UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 13 maja 2018 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbył się półfinał wojewódzki 59 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 OLSZTYN.

Organizatorami zawodów byli: Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu, Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe oraz Gmina Susz.  

 

WYNIKI


Grupa I dziewczęta (rocznik 2005 i młodsze)

I Góralska Anna – Gmina Iława

II Grzywacz Gabriela – Gmina Iława

III Dzięgielewska Róża – Gmina Lubawa


Grupa I chłopcy (rocznik 2005 i młodsi)

I Anzel Jakub – DEKORGLASS Działdowo
II Łoziński Miłosz – Lidzbark Welski

III Dylewski Oktawian – Dąbrówno

IV Koriat Szymon – Dąbrówno


Grupa II dziewczęta (rocznik 2004-2003)

I Golder Patrycja – Gmina Lubawa

II Madej Zuzanna – DEKORGLASS Działdowo

III Szymańska Weronika – Susz

IV Lemańska Klaudia – Gmina Działdowo


Grupa II chłopcy (rocznik 2004-2003)

I Lewandowski Patryk – DEKORGLASS Działdowo

II Rutkowski Mateusz – DEKROGLASS Działdowo

III Cegielski Miłosz – Gmina Działdowo

IV Chojnacki Igor – Lidzbark Welski

 

Grupa III dziewczęta (2002-2000)

I Grzebska Aleksandra – DEKORGLASS Działdowo

II Piórkowska Wiktoria – DEKORGLASS Działdowo

III Szczepańska Aleksandra – Gmina Iława

IV Michalska Sandra – Gmina Działdowo

 

Grupa III chłopcy (2002-2000)

I Skoneczka Mikołaj – DEKORGLASS Działdowo

II Senkowski Łukasz – Lubawa

III Komorowski Kacper – Susz

IV Góralski Kacper – Gmina Iława

 

Grupa  IV kobiety (1999-1978)

I Włodarska Emilia – Gmina Iława

II Pieńczewska Magdalena – Gmina Iława

III Treder Agnieszka – Gmina Nowe Miasto Lubawskie

 

Grupa IV mężczyźni (1999-1978)

I Surdykowski Michał – Gmina Lubawa

II Krzykowski Szymon – Gmina Działdowo

III Gostół Michał – Gmina Iława

IV Zieliński Marcin – Gmina Lubawa

 

Grupa V kobiety (1977-1963)

I Michalska Anna – Gmina Nowe Miasto Lubawskie

II Ewertowska Hanna – Gmina Lubawa

III Jurkiewicz Marzena – Gmina Lubawa

 

Grupa V mężczyźni (1977-1963)

I Nadrowski Robert – Gmina Iława

II Guzowski Andrzej – Gmina Lubawa

III Lubnau Artur – Gmina Nowe Miasto Lubawskie

IV Woźniak Piotr – Gmina Działdowo

 

Grupa VI mężczyźni (1962 i starsi)

I Kosewski Witold – DEKORGLASS Działdowo

II Sosnowski Waldemar – DEKORGLASS Działdowo

III Sczegielniak Andrzej – Susz

IV Adameczek Stanisław – Susz

 

Klasyfikacja zespołowa

I DEKORGLASS Działdowo – 83 pkt.

II Gmina Lubawa – 62 pkt.

III Gmina Iława – 58 pkt.

IV Susz – 36 pkt.

V Gmina Działdowo – 30 pkt.

VI Gmina Nowe Miasto Lubawskie – 26 pkt.

VII Lidzbark Welski – 12 pkt.

VIII Dąbrówno – 11 pkt.

IX Grunwald – 7 pkt.

IX Rybno – 7 pkt.

IX Lubawa – 7 pkt.

XII Biskupiec – 2 pkt.


Zawodnicy za zajęcie miejsc I – IV otrzymali pamiątkowe medale. W klasyfikacji zespołowej Gminy z miejsc I – III puchary. Wręczenia medali i pucharów dokonali Benedykt Czarnecki – Z-ca Przewodniczącego WMZ LZS oraz Jarosław Piechotka – Dyrektor CSIR Susz.


Zawodnicy z miejsc I – IV awansowali do ścisłego finału wojewódzkiego, który odbędzie się 20 maja 2018 r. w Ostródzie.


Organizatorzy serdecznie dziękują Andrzejowi Szczegielniak za przygotowanie obiektu do turnieju.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol