UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

I KOLEJKA - XIV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (HALA SPORTOWA W ROŻENTALU, 19.11.2017)

W niedzielę 19 listopada 2017 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano I kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


Oficjalnego otwarcia Mistrzostw dokonał Benedykt Czarnecki – Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie przy udziale Mirosława Tomaszewskiego – Radnego Gminy Lubawa.


Po części oficjalnej zawodnicy przystąpili do rywalizacji. Pierwszą bramkę w rozgrywkach strzelił Kamil Okoniewicz reprezentujący barwy OKS Omule. Liderem tabeli została AVISTA Łążyn, która pewnie pokonała ORŁA Grabowo 7:1. W klasyfikacji na najlepszego strzelca na czele Mateusz Szymański (TORPEDA Rożental) z 4 trafieniami.

 

Wyniki I kolejki

14:00 OKS Omule – LIDER Złotowo 4:6 (2:1)

Bramki: Kamil Okoniewicz (4'), Bartosz Modrzewski (5'), Piotr Laskowski (18'), Mateusz Górski (23') - Dominik Kempkowski (7'), Łukasz Mróz (16', 19', 21'), Cezary Sadowski (20'), Łukasz Licznerski (22')

14:30 TERRA Lubawa – JORDAN Kazanice Junior 3:3 (0:3)

Bramki: Michał Żuralski (13', 20', 21') - Marcin Frankiewicz (4'), Piotr Rykaczewski (8', 11')

15:00 KS CONSTRACT – HURAGAN Byszwałd 5:3 (1:1)

Bramki: Dawid Dąbrowski (10', 24', 24'), Kacper Ryfka (14'), Kamil Gorczyca (22') - Dawid Maciołek (3'), Wojciech Wyżlic (23'), Damian Goliszewski (23')

15:30 Fijewo I – Fijewo II 4:2 (1:1)

Bramki: Paweł Gerka (4'), Daniel Karczewski (18'), Martyn Michalak (21'), Karol Jakubowski (24') - Tymoteusz Rudszewski (12'), Łukasz Mazurek (19')

16:00 ORZEŁ Grabowo – AVISTA Łążyn 1:7 (1:2)

Bramki: Mateusz Kamiński (3') - Bartosz Bilicki (2', 18'), Karol Józefowicz (7'), Łukasz Junkier (14', 15'), Adam Dybich (17'), Sebastian Bilicki (20')

16:30 TORPEDA Rożental – LWP Prątnica 7:2 (2:0)

Bramki: Mateusz Szymański (9', 13', 20', 21'), Adrian Leśnicki (10', 19'), Rafał Gołębiewski (24') - Adrian Linkner (15'), Mateusz Golder (22')

17:00 ORZEŁ Mortęgi – BUDROGAS Glaznoty 4:2 (2:0)

Bramki: Dawid Goliszewski (2', 19'), Paweł Szymański (4'), Krystian Opałka (20') - Damian Pankowski (16'), Dominik Dudek (18')


Tabela rozgrywek

I AVISTA Łążyn 3 pkt. bramki 7:1

II TORPEDA Rożental 3 pkt. bramki 7:2

III LIDER Złotowo 3 pkt. bramki 6:4

IV KS CONSTRACT 3 pkt. bramki 5:3

V Fijewo I 3 pkt. bramki 4:2

V ORZEŁ Mortęgi 3 pkt. bramki 4:2

VII JORDAN Kazanice Junior 1 pkt. bramki 3:3

VII TERRA Lubawa 1 pkt. bramki 3:3

IX OKS Omule 0 pkt. bramki 4:6

X HURAGAN Byszwałd 0 pkt. bramki 3:5

XI BUDROGAS Glaznoty 0 pkt. bramki 2:4

XI Fijewo II 0 pkt. bramki 2:4

XIII LWP Prątnica 0 pkt. bramki 2:7

XIV ORZEŁ Grabowo 0 pkt. bramki 1:7

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol