header1

header

W dniu 04.09.2013 r. o godzinie 17:00 na boisku sportowym w Łążynie rozegrano spotkanie II rundy wstępnej Pucharu Polski 2013/2014 na szczeblu WMZPN. Rywalem miejscowej drużyny był, obecnie grający w lidze okręgowej, zespół JEZIORAKA Iława.

W regulaminowych 90 minutach żadnej z ekip nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. W pierwszej odsłonie spotkania bramkę dla LZS AVISTY Łążyn strzelił Łukasz Junkier. Goście wyrównali w końcowych fragmentach drugiej połowy po pięknym strzale Krzysztofa Markowicza.

W pierwszej części dogrywki, bramkę na wagę awansu AVISTY do kolejnej fazy, strzelił Karol Czarnecki.

Sędzią głównym zawodów był Marcin Żyłka. Asystowali mu na linii Sławomir Korzeniak oraz Paweł Karbowski.