UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W weekend 16-17 października 2021 r. rozegrano spotkania XI kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.

LZS JORDAN Kazanice – KS CONSTRACT Lubawa 1:0 (1:0)
Bramka: Piotr Rykaczewski (36’)
Skład JORDAN: Piotr Kowalski – Bartosz Groszkowski, Maciej Jurkiewicz (55’ Martyn Michalak), Artur Modrzewski (82’ Jakub Sadowski), Szymon Bogdański, Marcin Frankiewicz (82’ Kamil Kamiński), Filip Owczarek, Tomasz Grzybowski (20’ Paweł Brzozowski), Mateusz Sadowski, Marek Wierzbowski (65’ Wojtek Wyżlic), Piotr Rykaczewski
Skład CONSTRACT: Maciej Kordalski  - Paweł Fafiński, Łukasz Licznerski, Łukasz Margalski, Mateusz Jackowski, Piotr Karbowski (36’ Szymon Szałkowski), Janusz Okuniewski (67’ Jakub Banach), Szymon Licznerski, Maciej Górski (46’ Paweł Ossowski), Igor Szczepański (77’ Wiktor Kamiński), Łukasz Mróz (46’ Patryk Dereszewski)

GKS ISKRA Smykówko – LZS AVISTA Łążyn 5:1 (0:0)
Bramki: Bartosz Solis (58’), Radosław Cieszyński (70’, 89’), Amadeusz Witt (83’, 87’) – Damian Golder (69’)
Skład AVISTA: Karol Mergalski – Adrian Linkner, Paweł Pałkowski, Łukasz Junkier (60’ Krystian Kowalski), Paweł Jaskulski (60’ Rafał Dudek), Łukasz Rubalewski, Paweł Senkowski (80’ Jakub Baczewski), Rafał Dembowski (85’ Patryk Woźniak), Piotr Kraśnicki (65’ Damian Golder), Mateusz Kowalski, Miłosz Krajewski (57’ Szymon Wroński)

Wyniki XI kolejka

LZS OSA Ząbrowo – KS GMINA Kozłowo 2:1

MKS Działdowo – LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 1:1

LKS WEL Lidzbark Welski – KS Mroczno 2:2

KS ZAMEK Kurzętnik – KS ISKRA Narzym 0:2

LZS JORDAN Kazanice – KS CONSTRACT Lubawa 1:0

GKS ISKRA Smykówko – LZS AVISTA Łążyn 5:1

LZS OHI Frednowy – UKS ORZEŁ Ulnowo 1:2

Tabela po XI kolejkach

I LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 25 pkt. bramki 37:15

II KS ISKRA Narzym 25 pkt. bramki 29:11

III MKS Działdowo 24 pkt. bramki 28:12

IV LZS JORDAN Kazanice 22 pkt. bramki 30:21

V KS CONSTRACT Lubawa 21 pkt. bramki 35:10

VI LZS OSA Ząbrowo 21 pkt. bramki 20:24

VII LKS WEL Lidzbark Welski 16 pkt. bramki 19:15

VIII LZS OHI Frednowy 14 pkt. bramki 16:23

IX KS ZAMEK Kurzętnik 13 pkt. bramki 15:21

X KS GMINA Kozłowo 12 pkt. bramki 18:24

XI KS Mroczno 9 pkt. bramki 28:28

XII GKS ISKRA Smykówko 6 pkt. bramki 20:34

XIII UKS ORZEŁ Ulnowo 6 pkt. bramki 14:39

XIV LZS AVISTA Łążyn 4 pkt. bramki 19:51

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube