KOMUNIKAT

Z Finału Mistrzostw Województwa WMZ LZS Gminnych Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców 2012. Zawody odbyły się w dniu 06.12.2012r. o godzinie 1030  w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Złotowie. W turnieju dziewcząt oraz chłopców startowały po trzy zespoły.

Wyniki spotkań - Szkoły Podstawowe Dziewczęta

Reszel

Złotowo

Pkt.

Reszel

Złotowo

I

Wyniki spotkań - Szkoły Podstawowe Chłopcy

Nakomiady

Lubawa

Pkt.

Nakomiady

Lubawa

I

W kategorii Szkół Podstawowych Dziewcząt tytuł Mistrzowski zdobyły uczennice Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Złotowie, w kategorii Szkół Podstawowych Chłopców uczniowie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Lubawie.

Składy drużyn, które zdobyły Mistrzowskie tytuły:

Dziewczęta SP Złotowo:

Orzechowska Hanna, Kaczerowska Martyna, Szulwic Justyna, Fafińska Magdalena, Słupska Katarzyna, Winiewska Violetta, Kozłowska Roksana, Ozimek Karolina, Szulwic Agata, Piotrowicz Magdalena, Janicka Marlena, Kempkowska Aleksandra. Opiekun zespołu Tykarski Marek.

Chłopcy SP Lubawa

Abram Kamil, Bieniaszewski Paweł, Jagucki Szymon, Januszewski Filip, Jędrychowski Szymon, Licznerski Błażej, Łuczak Kacper, Raczyński Adrian, Szczawiński Witold, Świątkowski Wojciech, Kobacki Nikodem, Gajewski Radosław, Lewalski Błażej. Opiekun zespołu Mężykowski Henryk.

Organizatorem turnieju było Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS, współorganizatorem Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, zawodnicy drużyn medale. Wręczenia pucharów oraz medali dokonali sekretarz Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS Marek Jaczun, Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykt Czarnecki, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złotowie Edward Balewski, Z-ca dyrektora Szkoły Podstawowej w Lubawie Mirosław Kowalczyk oraz opiekunowie poszczególnych zespołów. W trakcie trwania turnieju wydawany był ciepły posiłek dla wszystkich uczestników zawodów zapewniony przez organizatora.