W dniu 18.06.2012 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy Lubawa odbyło się posiedzenie Rady Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie oraz Przewodniczących Kół LZS z terenu Gminy Lubawa. Głównymi punktami posiedzenia było omówienie zakończonych rozgrywek B i C klasy oraz wręczenie młodym zawodnikom oraz opiekunowi z Zespołu Szkół w Prątnicy pamiątkowych nagród rzeczowych za zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Województwa WMZ - LZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych 2012 r. , które odbyły się dnia 29.03.2012 r. w Reszlu.

Najważniejszą uchwałą podjętą przez przybyłych członków Rady GZ LZS w Lubawie była kwestia utrzymania się drużyn w rozgrywkach prowadzonych przez WMZPN. Drużyna, która nie uzyska minimum 50% pkt. możliwych do zdobycia w sezonie spada bezpośrednio o 1 klasę rozgrywkową. Uchwała obowiązuje w sezonie rozgrywkowym 2012/2013. Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie do rozgrywek B - klasy sezonu 2012/2013 zgłosiło: LZS AVISTĘ Łążyn, LZS LIDER Złotowo oraz LZS JORDAN Kazanice, a do rozgrywek A - klasy drużynę LZS TESSA Tuszewo.

W pozostałych pkt. m. in. wręczono puchar dla drużyny LZS LIDER Złotowo za grę FAIR PLAY w rozgrywkach B klasy, omówiono regulamin Turnieju Rad Sołeckich, Turnieju OLD BOYS oraz dyskutowano o Gminnych Dożynkach 2012, których organizację Wójt Gminy Lubawa powierzył po raz kolejny GZ LZS w Lubawie (dożynki odbędą się dnia 09.09.2012 r. w Rumienicy).

Na zakończenie Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie podziękował wszystkim obecnym za przybycie i zakończył posiedzenie.