UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Wyniki - weekend 24-25.09.2022 r.

  Wyniki - weekend 24-25.09.2022 r.

  W weekend 24-25 września 2022 r. rozegrano spotkania o Mistrzostwo Klasy Okręgowej, Klasy “A” oraz Klasy “B”. Wyniki poniżej. Read More
 • 63 Edycja Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar Radia Olsztyn (Jeziorany, 12.06.2022 r.)

  63 Edycja Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar Radia Olsztyn (Jeziorany, 12.06.2022 r.)

  W niedzielę 12 czerwca 2022 r. w Jeziorach odbył się Finał Wojewódzki 63 Edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar Radia Olsztyn. W zawodach udział wzięli przedstawiciele 19 gmin z terenu województwa, którzy rywalizowali w 6 kategoriach wiekowych oddzielnie dla kobiet i mężczyzn. Read More
 • 1
 • 2

W piątek 08 lipca 2022 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy odbył się I Nocny Turniej Piłki Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny – Prątnica, Sampława oraz Byszwałd. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” 2x15 min. Był to pierwszy turniej rozegrany przy sztucznym oświetleniu.


Wyniki:

Prątnica – Sampława 8:1 (4:1)

Sampława – Byszwałd 1:1 (0:0)

Prątnica – Byszwałd 5:0 (2:0)

Tabela końcowa:

I Prątnica 6 pkt. bramki 13:1

II Byszwałd 1 pkt. bramki 1:6

III Sampława 1 pkt. bramki 2:9

 

Zawodnicy za zajęcie miejsc I – III otrzymali pamiątkowe medale, kapitanowie drużyn puchary. Wręczenia nagród dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa oraz Łukasz Berent – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie.


Podczas trwania turnieju zawodnicy otrzymali ciepły posiłek.


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube