KOMUNIKAT

Z przeprowadzonego turnieju piłkarskiego o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Iławskiego, który odbył się w dniu 12.08.2012 roku na boiskupiłkarskim w Kisielicach. W turnieju brały udział 2 drużyny z Powiatu Iławskiego. W celu wyłonienia mistrza rozegrano mecz 2 x 30 minut.

WYNIK TURNIEJU

LZS Orzeł Grabowo - LZS Klimy    3:1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I miejsce - LZS Orzeł Grabowo

II miejsce - LZS Klimy

Sędzią głównym turnieju był Franciszek Puwalski. Na liniach bocznych boiskach asystowali mu Łukasz Berent oraz Kazimierz Stachurski.

Drużyny, które wzięły udział w turnieju otrzymały pamiątkowe puchary.

Wręczenia nagród dokonali Przewodniczący Powiatowego Stowarzyszenia LZS w Iławie Benedykt Czarnecki.

Organizatorem  turnieju było Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Gminne Stowarzyszenie LZS w Kisielicach oraz Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy „OLIMPIA" Kisielice.

Turniej został sfinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Iławie.