UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

  • Wyniki Forbet IV Liga + Klasa

    Wyniki Forbet IV Liga + Klasa "A" + Klasa "B" (16-17.09.2023 r.)

    W weekend 16-17 września 2023 r. rozegrano spotkania VII kolejki Forbet IV ligi, VI kolejki klasy „A” oraz V kolejki klasy „B”. Wyniki poniżej. Read More
  • 1

W piątek 08 lipca 2022 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy odbył się I Nocny Turniej Piłki Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny – Prątnica, Sampława oraz Byszwałd. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” 2x15 min. Był to pierwszy turniej rozegrany przy sztucznym oświetleniu.


Wyniki:

Prątnica – Sampława 8:1 (4:1)

Sampława – Byszwałd 1:1 (0:0)

Prątnica – Byszwałd 5:0 (2:0)

Tabela końcowa:

I Prątnica 6 pkt. bramki 13:1

II Byszwałd 1 pkt. bramki 1:6

III Sampława 1 pkt. bramki 2:9

 

Zawodnicy za zajęcie miejsc I – III otrzymali pamiątkowe medale, kapitanowie drużyn puchary. Wręczenia nagród dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa oraz Łukasz Berent – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie.


Podczas trwania turnieju zawodnicy otrzymali ciepły posiłek.


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube