UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W sobotę 24 listopada 2018 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu odbył się Powiatowy Turniej Piłki Halowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Głównym organizatorem zawodów było Powiatowe Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Iławie, współorganizatorami Powiat Iławski, Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Iławie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wikielcu.


Do sportowej rywalizacji stanęło pięć zespołów z terenu powiatu iławskiego – LZS OHI Frednowy (Gmina Iława), LZS ZAMEK Szymbark (Gmina Iława), LZS Fijewo (Gmina Wiejska Lubawa), LZS DRWĘCA Zielkowo (Gmina Wiejska Lubawa) oraz LZS HURAGAN Byszwałd (Gmina Wiejska Lubawa).


Zespoły rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każdy z każdym” 2x7 minut.

 

Wyniki rywalizacji:

LZS Fijewo – LZS OHI Frednowy 0:1 (0:0)

LZS DRWĘCA Zielkowo – LZS HURAGAN Byszwałd 0:2 (0:1)

LZS ZAMEK Szymbark – LZS Fijewo 4:2 (1:1)

LZS OHI Frednowy – LZS DRWĘCA Zielkowo 4:1 (3:1)

LZS HURAGAN Byszwałd – LZS ZAMEK Szymbark 9:2 (4:0)

LZS Fijewo – LZS DRWĘCA Zielkowo 1:1 (0:0)

LZS OHI Frednowy – LZS HURAGAN Byszwałd 1:1 (0:1)

LZS ZAMEK Szymbark – LZS DRWĘCA Zielkowo 3:1 (1:0)

LZS Fijewo – LZS HURAGAN Byszwałd 1:2 (1:1)

LZS OHI Frednowy – LZS ZAMEK Szymbark 1:2 (0:1)


Tabela końcowa

I LZS HURAGAN Byszwałd 10 pkt. bramki 14:4

II LZS ZAMEK Szymbark 9 pkt. bramki 11:13

III LZS OHI Frednowy 7 pkt. bramki 7:4

IV LZS Fijewo 1 pkt. bramki 4:8

V LZS DRWĘCA Zielkowo 1 pkt. bramki 3:10


Najlepszy strzelec
– Wyżlic Damian (LZS HURAGAN Byszwałd) – 4 bramki

Najlepszy bramkarz – Okuniewski Grzegorz (LZS HURAGAN Byszwałd)


Podsumowania zawodów dokonali Benedykt Czarnecki – Przewodniczący PS LZS w Iławie, Marian Szkamelski – Członek Zarządu WMZPN oraz Zdzisław Patoła – Członek GZ LZS w Iławie. Zawodnicy za zajęcie miejsc I - III otrzymali pamiątkowe medale, kapitanowie wszystkich drużyn puchary, najlepszy strzelec oraz bramkarz statuetki. 


PS LZS w Iławie serdecznie dziękuje dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielecu za bezpłatne przygotowanie i udostępnienie obiektu do rozegrania zawodów.


Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol