UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • Liga Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa

    Liga Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa

    W piątek 14 czerwca 2024 r. w Prątnicy rozegrano I kolejkę gier Ligi Piłki Nożnej Trawiastej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny Prątnica, Tuszewo, Drewneks Sampława oraz Znajomi z Boiska. Zespoły rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każdy z każdym” 2x10 minut. Read More
  • 1

W weekend 20-21 sierpnia 2022 r. rozegrano spotkania o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, Klasy “A” oraz Klasy “B”. W klasie okręgowej KS CONSTRACT Lubawa z kompletem punktów na czele stawki, w klasie “A” AVISTA z dorobkiem 1 pkt. Zajmuje 11 miejsce, JORDAN z zerowym dorobkiem punktowym jest na 14 lokacie, w klasie “B” TORPEDA oraz DREWNEKS z 3 punktami odpowiednio na 4 i 5 miejscu.  Poniżej wyniki drużyn z Gminy Lubawa.


Klasa okręgowa

LZS CZARNI Rudzienice – KS CONSTRACT Lubawa 1:4 (0:1)
Bramki: Marcin Karczewski (64’) - Jakub Banach (5’), Szymon Licznerski (56’, 86’), Nikodem Sobolewski (78’) Skład CONSTRACT: Michał Rykaczewski – Szymon Licznerski (87’ Patryk Dereszewski), Piotr Krużewski (43’ Janusz Okuniewski), Jakub Banach (46’ Nikodem Sobolewski), Kamil Maj (46’ Szymon Bogdański), Paweł Fafiński, Łukasz Frankiewicz, Igor Szczepański (75’ Łukasz Licznerski), Łukasz Mróz, Piotr Rykaczewski, Wiktor Kamiński (78’ Jarosław Szulc)


Klasa “A”

MKS Działdowo - LZS JORDAN Kazanice 6:1 (4:0)
Bramki: Adrian Bąbalicki (11’), Damian Kalisz (13’, 22’), Oskar Pieckowski (45’+2), Kamil Kruszyński (60’), Kacper Jackowski (67’) - Łukasz Graduszewski (50’) Skład JORDAN: Mateusz Lewalski – Dawid Kłosowski (58’ Kamil Kamiński), Maciej Borkowski, Cezary Sadowski, Adam Pietrulewicz (46’ Dominik Kempkowski), Maciej Jurkiewicz, Krystian Zdrojewski, Łukasz Graduszewski, Adrian Jakubowski, Tomasz Grzybowski (70’ Bartłomiej Górski), Bartosz Uzarski

LZS AVISTA Łążyn - GKS GRUNWALD Gierzwałd 2:2 (2:1)
Bramki: Marek Wierzbowski (19’, 45’+1) - Szymon Gutkowski (12’), Jacek Kaczorek (78’) Skład AVISTA: Marek Chodakowski - Paweł Jaskulski, Damian Cieszyński (78’ Rafał Dudek), Łukasz Junkier, Marek Wierzbowski (46’ Denys Diemishev), Paweł Pałkowski, Mateusz Żmijewski, Szymon Wroński (57’ Adrian Mederski), Bartosz Korpalski (85’ Bartosz Bilicki), Mateusz Piotrowicz (75’ Jakub  Zelmański), Miłosz Krajewski


Klasa “B”

GKS MEWA Smykowo – LZS TORPEDA Rożental 3:5 (3:1)
Bramki: Jarosław Pavlyshyn (13’, 37’), Łukasz Fortuna (44’) - Robert Marciniak (20’), Mateusz Zalewski (75’), Damian Golder (77’), Wojtek Wyżlic (79’), Jakub Chełkowski (85’) Skład TORPEDA: Karol Karkut – Tomasz Kopański (70’ Łukasz Marchlewski), Mariusz Szczepański (55’ Damian Golder), Robert Marciniak, Jakub Chełkowski, Patryk Grabowski,  Mateusz Zalewski, Paweł Gerka (65’ Damian Porębski), Bartłomiej Graman, Piotr Borkowski (55’ Rafał Marszelewski), Wojtek Wyżlic (80’ Jakub Borkowski)

PFT DREWNEKS Sampława - KS LEŚNIK Nowe Ramuki 1:0 (1:0)
Bramka: Jakub Lendzionowski (44’) Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Lucjan Szwarc (78’ Henryk Świątkowski), Łukasz Wietecha, Mateusz Wasilewski, Adam Dybich (46’ Patryk Mówiński), Michał Raciborski (88’ Wojciech Banacki), Andrzej Podlaszewski, Marek Nastachowski (60’ Krystian Kozłowski), Jakub Lendzionowski, Sylwester Bukowski (79’ Cezary Chorzelewski), Kacper Zalewski (70’ Michał Łukaszewski)

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube