KOMUNIKAT

Z rozegranego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Pracowników Oświaty 2012/2013, który odbył się w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Lubawie w dniu 06.04.2013 r. W turnieju udział wzięły trzy drużyny: Gmina Lubawa, Bielice oraz Kisielice.

Wyniki turnieju

Lubawa

Bielice

Kisielice

Pkt.

Lubawa

Bielice

Kisielice

III

Był to jeden z czterech turniejów (każda drużyna organizowała podobny turniej we własnej hali, na zawodach kończących cykl zabrakło reprezentantów Iławy), który brany był pod uwagę przy ustaleniu końcowych wyników rywalizacji pomiędzy pracownikami oświaty w sezonie 2012/2013.

Końcowa klasyfikacja po 4 turniejach

I miejsce - Kisielice - 10 pkt.

II miejsce - Gmina Lubawa - 9 pkt.

III miejsce - Iława - 7 pkt.

IV miejsce - Bielice - 6 pkt.

Najlepszy strzelec (po 4 turniejach) - Łukaszewski Krzysztof - Gmina Lubawa - 16 bramek

Najlepszy bramkarz (po 4 turniejach) - Seroczyński Krzysztof - Bielice

Organizatorem ostatniego (czwartego turnieju) było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie. Za klasyfikację końcową kapitanowie zespołów odebrali pamiątkowe puchary, najlepszy strzelec oraz bramkarz statuetki. Wręczenia pucharów oraz statuetek dokonali: Wójt Gminy Lubawa Tomasz Ewertowski oraz Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykt Czarnecki. Po oficjalnym zakończeniu zmagań zawodnicy udali się na wspólny posiłek do restauracji MAXIMUS w Lubawie.

Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie składa serdeczne podziękowania dyrekcji Zespołu Szkół w Lubawie za bezpłatne udostępnienie hali sportowej.

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa

img072

Więcej zdjęć z turnieju dostępnych jest na stronie internetowej e-lubawa - http://e-lubawa.pl/galeria/3237