UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W weekend 16-17 października 2021 r. rozegrano spotkania VIII kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022. Wyniki poniżej.


LZS TORPEDA Rożental – UKS ŻAK Jamielnik 2:4 (1:1)

Bramki: Jakub Chełkowski (32’, 61’) – Adrian Gorzka (2’, 89’), Szymon Skręta (79’), Maciej Cellmer (84’)
Skład Rożental: Krzysztof Frydrych (75’ Kacper Ryfka) – Damian Porębski (78’ Grzegorz Guzowski), Robert Marciniak, Jakub Borkowski (80’ Rafał Marszelewski), Jakub Chełkowski, Rafał Borkowski, Patryk Grabowski, Kacper Pomoryn (83’ Tomasz Kopański), Mateusz Zalewski, Jakub Graman, Bartłomiej Graman (70’ Piotr Taranowski

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS HURAGAN Byszwałd 5:0 (5:0)
Bramki: Kamil Łukaszewski (17’), Adam Korzeniak (17’), Mateusz Michalski (31’), Mateusz Wojtczuk (42’, 45’)
Skład HURAGAN: Janusz Jaskulski – Dawid Cyrankowski (55’ Filip Januszewski), Adam Węglewski, Damian Goliszewski, Mariusz Liszewski (46’ Kacper Szczepański), Krzysztof Kozłowski (68’ Damian Pelc), Dawid Maciołek, Adrian Jakubowski (74’ Hubert Januszewski), Marcel Brejdakowski, Krystian Kozłowski (80’ Dawid Łużyński), Krzysztof Czarnecki

KS WEL Bratian – LZS Fijewo 2:3 (2:1)
Bramki: Krystian Osicki (14’), Jarosław Skonieczka (41’) – Mariusz Szczepański (42’, 52’, 67’)
Skład Fijewo: Karol Karkut – Łukasz Mazurek, Mateusz Machnowski (70’ Michał Szczepański), Sebastian Karczewski, Karol Jakubowski, Patryk Lewandowski, Tymoteusz Rudszewski, Paweł Jakubowski, Mariusz Szczepański (80’ Daniel Karczewski), Mateusz Lewandowski, Dawid Jańczyk

LZS ZAMEK Szymbark – PFT DREWNEKS Sampława 1:0 (0:0)
Bramka: Marat Utieshev (90’+3)
Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Henryk Świątkowski (27’ Sylwester Rynkowski), Tomasz Sławiński (74’ Przemysław Cabaj), Andrzej Podlaszewski, Adam Dybich, Radosław Buczkowski, Michał Raciborski, Jakub Lendzionowski, Patryk Mówiński (60’ Szymon Lasikowski), Dawid Mederski (86’ Cezary Chorzelewski), Sylwester Bukowski (60’ Marek Laskowski)


Wyniki VIII kolejka

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS HURAGAN Byszwałd 5:0

LZS TORPEDA Rożental – UKS ŻAK Jamielnik 2:4

KS WEL Bratian – LZS Fijewo 2:3

UKS MAŁY Jeziorak Iława – KS WICHER Gwiździny 4:0

LZS ZAMEK Szymbark – PFT DREWNEKS Sampława 1:0


Tabela po VIII kolejkach

I UKS ŻAK Jamielnik 19 pkt. bramki 26:12

II UKS MAŁY Jeziorak Iława 19 pkt. bramki 26:7

III  MLKS OLIMPIA Kisielice 16 pkt. bramki 31:14

IV LZS ZAMEK Szymbark 16 pkt. bramki 26:11

V PFT DREWNEKS Sampława 15 pkt. bramki 20:8

VI LZS TORPEDA Rożental 9 pkt. bramki 19:22

VII LZS HURAGAN Byszwałd 7 pkt. bramki 8:27

VIII LZS Fijewo 6 pkt. bramki 10:27

IX KS WEL Bratian 6 pkt. bramki 24:34

X KS WICHER Gwiździny 3 pkt. bramki 5:33

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube