UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 22 gramy dla Ilony

W weekend 09-10 czerwca odbyła się przedostatnia kolejka gier w rozgrywkach „A” i „B” klasy.


W „A” klasie w derbach Gminy Lubawa LIDER Złotowo nie dał najmniejszych szans AVIŚCIE Łążyn (7:1). W „B” klasie wielkie słowa uznania należą się drużynie LZS Fijewo – zawodnicy, działacze i kibice lokalnej drużyny w czasie meczu z LZS ZAMEK Szymbark zbierali pieniądze na rzecz poszkodowanej w pożarze Ilony. W Kazanicach sędzia przerwał spotkanie w 92’ minucie gry po tym jak jeden z zawodników gości naruszył jego nietykalność cielesną. W Gminnej „C” klasie niespodzianka w Byszwałdzie – TORPEDA Rożental pokonała HURAGAN 4:3.   

 

 „A” KLASA

LZS LIDER Złotowo – LZS AVISTA Łążyn 7:1 (3:1)

Bramki: Adrian Mederski (26', 37', 53'), Mateusz Kruszewski (44'), Dawid Dąbrowski (52', 64'), Ariel Zasuwa (67') - Łukasz Junkier (45'+1)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski - Radosław Szulc, Mateusz Żmijewski, Łukasz Lewalski, Mateusz Erdman, Łukasz Mróz (80' Łukasz Lewalski), Adrian Mederski, Mateusz Kruszewski, Dominik Kempkowski, Ariel Zasuwa (75’ Łukasz Szechlicki), Dawid Dąbrowski

Skład AVISTA: Jakub Lewalski – Gabriel Weinar, Waldemar Weinar (62’ Karol Kuczyński), Krzysztof Marchelek, Mariusz Kowalkowski, Łukasz Junkier, Damian Golder, Marek Wierzbowski, Jakub Baczewski, Sebastian Bilicki, Konrad Weinar

 

WYNIKI XXI KOLEJKI

KS GMINA Kozłowo – KS WICHER Gwiździny 2:3

LZS LIDER Złotowo – LZS AVISTA Łążyn 7:1

LZS Mszanowo – GKS OSSA Biskupiec 2:1

KS ISKRA Narzym – KS Mroczno 0:1

KS ZAMEK Kurzętnik – MKS START Nidzica 1:0

GKS GRUNWALD Gierzwałd – LKS WEL Lidzbark Welski 3:1


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I MKS START Nidzica 42 pkt. bramki 65:25

II KS ZAMEK Kurzętnik 34 pkt. bramki 49:38

III KS GMINA Kozłowo 32 pkt. bramki 43:36

IV GKS GRUNWALD Gierzwałd 32 pkt. bramki 46:42

V KS ISKRA Narzym 31 pkt. bramki 53:43

VI KS Mroczno 30 pkt. bramki 41:32

VII LZS LIDER Złotowo 29 pkt. bramki 51:47

VIII GKS OSSA Biskupiec 28 pkt. bramki 37:47

IX LKS WEL Lidzbark Welski 28 pkt. bramki 40:31

X KS WICHER Gwiździny 25 pkt. bramki 39:52

XI LZS Mszanowo 22 pkt. bramki 35:55

XII LZS AVISTA Łążyn 15 pkt. bramki 24:75


„B” KLASA

LZS JORDAN Kazanice – LZS OHI Frednowy 1:1 (1:0)mecz przerwany w 92’ (zawodnik gości naruszył nietykalność cielesną sędziego)

Bramka dla JORDANU:  Tomasz Grzybowski (35’)

Skład JORDAN: Dominik Aleksandrowicz - Łukasz Graduszewski (80' Jakub Zglenicki), Arkadiusz Michałowski, Szymon Nojman, Dawid Gajewski, Tomasz Grzybowski, Przemysław Gerka, Artur Modrzewski, Mateusz Górski (60' Kamil Sass), Bartosz Modrzewski (30' Kamil Okoniewicz), Krystian Opałka

 

LZS Fijewo – LZS ZAMEK Szymbark 1:3 (1:2)

Bramki: Karol Jakubowski (41’) – Patryk Szych (11’), Piotr Zacharski (25’), Wojciech Grzegrzółka (70’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Tomasz Potorski (55’ Paweł Jakubowski), Daniel Osmański (65’ Michał Szczepański), Szymon Łożyński (83’ Marcin Bartkowski), Patryk Gorzka (70’ Sebastian Karczewski), Daniel Karczewski, Paweł Gerka, Dawid Jańczyk, Tymoteusz Rudszewski (75’ Mariusz Szczepański), Karol Jakubowski, Łukasz Mazurek

 

WYNIKI XVII KOLEJKI

LZS Fijewo – LZS ZAMEK Szymbark 1:3

KS WEL Bratian – MLKS OLIMPIA Kisielice 0:10

LZS JORDAN Kazanice – LZS OHI Frednowy 1:1 – mecz przerwany

GKS MEWA Smykowo – UKS ŻAK Jamielnik


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I LZS OHI Frednowy 14 36 pkt. bramki 72:18

II GKS ISKRA Smykówko 15 34 pkt. bramki 42:24

III LZS JORDAN Kazanice 15 33 pkt. bramki 52:22

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 15 33 pkt. bramki 52:23

V UKS ŻAK Jamielnik 14 20 pkt. bramki 30:28

VI LZS ZAMEK Szymbark 15 16 pkt. bramki 29:41

VII LZS Fijewo 15 15 pkt. bramki 27:44

VIII GKS MEWA Smykowo 14 5 pkt. bramki 19:64

IX KS WEL Bratian 15 3 pkt. bramki 8:67

 

„C” KLASA

WYNIKI

LZS ORZEŁ Grabowo – LZS ORZEŁ Mortęgi 3:0 (w)


LZS HURAGAN Byszwałd – LZS TORPEDA Rożental 3:4 (1:1)

Bramki: Szymon Bogdański (1), Janusz Okuniewski (1), Kacper Łukaszewski (1) – Robert Marciniak (2), Patryk Zdrojewski (1), Piotr Borkowski (1)


ZUH ANDRZEJ Zadroga – LZS Sampława – mecz przełożony na 08.07.2018 r. godzina 16:00


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS ORZEŁ Grabowo 9 22 pkt. bramki 39:12

II LZS HURAGAN Byszwałd 10 20 pkt. bramki 35:18

III ZUH ANDRZEJ Zadroga 9 11 pkt. bramki 47:30

IV LZS MAKRODACH Rumienica 5 9 pkt. bramki 14:13

V LZS Sampława 4 7 pkt. bramki 12:10

VI LZS ORZEŁ Mortęgi 11 7 pkt. bramki 14:48

VII LZS TORPEDA Rożental 10 7 pkt. bramki 19:49


Fotka - archiwum LZS Fijewo

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol