątnicy rozegrano I kolejkę gier Ligi Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny Prątnica, Tuszewo, Drewneks Sampława oraz Znajomi z Boiska. Zespoły rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każdy z każdym” 2x10 minut. Read More
  • 1

W niedzielę 02 czerwca w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy Lubawa odbył się Finał Wojewódzki 66 Turnieju Szachowego LZS o „Złotą Wieżę 2024”. W zawodach wzięło udział 15 zespołów. Turniej przeprowadzono systemem Szwajcarskim – 7 rund. Sędzią głównym był Mirosław Orłowski.

Organizatorami zawodów byli: Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS, Gmina Lubawa, GZ LZS w Lubawie oraz Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Drużynowo najlepsi okazali się przedstawiciele LZS CKTiS Biskupiec I – 13 pkt. przed Gminą Stawiguda I – 11 pkt. oraz MLKS Ostródzianką Ostróda I – 9 pkt.  Zespół LZS Lubawa w składzie: Iwona Dudek, Damian Granacki, Cyprian Szwarc, Dominik Kozłowski zajął XI miejsce.

Gratulujemy osiągniętych wyników.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube