UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

W piątek 19 stycznia 2024 r. o 18:00 w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie odbędzie się II turniej Ligi Piłki Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójt Gminy Lubawa. Organizatorem Ligi jest Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie.

Po I turnieju tabela prezentuje się następująco:
I Tuszewo 6 pkt. bramki 7:1
II Urząd Gminy Lubawa 6 pkt. bramki 11:3
III Drewneks Sampława 4 pkt. bramki 1:6
IV OLD BOYS Złotowo 1 pkt. bramki 1:10

Mistrza Ligi poznamy w marcu po rozegraniu 4 turniejów z których wyniki liczone są do klasyfikacji końcowej.

Liga finansowana jest ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: "ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 ForFun 11 33
2 Auto-Części Daniel 11 28
3 PFT Domki 11 26
4 AVISTA Łążyn 11 18
5 Dżordan Kazanice 11 18

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube