UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • XX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - II seria (Byszwałd, 03.12.2023 r.)

    XX EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - II seria (Byszwałd, 03.12.2023 r.)

    W niedzielę 03 grudnia 2023 r. w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie odbyła się II seria gier XX Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
  • 1

W weekend 20-21 sierpnia 2022 r. rozegrano spotkania o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, Klasy “A” oraz Klasy “B”. W klasie okręgowej KS CONSTRACT Lubawa z kompletem punktów na czele stawki, w klasie “A” AVISTA z dorobkiem 1 pkt. Zajmuje 11 miejsce, JORDAN z zerowym dorobkiem punktowym jest na 14 lokacie, w klasie “B” TORPEDA oraz DREWNEKS z 3 punktami odpowiednio na 4 i 5 miejscu.  Poniżej wyniki drużyn z Gminy Lubawa.


Klasa okręgowa

LZS CZARNI Rudzienice – KS CONSTRACT Lubawa 1:4 (0:1)
Bramki: Marcin Karczewski (64’) - Jakub Banach (5’), Szymon Licznerski (56’, 86’), Nikodem Sobolewski (78’) Skład CONSTRACT: Michał Rykaczewski – Szymon Licznerski (87’ Patryk Dereszewski), Piotr Krużewski (43’ Janusz Okuniewski), Jakub Banach (46’ Nikodem Sobolewski), Kamil Maj (46’ Szymon Bogdański), Paweł Fafiński, Łukasz Frankiewicz, Igor Szczepański (75’ Łukasz Licznerski), Łukasz Mróz, Piotr Rykaczewski, Wiktor Kamiński (78’ Jarosław Szulc)


Klasa “A”

MKS Działdowo - LZS JORDAN Kazanice 6:1 (4:0)
Bramki: Adrian Bąbalicki (11’), Damian Kalisz (13’, 22’), Oskar Pieckowski (45’+2), Kamil Kruszyński (60’), Kacper Jackowski (67’) - Łukasz Graduszewski (50’) Skład JORDAN: Mateusz Lewalski – Dawid Kłosowski (58’ Kamil Kamiński), Maciej Borkowski, Cezary Sadowski, Adam Pietrulewicz (46’ Dominik Kempkowski), Maciej Jurkiewicz, Krystian Zdrojewski, Łukasz Graduszewski, Adrian Jakubowski, Tomasz Grzybowski (70’ Bartłomiej Górski), Bartosz Uzarski

LZS AVISTA Łążyn - GKS GRUNWALD Gierzwałd 2:2 (2:1)
Bramki: Marek Wierzbowski (19’, 45’+1) - Szymon Gutkowski (12’), Jacek Kaczorek (78’) Skład AVISTA: Marek Chodakowski - Paweł Jaskulski, Damian Cieszyński (78’ Rafał Dudek), Łukasz Junkier, Marek Wierzbowski (46’ Denys Diemishev), Paweł Pałkowski, Mateusz Żmijewski, Szymon Wroński (57’ Adrian Mederski), Bartosz Korpalski (85’ Bartosz Bilicki), Mateusz Piotrowicz (75’ Jakub  Zelmański), Miłosz Krajewski


Klasa “B”

GKS MEWA Smykowo – LZS TORPEDA Rożental 3:5 (3:1)
Bramki: Jarosław Pavlyshyn (13’, 37’), Łukasz Fortuna (44’) - Robert Marciniak (20’), Mateusz Zalewski (75’), Damian Golder (77’), Wojtek Wyżlic (79’), Jakub Chełkowski (85’) Skład TORPEDA: Karol Karkut – Tomasz Kopański (70’ Łukasz Marchlewski), Mariusz Szczepański (55’ Damian Golder), Robert Marciniak, Jakub Chełkowski, Patryk Grabowski,  Mateusz Zalewski, Paweł Gerka (65’ Damian Porębski), Bartłomiej Graman, Piotr Borkowski (55’ Rafał Marszelewski), Wojtek Wyżlic (80’ Jakub Borkowski)

PFT DREWNEKS Sampława - KS LEŚNIK Nowe Ramuki 1:0 (1:0)
Bramka: Jakub Lendzionowski (44’) Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Lucjan Szwarc (78’ Henryk Świątkowski), Łukasz Wietecha, Mateusz Wasilewski, Adam Dybich (46’ Patryk Mówiński), Michał Raciborski (88’ Wojciech Banacki), Andrzej Podlaszewski, Marek Nastachowski (60’ Krystian Kozłowski), Jakub Lendzionowski, Sylwester Bukowski (79’ Cezary Chorzelewski), Kacper Zalewski (70’ Michał Łukaszewski)

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube