KOMUNIKAT

Z przeprowadzonego Otwartego Mikołajkowego Turnieju Brydżowego o Mistrzostwo Powiatu Iławskiego rozegranego w dniu 03.12.2011r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Iławie. W zawodach brało udział 32 zawodników.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1-miejsce - para - Kuban/Kasperowicz - 253 pkt.

2-miejsce - para - Kowalski/Śmigielski - 252 pkt.

3-miejsce - para - Prasek/Jasik - 233 pkt.

4-miejsce - para - Gurzyński/Śledziński- 232 pkt.

5-miejsce - para - Milewski/Milewski - 224 pkt.

Wręczono również statuetki dla najstarszego zawodnika turnieju Pana Kazimierza Woszczyk oraz najmłodszego zawodnika Pana Dariusza Kasperowicza. Sędzią głównym zawodów był Pan Prasek Zbigniew.

Organizatorem imprezy było Powiatowe Stowarzyszenie  LZS w Iławie. Zawodnicy , którzy zajęli miejsca od I do III otrzymali puchary i medale,  senior i junior turnieju otrzymali statuetki . Wręczenia pucharów, medali i statuetek dokonał Przewodniczący Powiatowego Stowarzyszenia LZS w Iławie Benedykt Czarnecki .

Impreza została sfinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Iławie.