UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W środę 3 maja na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Prątnicy odbył się DZIEŃ OLIMPIJCZYKA połączony z Turnieju Piłki Nożnej 5-cio osobowej im. Hieronima Rybickiego. O główne trofeum rywalizowało piętnaście zespołów. Organizatorem zawodów było Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie.

 

Wyniki


Grupa A

OSP Zielkowo – SZEKERA Omule 0:3

ORZEŁ Mortęgi – LZS Fijewo II 3:1

OSP Zielkowo – ORZEŁ Mortęgi 0:2

SZEKERA Omule – LZS Fijewo II 0:2

OSP Zielkowo – LZS Fijewo II 0:4

SZEKERA Omule – ORZEŁ Mortęgi 2:0

Tabela Grupa A***

I LZS Fijewo II 6 pkt. bramki 7:3

II ORZEŁ Mortęgi 6 pkt. bramki 5:3

III SZEKERA Omule 6 pkt. bramki 5:2

IV OSP Zielkowo 0 pkt. bramki 0:9

*** o poszczególnych miejscach zadecydowała „mała tabela”, w której pod uwagę brane były wyniki bezpośrednich spotkań pomiędzy  zespołami LZS Fijewo II, ORZEŁ Mortęgi oraz SZEKERA Omule (LZS Fijewo I 3 pkt. bramki 3:3, ORZEŁ Mortęgi 3 pkt. bramki 3:3, SZEKERA Omule 3 pkt. bramki 2:2 – zespoły Fijewo I oraz ORZEŁ Mortęgi strzeliły po 3 bramki – SZEKERA Omule 2 bramki)


Grupa B

Świniarc – MOTOR Lubawa Junior 1:2

LZS Fijewo I – MARTIN Lubawa 1:1

Świniarc – LZS Fijewo I 1:1

MOTOR Lubawa Junior – MARTIN Lubawa 2:1

Świniarc – MARTIN Lubawa 2:0

MOTOR Lubawa Junior – LZS Fijewo I 2:1

Tabela Grupa B

I MOTOR Lubawa Junior 9 pkt. bramki 6:3

II Świniarc 4 pkt. bramki 4:3

III LZS Fijewo I  2 pkt. bramki 3:4

IV MARTIN Lubawa 1 pkt. bramki 2:5


Grupa C

TESSA Tuszewo – Gimnazjum Prątnica 0:0

TESSA Tuszewo – AVISTA Łążyn 0:0

Gimnazjum Prątnica – AVISTA Łążyn 1:1

Tabela Grupa C***

I AVISTA Łążyn 2 pkt. bramki 1:1

II Gimnazjum Prątnica 2 pkt. bramki 1:1

III TESSA Tuszewo 2 pkt. bramki 1:1

*** o I miejscu w grupie zadecydował konkurs rzutów karnych pomiędzy zespołami AVISTA Łążyn oraz Gimnazjum Prątnica, który zakończył się zwycięstwem Łążyna 3:2.


Grupa D

JORDAN Kazanice – PUH NORE Okołowscy 2:1

HURAGAN Byszwałd – Młode Wilki 0:0

JORDAN Kazanice – HURAGAN Byszwałd 0:0

PUH NORE Okołowscy – Młode Wilki 1:1

JORDAN Kazanice – Młode Wilki 2:1

PUH NORE Okołowscy – HURAGAN Byszwałd 1:0

Tabela Grupa D

I JORDAN Kazanice 7 pkt. bramki 4:2

II PUH NORE Okołowscy 4 pkt. bramki 3:3

III Młode Wilki 2 pkt. bramki 2:3

IV HURAGAN Byszwałd 2 pkt. bramki 0:1


Ćwierćfinał

LZS Fijewo II – Świniarc 0:0 karne 2:0

ORZEŁ Mortęgi – MOTOR Lubawa Junior 0:4

AVISTA Łążyn – PUH NORE Okołowscy 0:1

Gimnazjum Prątnica – JORDAN Kazanice 0:1


Półfinały

LZS Fijewo II – PUH NORE Okołowscy 0:0 karne 0:2

MOTOR Lubawa Junior – JORDAN Kazanice 0:1


Mecz o III miejsce

LZS Fijewo II – MOTOR Lubawa Junior 0:6


FINAŁ

PUH NORE Okołowscy – JORDAN Kazanice 0:1


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I JORDAN Kazanice

II PUH NORE Okołowscy

III MOTOR Lubawa Junior

IV LZS Fijewo II

V Gimnazjum Prątnica

VI AVISTA Łążyn

Udział: ORZEŁ Mortęgi, Świniarc, Młode Wilki, HURAGAN Byszwałd, TESSA Tuszewo, LZS Fijewo I, MARTIN Lubawa, SZEKERA Omule, OSP Zielkowo


Najlepszy strzelec – ŁĄTKOWSKI Szymon (MOTOR Lubawa Junior) – 8 bramek

Najlepszy bramkarz – GÓRSKI Bartłomiej (JORDAN Kazanice)


Drużyny za klasyfikację zespołową otrzymały pamiątkowe puchary, zawodnicy drużyn z miejsc I – III dodatkowo medale. W ręce najlepszego strzelca oraz bramkarza powędrowały statuetki. Wręczenia nagród dokonali LICZNERSKI Marian – Z-ca Wójta Gminy Lubawa, CZARNECKI Benedykt – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, LIBERACKI Dariusz – Prezes Gminnego Szkolnego Związku Sportowego oraz  KOWALKOWSKI Jan i KUCZYŃSKI Karol – Radni Gminy Lubawa.


Wszyscy zawodnicy otrzymali posiłek z grilla przygotowany przez BAR TEQUILA. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali druhowie OSP Prątnica oraz OSP Zielkowo.


Zespół JORDAN Kazanice wygrał zawody trzeci raz z rzędu.


Skład JORDANU Kazanice
– GÓRSKI Bartłomiej, LASKOWSKI Piotr, OKONIEWICZ Kamil, OPAŁKA Krystian, GÓRSKI Mateusz, SZULC Marcin, SZULC Radosław, MODRZEWSKI Bartosz.


Organizator dziękuje Dyrekcji i pracownikom Zespołu Szkół w Prątnicy za udostępnienie pomieszczeń oraz pomoc w przeprowadzeniu zawodów, Dariuszowi Liberackiemu za przygotowanie boisk do gry oraz Łukaszowi Okołowskiemu PUH NORE NML za ufundowanie statuetek dla najlepszego bramkarza i strzelca turnieju.

 

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa.

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol