UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się 26 lutego 2017 (niedziela) w Hali Sportowej w Złotowie.


Celem zawodów jest popularyzacja piłki siatkowej w środowisku wiejskim, wprowadzenie masowej aktywności ruchowej, integracja mieszkańców oraz wyłonienie najlepszej drużyny w piłce siatkowej. 

Zgłoszenia zespołów można dokonywać do dnia 20 lutego 2017 w biurze LZS Lubawa, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645 54 27 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do turnieju zakwalifikowane zostaną maksymalnie 4 zespoły. 


Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN.pdf)REGULAMIN.pdf[ ]391 kB

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AROnet Kazanice 4 12
2 WIKTORIA Dylewo 4 10
3 Fijewo I 4 10
4 AVISTA Łążyn I 4 10
5 OKS Omule 4 10

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol