UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • RUNDA WSTĘPNA WOJEWÓDZKIEGO PUCHARU POLSKI - WYNIKI

  RUNDA WSTĘPNA WOJEWÓDZKIEGO PUCHARU POLSKI - WYNIKI

  W weekend 30-31 lipca 2022 r. rozegrano spotkania rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski. Do rywalizacji stanęło pięć drużyn z terenu Gminy Lubawa. Do dalszej fazy awansowały dwie ekipy – KS CONSTRACT Lubawa oraz PFT DREWNEKS Sampława. Read More
 • 63 Edycja Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar Radia Olsztyn (Jeziorany, 12.06.2022 r.)

  63 Edycja Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar Radia Olsztyn (Jeziorany, 12.06.2022 r.)

  W niedzielę 12 czerwca 2022 r. w Jeziorach odbył się Finał Wojewódzki 63 Edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar Radia Olsztyn. W zawodach udział wzięli przedstawiciele 19 gmin z terenu województwa, którzy rywalizowali w 6 kategoriach wiekowych oddzielnie dla kobiet i mężczyzn. Read More
 • 1
 • 2

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w I Edycji Nocnego Turnieju Piłki Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody rozegrane zostaną w piątek 08 lipca 2022 r. start godzina 21:00 na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy.

Celem zawodów jest popularyzacja piłki nożnej w gminie, integracja mieszkańców oraz wyłonienie najlepszej drużyny OLD BOYS w piłce nożnej.

W mistrzostwach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w 1982 roku (40 lat) i starsi (zespół może liczyć maksymalnie 10 osób - w trakcie gry 5 zawodników z pola + bramkarz).

Więcej informacji w regulaminie.

Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Załączniki:
Pobierz plik (2022_07_08_REGULAMIN.pdf)2022_07_08_REGULAMIN.pdf[ ]433 kB
Pobierz plik (2022_07_08_ZGLOSZENIE.pdf)2022_07_08_ZGLOSZENIE.pdf[ ]237 kB

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube