UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Terminarz: LZS JORDAN Kazanice | B - klasa 2016/2017


  KOL Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
events.png 1 20.08.2016 16:30 LZS JORDAN Kazanice - GKS MEWA Smykowo2 - 0 Wygrana
events.png 2 27.08.2016 17:00 LZS ZAMEK Szymbark - LZS JORDAN Kazanice0 - 1 Wygrana
events.png 3 04.09.2016 14:00 LZS JORDAN Kazanice - UKS ŻAK Jamielnik2 - 1 Wygrana
events.png 4 10.09.2016 17:00 MLKS OLIMPIA Kisielice - LZS JORDAN Kazanice2 - 0 Przegrana
events.png 5 18.09.2016 14:00 LZS JORDAN Kazanice - GKS ISKRA Smykówko1 - 1 Remis
events.png 6 25.09.2016 14:00 LZS JORDAN Kazanice - LZS AVISTA Łążyn2 - 3 Przegrana
events.png 7 01.10.2016 16:00 KS WICHER Gwiździny - LZS JORDAN Kazanice4 - 1 Przegrana
events.png 8 09.10.2016 14:00 GKS MEWA Smykowo - LZS JORDAN Kazanice1 - 3 Wygrana
events.png 9 16.10.2016 14:00 LZS JORDAN Kazanice - LZS ZAMEK Szymbark1 - 0 Wygrana
events.png 10 23.10.2016 14:00 UKS ŻAK Jamielnik - LZS JORDAN Kazanice0 - 3
0 - 2
 - 
Wygrana
events.png 11 30.10.2016 14:00 LZS JORDAN Kazanice - MLKS OLIMPIA Kisielice3 - 1
2 - 1
 - 
Wygrana
events.png 12 15.04.2017 16:00 GKS ISKRA Smykówko - LZS JORDAN Kazanice1 - 0 Przegrana
events.png 13 23.04.2017 14:00 LZS AVISTA Łążyn - LZS JORDAN Kazanice1 - 2 Wygrana
events.png 14 29.04.2017 16:00 LZS JORDAN Kazanice - KS WICHER Gwiździny1 - 2 Przegrana
events.png 15 07.05.2017 14:00 GKS MEWA Smykowo - LZS JORDAN Kazanice2 - 4
0 - 3
 - 
Wygrana
events.png 16 13.05.2017 16:00 LZS JORDAN Kazanice - LZS ZAMEK Szymbark3 - 1 Wygrana
events.png 17 21.05.2017 13:00 UKS ŻAK Jamielnik - LZS JORDAN Kazanice1 - 5 Wygrana
events.png 18 27.05.2017 16:00 LZS JORDAN Kazanice - MLKS OLIMPIA Kisielice2 - 2 Remis
events.png 19 03.06.2017 16:00 GKS ISKRA Smykówko - LZS JORDAN Kazanice2 - 3 Wygrana
events.png 20 11.06.2017 14:00 LZS AVISTA Łążyn - LZS JORDAN Kazanice4 - 1 Przegrana
events.png 21 18.06.2017 14:00 LZS JORDAN Kazanice - KS WICHER Gwiździny6 - 0 Wygrana

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol