UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę (23 sierpnia 2015) na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Prątnicy odbędzie się Sportowy Festyn Rodzinny „PRĄTNICA CUP”.

Celami głównymi zawodów będą pobudzenie aktywności fizycznej wszystkich środowisk i grup społecznych, rozwijanie aktywności fizycznej osób starszych, upowszechnianie prozdrowotnych, społecznych, wychowawczych i edukacyjnych wartości sportu, promowanie wolontariatu sportowego oraz aktywnej postawy obywatelskiej oraz poszerzenie zakresu i form współpracy władz samorządowych szczebla gminnego na rzecz aktywizacji sportowej społeczności lokalnej dla promowania sportu dla wszystkich.

Mieszkańcy danych sołectw rywalizować będą ze sobą w takich konkurencjach jak: Turniej piłki nożnej 6-cio osobowej dla dzieci, skoki przez skakankę na czas, rzut lotką do tarczy z odległości 2,5 metra, konkurencja rodzinna, drużynowy dwubój rekreacyjny, wyciskanie odważnika 16,5 kg, bieg na nartach oraz przeciąganie liny.

Punkty zdobyte za daną konkurencję pozwolą utworzyć klasyfikację generalną i tym samym wyłonić najbardziej usportowione sołectwo w Gminie Lubawa.


Poniżej szczegółowy regulamin zawodów, karta zgłoszeniowa oraz wzór zgody rodzica.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AROnet Kazanice 4 12
2 WIKTORIA Dylewo 4 10
3 Fijewo I 4 10
4 AVISTA Łążyn I 4 10
5 OKS Omule 4 10

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol