UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

Wybierz rozgrywki

Terminarz: LZS TORPEDA Rożental | B - klasa 2023/2024


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
1 Kolejka 1 20.08.2023 15:00 h LZS TORPEDA Rożental - WTKS AGRICOLA Mierki0 - 3 Przegrana
2 Kolejka 2 27.08.2023 15:00 h LZS TORPEDA Rożental - KS ZAMEK Kurzętnik1 - 3 Przegrana
3 Kolejka 3 03.09.2023 14:00 h GKS II Szczytno - LZS TORPEDA Rożental2 - 3 Wygrana
4 Kolejka 4 10.09.2023 15:00 h LZS TORPEDA Rożental - MKS II Działdowo1 - 0 Wygrana
5 Kolejka 5 16.09.2023 16:00 h KS WEL AT4B Bratian - LZS TORPEDA Rożental0 - 7 Wygrana
6 Kolejka 6 24.09.2023 15:00 h LZS TORPEDA Rożental - KS LEŚNIK Nowe Ramuki2 - 1 Wygrana
7 Kolejka 7 01.10.2023 15:00 h SKS Gwardia II Szczytno - LZS TORPEDA Rożental2 - 3 Wygrana
8 Kolejka 8 08.10.2023 15:00 h LZS TORPEDA Rożental - GLKS ORZYC Janowo1 - 2 Przegrana
9 Kolejka 9 14.10.2023 15:00 h GKS GRUNWALD II Gierzwałd - LZS TORPEDA Rożental0 - 3 Wygrana
10 Kolejka 10 22.10.2023 15:00 h LZS TORPEDA Rożental - ADP Działdowo3 - 2 Wygrana
11 Kolejka 11 28.10.2023 14:30 h KS WICHER Gwiździny - LZS TORPEDA Rożental0 - 1 Wygrana
12 Kolejka 12 07.04.2024 15:00 h WTKS AGRICOLA Mierki - LZS TORPEDA Rożental3 - 3 Remis
13 Kolejka 13 13.04.2024 16:00 h KS ZAMEK Kurzętnik - LZS TORPEDA Rożental0 - 2 Wygrana
14 Kolejka 14 20.04.2024 16:00 h LZS TORPEDA Rożental - GKS II Szczytno_ - _
15 Kolejka 15 28.04.2024 16:00 h MKS II Działdowo - LZS TORPEDA Rożental_ - _
16 Kolejka 16 04.05.2024 16:00 h LZS TORPEDA Rożental - KS WEL AT4B Bratian_ - _
17 Kolejka 17 11.05.2024 17:00 h KS LEŚNIK Nowe Ramuki - LZS TORPEDA Rożental_ - _
18 Kolejka 18 18.05.2024 16:00 h LZS TORPEDA Rożental - SKS Gwardia II Szczytno_ - _
19 Kolejka 19 26.05.2024 15:00 h GLKS ORZYC Janowo - LZS TORPEDA Rożental_ - _
20 Kolejka 20 02.06.2024 14:00 h LZS TORPEDA Rożental - GKS GRUNWALD II Gierzwałd_ - _
21 Kolejka 21 09.06.2024 13:00 h ADP Działdowo - LZS TORPEDA Rożental_ - _
22 Kolejka 22 16.06.2024 16:00 h LZS TORPEDA Rożental - KS WICHER Gwiździny_ - _

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube