header1

header

C KLASA PODSUMOWANIE

Dobiegła końca organizowana przez Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie Gmina Liga Piłki Nożnej C-klasa. W sezonie 2015/2016 w rozgrywkach rywalizowało sześć zespołów z terenu Gminy Lubawa.

Rozgrywki już po raz piąty z rzędu wygrali zawodnicy ZUH ANDRZEJ Zadroga (27 punktów). Kolejne miejsca na podium zajęli LZS PRĄTNICZANKA Prątnica (21 punktów) oraz LZS TORPEDA Rożental (13 punktów).

Najlepszym strzelcem ligi został Paweł Pokojski (12 bramek, ZUH ANDRZEJ Zadroga), który wyprzedził kolegę z drużyny Grzegorza Guzowskiego (9 bramek), oraz Jakuba Baczewskiego (8 bramek, LZS PRĄTNICZANKA Prątnica).

Zgodnie z Regulaminem rozgrywek Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie uhonorował zwycięską ekipę ZUH ANDRZEJ Zadroga pamiątkowym pucharem, najlepszego strzelca statuetką. Zawodnicy Mistrza Ligi otrzymali pamiątkowe medale zakupione przez kierownictwo zespołu. Uroczystość miała miejsce w sobotę (02 lipca) przy „starym” boisku sportowym w Kazanicach.