KOMUNIKAT

Z rozegranych Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Piłce Nożnej OLD BOY’S o Puchar Wójta Gminy Lubawa, które odbyły się w dniu 05.10.2013 r. na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Prątnicy. W turnieju wzięło udział 5 zespołów.

Wyniki turnieju

Rożental

Byszwałd

Prątnica

Łążyn

Omule

Pkt.

Rożental

Byszwałd

Prątnica

Łążyn

Omule

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – Łążyn

II miejsce – Byszwałd

III miejsce – Prątnica

IV miejsce – Omule

V miejsce - Rożental

Najlepszy strzelec – Łukaszewski Krzysztof – Prątnica – 7 bramek

Najlepszy bramkarz  – Bielicki Marcin – Łążyn

Organizatorem turnieju było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, współorganizatorem koło LZS PRĄTNICZANKA Prątnica. Otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Lubawa Tomasz Ewertowski, który brał także czynny udział w turnieju, reprezentując barwy Byszwałdu. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, zawodnicy drużyn z miejsc I-III dodatkowo medale. Najlepszy strzelec i bramkarz turnieju otrzymali pamiątkowe statuetki. Wręczenia medali, pucharów i statuetek dokonali Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykt Czarnecki oraz Radni Gminy Lubawa Kowalkowski Dariusz i Kowalkowski Stanisław. Po zakończonym turnieju wszyscy zawodnicy udali się na wspólny posiłek.

Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie składa serdeczne podziękowania dyrekcji Zespołu Szkół w Prątnicy za udostępnienie stołówki oraz szatni, nauczycielowi wychowania fizycznego Dariuszowi Liberackiemu za przygotowanie boisk do gry, wszystkim zawodnikom za grę Fair Play oraz sędziom Franciszkowi Puwalskiemu i Leszkowi Podlińskiemu za sprawne przeprowadzenie zawodów.

Sędziowie, po zakończonym turnieju, byli pełni podziwu w jak sprawny i zorganizowany sposób przeprowadzono zawody.

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa