UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    XIX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIX Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy LubawaMiejsce rozgrywek - Gminna Hala Sportowa w ByszwałdzieZapisy do dnia 11.11.2022 r.Ilość miejsc ograniczonaWięcej informacji - tel. 89 645 54 27 Read More
  • 1

W najbliższy weekend odbędą się spotkania IV kolejki klasy okręgowej, III kolejki rozgrywek piłki nożnej o mistrzostwo klasy „A” oraz II kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy „B” z udziałem drużyn z Gminy Lubawa.

Sobota, 27.08.2022 r.

16:00 KS DRWĘCA Nowe Miasto Lubawskie – KS CONSTRACT Lubawa 1:4

16:00 LZS TORPEDA Rożental – MLKS OLIMPIA Kisielice 1:4

Niedziela, 28.08.2022 r.

15:00 KS WICHER Gwiździny – PFT DREWNEKS Sampława 2:6

16:00 LZS JORDAN Kazanice – LZS AVISTA Łążyn 3:4

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube