UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Wybierz rozgrywki

Skład: LZS JORDAN Kazanice [JOR] | B - klasa 2017/2018


LZS JORDAN Kazanice

 - Urodzony (Wiek): Żółta kartka Czerwona kartka Bramka
Jakub Chełkowski Jakub Chełkowski 10. październik 1994 (24) 1 0 4
Dawid Goliszewski Dawid Goliszewski 05. styczeń 1993 (25) 0 0 1
Wojciech Jurkiewicz Wojciech Jurkiewicz 02. sierpień 1999 (19) 0 0 0
Arkadiusz Michałowski Arkadiusz Michałowski 29. listopad 1974 (44) 0 0 0
Szymon NOJMAN Szymon NOJMAN 12. styczeń 2001 (17) 0 0 0
Dominik ALEKSANDROWICZ Dominik ALEKSANDROWICZ 15. marzec 1995 (23) 0 0 0
Dawid Cyrankowski Dawid Cyrankowski 30. styczeń 1995 (23) 0 0 0
Mateusz Figger Mateusz Figger 16. czerwiec 1998 (20) 0 0 0
Dawid Gajewski Dawid Gajewski 15. styczeń 1994 (24) 2 0 0
Przemysław Gerka Przemysław Gerka 12. styczeń 1994 (24) 0 0 5
Bartłomiej Górski Bartłomiej Górski 26. maj 1995 (23) 0 0 0
Mateusz Górski Mateusz Górski 26. wrzesień 1995 (23) 1 0 2
Łukasz Graduszewski Łukasz Graduszewski 18. wrzesień 1993 (25) 7 0 2
Tomasz Grzybowski Tomasz Grzybowski 26. marzec 1994 (24) 4 0 1
Maciej Jurkiewicz Maciej Jurkiewicz 03. maj 1995 (23) 0 0 1
Piotr Laskowski Piotr Laskowski 02. lipiec 1985 (33) 0 0 1
Artur Modrzewski Artur Modrzewski 25. styczeń 1999 (19) 2 0 7
Bartosz  Modrzewski Bartosz Modrzewski 12. czerwiec 1994 (24) 1 0 9
Patryk Modrzewski Patryk Modrzewski 10. luty 1992 (26) 1 0 0
Piotr Mroczkowski Piotr Mroczkowski 09. kwiecień 1996 (22) 0 0 0
Kamil Okoniewicz Kamil Okoniewicz 08. wrzesień 1992 (26) 0 0 0
Krystian Opałka Krystian Opałka 21. grudzień 1993 (24) 1 0 17
Dawid Rafiński Dawid Rafiński 02. kwiecień 1995 (23) 1 0 1
Kamil Sass Kamil Sass 22. listopad 1995 (23) 4 0 0
Szymon Śliwiński Szymon Śliwiński 05. styczeń 1988 (30) 0 0 0
Jakub Zglenicki Jakub Zglenicki 07. wrzesień 1997 (21) 1 1 0
Michał Żuralski Michał Żuralski 16. luty 1999 (19) 1 0 2
Patryk  Żurański Patryk Żurański 07. marzec 1994 (24) 1 0 0
Razem 28 1 53

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AROnet Kazanice 4 12
2 WIKTORIA Dylewo 4 10
3 Fijewo I 4 10
4 AVISTA Łążyn I 4 10
5 OKS Omule 4 10

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol