UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

rada

Skład Rady Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie

Kadencja 2023-2027

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów GZ LZS w Lubawie

Wybory dnia 07.12.2023 r. 

1. Łukasz Berent – Przewodniczący

2. Marian Deka – Z-ca Przewodniczącego

3. Piotr Zieliński – Skarbnik

4. Rafał Laskowski – Sekretarz

5. Tomasz Golder – członek Zarządu

6. Łukasz Zieliński – członek Rady

7. Karol Kuczyński – członek Rady

8. Paweł Majewski – członek Rady

9. Daniel Sawicki – członek Rady

10. Szymon Śliwiński – członek Rady

11. Dawid Gajewski – członek Rady

12. Patryk Grabowski – członek Rady

13. Miłosz Krajewski – członek Rady

Skład Rady Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie

Kadencja 2018-2022

Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów GZ LZS w Lubawie

Wybory dnia 21.12.2018 r. 

 

1. BERENT Łukasz - Przewodniczący

2. ZIELIŃSKI Łukasz - Zastępca Przewodniczącego ds. organizacyjnych - Uchwała Nr 1/2019 Rady Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie z dnia 19.12.2019 r.CZA RNECKI Benedykt - Zastępca Pr

3. DEKA Marian - Zastępca Przewodniczącego ds. upowszechniania sportu

4. ZIELIŃSKI Piotr - Skarbnik

5. LASKOWSKI Rafał - Sekretarz

6. BIELICKI Marcin - Członek Zarządu

7. GOLDER Tomasz - Członek Zarządu

8. DEKA Teresa - Członek Rady

9. LICZNERSKI Marcin - Członek Rady

10. KUCZYŃSKI Karol - Członek Rady

11. GÓRSKI Waldemar - Członek Rady

12. RUDNICKI Karol - Członek Rady

13. LISZEWSKI Mariusz - Członek Rady

14. BANACKI Wojciech - Członek Rady

15. ŚLIWIŃSKI Szymon - Członek Rady

16.WYŻLIC Wojciech - Członek Rady


 Skład Rady Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie

Kadencja 2017-2021

Wybory dnia 02.06.2017 r. 

1. CZARNECKI Benedykt - Przewodniczący

2. BIELICKI Marcin - Zastępca Przewodniczącego 

3. ZIELIŃSKI Piotr - Skarbnik

4. DEKA Teresa - Sekretarz

5. DEKA Marian - Członek Zarządu

6. GOLDER Tomasz - Członek Zarządu

7. KUCZYŃSKI Karol - Członek Zarządu

8. LICZNERSKI Marcin - Członek Rady

9. ŚLIWIŃSKI Szymon - Członek Rady

10. ZIELIŃSKI Łukasz - Członek Rady

11. GÓRSKI Waldemar-  Członek Rady

12. RUDNICKI Karol - Członek Rady

13. LISZEWSKI Mariusz - Członek Rady

14. JURKIEWICZ Wojciech - Członek Rady

15. ZELMA Artur - Członek Rady

16. GRAMAN Jakub - Członek Rady

17. GOLDER Mateusz - Członek Rady


Skład Rady Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie

Kadencja 2013-2017

Wybory dnia 02.02.2013 r. 

1. CZARNECKI Benedykt - Przewodniczący

2. BIELICKI Marcin - V-ce Przewodniczący

3. ZIELIŃSKI Piotr - Skarbnik

4. KRAJEWSKA Joanna - Sekretarz

5. DEKA Marian - Członek Zarządu

6. GOLDER Tomasz - Członek Zarządu

7. KUCZYŃSKI Karol - Członek Zarządu

8. DEKA Teresa - Członek Rady

9. GÓRSKI Waldemar - Członek Rady

10. JASKULSKI Janusz - Członek Rady

11. KOWANDA Adam - Członek Rady

12. KRUSZEWSKI Stanisław - Członek Rady

13. LICZNERSKI Marcin - Członek Rady

14. SENKOWSKI Józef - Członek Rady

15. SURZY Radosław - Członek Rady

16. WIŚNICKI Ireneusz - Członek Rady

17. ZIELIŃSKI Łukasz - Członek Rady 

 

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube