W czwartek 03 maja 2018 r. na boisku sportowym w Prątnicy odbyły się Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa, W zawodach udział wzięło 7 zespołów, które rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każdy z każdym” 1x10 minut.  Organizatorami zawodów byli Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy.

Otwarcia zawodów dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa oraz Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie. Po części oficjalnej przystąpiono do sportowej rywalizacji.

Tuszewo – Liedtke 2:2

VII Liedtke 3 pkt. bramki 4:7

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Licznerski Marcin – LIDER Złotowo

NAJLEPSZY STRZELEC – Malinowski Karol – TESSA Tuszewo – 8 bramek

Kapitanowie zespołów otrzymali pamiątkowe puchary. Zawodnicy drużyn z miejsc I – III medale – najlepszy bramkarz oraz strzelec statuetki. Wręczenia nagród dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa, Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, Dariusz Liberacki – Dyrektor SP Prątnica oraz Jan Kowalkowski i Mirosław Tomaszewski – Radni Gminy Lubawa.

W trakcie trwania zawodów dla uczestników przygotowany był ciepły posiłek.

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie dziękuje dyrekcji Szkoły Podstawowej w Prątnicy za przygotowanie obiektu do zawodów.

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.