UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W sobotę 03 marca 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu odbyły się eliminacje gminne 59 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 OLSZTYN. W zawodach udział wzięło ponad 170 zawodników w 6 kategoriach wiekowych (oddzielnie dla kobiet i mężczyzn). Turniej przeprowadzono "systemem rosyjskim". 



WYNIKI

Grupa I dziewczęta (2005 i młodsi)
I Kopistecka Lena – Prątnica
II Jurkiewicz Oliwia – Sampława
III Dzięgielewska Róża – Rumienica
IV Nastachowska Maja – Sampława

Grupa I chłopcy (2005 i młodsi)
I Kowalski Miłosz – Sampława
II Kamiński Kacper – Grabowo
III Rafiński Paweł – Grabowo
IV Jakubowski Bartek – Prątnica

Grupa II dziewczęta (2004-2003)
I Golder Patrycja – Złotowo
II Grzywacz Agata – Sampława
III Babska Aleksandra – Prątnica
IV Wodzyńska Matylda – Sampława

Grupa II chłopcy (2004-2003)
I Dzięgielewski Filip – Prątnica
II Kopistecki Wiktor – Prątnica
III Majewski Jakub – Sampława
IV Zabłotny Paweł – Grabowo

Grupa III dziewcząt (2002-2000)
I Wiśniewska Natalia – Prątnica
II Żuralska Sylwia – Prątnica
III Żuralska Marianna – Prątnica
IV Neumann Milena – Sampława

Grupa III chłopcy (2002-2000)
I Senkowski Łukasz – SP Lubawa
II Zelmański Szymon – Prątnica
III Jankowski Kacper – Lubawa
IV Dybich Adam – Prątnica

Grupa IV kobiet (1999-1978)
I Surdykowska Ewa – Prątnica
II Zelma Martyna – Prątnica
III Chyrzyńska Beata – Rumienica
IV Żuralska Agnieszka – Prątnica

Grupa IV mężczyzn (1999-1978)
I Surdykowski Michał – Prątnica
II Zieliński Marcin – Prątnica
III Żuralski Szymon – Rożental
IV Jankowski Patryk – Lubawa

Grupa V kobiet (1977-1963)
I Ewertowska Hanna – Sampława
II Treder Elżbieta – Byszwałd
III Rozwadowska Barbara – Prątnica
IV Jurkiewicz Marzena – Sampława

Grupa V mężczyzn (1977-1963)
I Golder Tomasz – Prątnica
II Guzowski Andrzej – Kazanice
III Kopistecki Zbigniew – Prątnica
IV Szałkowski Andrzej – Rumienica

Grupa VI kobiet (1962 i starsze)
I Orzechowska Elżbieta – Rożental
II Rafińska Bernadeta – Rożental
III Wyżlic Emila – Byszwałd
IV Ruczyńska Bogumiła – Sampława

Grupa VI mężczyzn (1962 i starsi)
I Dreszler Henryk – Lubawa
II Surdykowski Tomasz – Prątnica
III Golder Marian – Prątnica
IV Tomaszewski Mirosław – Byszwałd

Klasyfikacja zespołowa (punktowali zawodnicy z miejsc I – VIII)
I Prątnica – 155 pkt.
II Sampława – 88 pkt.
III Grabowo – 30 pkt.
IV Rumienica – 29 pkt.
V Złotowo – 27 pkt.
VI Byszwałd – 26 pkt.
VII Rożental oraz Lubawa – 24 pkt.
IX SP Lubawa – 13 pkt.
X Kazanice – 7 pkt.

Zawodnicy z miejsc I - IV otrzymali medale, przedstawiciele zespołów z miejsc I - VI puchary. Wręczenia nagród dokonał Benedykt Czarnecki - Przewodniczący GZ LZS w Lubawie. 

Zawodnicy z miejsc I - IV reprezentować będą Gminę Lubawa w eliminacjach rejonowych. 

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AROnet Kazanice 4 12
2 WIKTORIA Dylewo 4 10
3 Fijewo I 4 10
4 AVISTA Łążyn I 4 10
5 OKS Omule 4 10

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol