UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

W środę 23 maja 2018 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Prątnicy odbyły się eliminacje gminne Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców „MAŁA Piłkarska Kadra Czeka 2018”. W turnieju udział wzięły dwie drużyny dziewcząt (SP Prątnica oraz SP Tuszewo) i trzy ekipy chłopców (SP Prątnica, SP Tuszewo oraz SP Grabowo-Wałdyki).


Organizatorami zawodów byli Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy.

 

WYNIKI – dziewczęta
SP Prątnica – SP Tuszewo 2:3


WYNIKI – chłopcy

SP Tuszewo – SP Grabowo-Wałdyki 1:1
SP Tuszewo – SP Prątnica 0:3
SP Grabowo-Wałdyki – SP Prątnica 1:0

TABELA – chłopcy
I SP Grabowo-Wałdyki 4 pkt. bramki 2:1
II SP Prątnica 3 pkt. bramki 3:1
III SP Tuszewo 1 pkt. bramki 1:4


Dziewczęta z SP Tuszewo oraz chłopcy z SP Grabowo-Wałdyki awansowali do eliminacji rejonowych.

Kapitanowie zespołów otrzymali pamiątkowe puchary. Zawodnicy drużyn z miejsc I – III medale. Wręczenia nagród dokonali Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie oraz Dariusz Liberacki – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy.


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol