UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

WYNIKI A, B i C KLASY (WEEKEND 20-21.05.2017)

Kolejny komplet zwycięstw odnieśli reprezentanci Gminy Lubawa w rozgrywkach „A” i „B” klasy. Swoje spotkania solidarnie wygrały LIDER, AVISTA oraz JORDAN. W Gminnej „C” klasie pierwsze zwycięstwo w sezonie ORŁA Grabowo. Szczegółowe informacje poniżej.


„A” KLASA


UKS ORZEŁ Ulnowo – LZS LIDER Złotowo 1:2 (1:1)

Bramki: zawodnik gospodarzy (20’) – Robert KACZYŃSKI (35’), bramka samobójcza (65’)

Skład LIDER: Mateusz LEWALSKI – Cezary SADOWSKI, Radosław SZULC, Łukasz MRÓZ, Mateusz ERDMAN (45’ Tomasz EWERTOWSKI), Dawid DĄBROWSKI (70’ Dariusz KASPROWICZ), Paweł BRZOZOWSKI, Mateusz ŻMIJEWSKI, Dominik KEMPKOWSKI, Adrian MEDERSKI, Robert KACZYŃSKI (90’ Łukasz SZECHLICKI)

WYNIKI XVIII KOLEJKI (20-21.05.2017)

UKS ORZEŁ Ulnowo – LZS LIDER Złotowo 1:2

GKS GRUNWALD Gierzwałd – LZS OSA Ząbrowo 1:1

LKS WEL Lidzbark Welski – KS ZAMEK Kurzętnik 7:2

ITS JEZIORAK Iława – KS ISKRA Narzym 6:0

GKS OSSA Biskupiec – LZS Mszanowo 4:1

GKS LZS II Wikielec – KS GMINA Kozłowo 6:0


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I ITS JEZIORAK Iława 49 pkt. 77:9

II LKS WEL Lidzbark Welski 35 pkt. 41:30

III LZS OSA Ząbrowo 34 pkt. 33:17

IV GKS GRUNWALD Gierzwałd 33 pkt. 43:29

V GKS OSSA Biskupiec 32 pkt. 48:33

VI LZS LIDER Złotowo 25 pkt. 26:37

VII KS ZAMEK Kurzętnik 22 pkt. 38:43

VIII KS GMINA Kozłowo 18 pkt. 15:33

IX LZS Mszanowo 18 pkt. 18:44

X UKS ORZEŁ Ulnowo 16 pkt. 26:37

XI KS ISKRA Narzym 12 pkt. 21:46

XII GKS LZS II Wikielec 10 pkt. 27:55


„B” KLASA


LZS ZAMEK Szymbark – LZS AVISTA Łążyn 0:3 (0:1)

Bramki: Karol ŻUCHOWSKI (21’), Marek WIERZBOWSKI (54’), Miłosz KRAJEWSKI (90+5’)

Skład AVISTA: Karol MERGALSKI – Jakub BACZEWSKI (79’ Karol KUCZYŃSKI), Bartosz BILICKI, Damian GOLDER, Łukasz JUNKIER, Patryk KEMPKOWSKI, Mariusz KOWALKOWSKI, Miłosz KRAJEWSKI, Krzysztof MARCHELEK, Marek WIERZBOWSKI (85’ Sebastian BILICKI), Karol ŻUCHOWSKI (66’ Rafał DEMBOWSKI)


UKS ŻAK Jamielnik – LZS JORDAN Kazanice 1:5 (0:3)

Bramki: zawodnik gospodarzy (62’) – Bartosz MODRZEWSKI (5’), Krystian OPAŁKA (10’, 22’, 60’ – rzut karny, 84’)

Skład JORDAN: Dominik ALEKSANDROWICZ – Łukasz GRADUSZEWSKI, Jakub ZGLENICKI, Przemysław GERKA, Dawid GAJEWSKI, Tomasz GRZYBOWSKI, Maciej JURKIEWICZ, Kamil OKONIEWICZ (63’ Piotr LASKOWSKI), Bartosz MODRZEWSKI, Mateusz GÓRSKI (75’ Dawid GOLISZEWSKI), Krystian OPAŁKA (86’ Szymon ŚLIWIŃSKI)


WYNIKI XVII KOLEJKI (20-21.05.2017)

GKS ISKRA Smykówko – MLKS OLIMPIA Kisielice 1:5

LZS ZAMEK Szymbark – LZS AVISTA Łążyn 0:3

UKS ŻAK Jamielnik – LZS JORDAN Kazanice 1:5

GKS MEWA Smykowo – KS WICHER Gwiździny 3:3


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 47 pkt. 81:15

II LZS JORDAN Kazanice 34 pkt. 34:21

III LZS AVISTA Łążyn 31 pkt. 62:33

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 29 pkt. 37:26

V GKS ISKRA Smykówko 22 pkt. 32:34

VI UKS ŻAK Jamielnik 15 pkt. 25:45

VII LZS ZAMEK Szymbark 12 pkt. 19:43

VIII GKS MEWA Smykowo 4 pkt. 23:96


„C” KLASA

 
WYNIKI X KOLEJKI (21.05.2017) 


LZS ORZEŁ Grabowo – LZS ORZEŁ Mortęgi 5:0 (3:0)

Bramki: Damian PELC (5’), Kamil GORCZYCA (10’), Łukasz SURZYN (43’, 51’), Mateusz PIOTROWICZ (60’)


LZS TORPEDA Rożental – LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 3:0 (w)


ZUH ANDRZEJ Zadroga – LZS HURAGAN Byszwałd 3:2 (2:1)

Bramki: Błażej MARON (18’), Patryk ŻURAŃSKI (45’, 87’) – Szymon BOGDAŃSKI (9’), Damian GOLISZEWSKI (85’)


LZS Sampława – LZS Fijewo 1:4 (1:3)

Bramki: Adam MARKOWSKI (1) – Szymon ŁOŻYŃSKI (2), Radosław GAJEWSKI (1), Karol JAKUBOWSKI (1)


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I ZUH ANDRZEJ Zadroga 26 pkt. 40:14

II LZS Fijewo 21 pkt. 44:19

III LZS TORPEDA Rożental 17 pkt. 34:17

IV LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 14 pkt. 25:39

V LZS Sampława 11 pkt. 29:33

VI LZS HURAGAN Byszwałd 10 pkt. 18:24

VII LZS ORZEŁ Mortęgi 7 pkt. 13:42

VIII LZS ORZEŁ Grabowo 6 pkt. 18:33

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol