UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

Wybierz rozgrywki

Terminarz: GKS II Szczytno | B - klasa 2023/2024


KOL Nazwa meczu Data Czas Gospodarze       Goście Wynik  
1 Kolejka 1 05.11.2023 13:00 h GKS II Szczytno - ADP Działdowo1 - 2 Przegrana
2 Kolejka 2 26.08.2023 17:00 h KS WICHER Gwiździny - GKS II Szczytno4 - 0 Przegrana
3 Kolejka 3 03.09.2023 14:00 h GKS II Szczytno - LZS TORPEDA Rożental2 - 3 Przegrana
4 Kolejka 4 09.09.2023 16:30 h KS ZAMEK Kurzętnik - GKS II Szczytno6 - 0 Przegrana
5 Kolejka 5 17.09.2023 14:00 h GKS II Szczytno - WTKS AGRICOLA Mierki3 - 2 Wygrana
6 Kolejka 6 24.09.2023 14:00 h GKS II Szczytno - MKS II Działdowo1 - 5 Przegrana
7 Kolejka 7 30.09.2023 15:30 h KS WEL AT4B Bratian - GKS II Szczytno3 - 0 Przegrana
8 Kolejka 8 08.10.2023 14:00 h GKS II Szczytno - KS LEŚNIK Nowe Ramuki0 - 2 Przegrana
9 Kolejka 9 15.10.2023 14:00 h SKS Gwardia II Szczytno - GKS II Szczytno1 - 0 Przegrana
10 Kolejka 10 22.10.2023 14:00 h GKS II Szczytno - GLKS ORZYC Janowo0 - 7 Przegrana
11 Kolejka 11 29.10.2023 13:00 h GKS GRUNWALD II Gierzwałd - GKS II Szczytno3 - 3 Remis
12 Kolejka 12 07.04.2024 13:00 h ADP Działdowo - GKS II Szczytno5 - 0 Przegrana
13 Kolejka 13 14.04.2024 13:00 h GKS II Szczytno - KS WICHER Gwiździny4 - 1 Wygrana
14 Kolejka 14 20.04.2024 16:00 h LZS TORPEDA Rożental - GKS II Szczytno6 - 0 Przegrana
15 Kolejka 15 28.04.2024 13:00 h GKS II Szczytno - KS ZAMEK Kurzętnik2 - 5 Przegrana
16 Kolejka 16 05.05.2024 17:00 h WTKS AGRICOLA Mierki - GKS II Szczytno6 - 3 Przegrana
17 Kolejka 17 12.05.2024 16:00 h MKS II Działdowo - GKS II Szczytno2 - 2 Remis
18 Kolejka 18 19.05.2024 13:00 h GKS II Szczytno - KS WEL AT4B Bratian4 - 1 Wygrana
19 Kolejka 19 25.05.2024 17:00 h KS LEŚNIK Nowe Ramuki - GKS II Szczytno_ - _
20 Kolejka 20 02.06.2024 13:00 h GKS II Szczytno - SKS Gwardia II Szczytno_ - _
21 Kolejka 21 09.06.2024 15:00 h GLKS ORZYC Janowo - GKS II Szczytno_ - _
22 Kolejka 22 16.06.2024 16:00 h GKS II Szczytno - GKS GRUNWALD II Gierzwałd_ - _

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube