DSC05234

(Gmina Lubawa zajęła II miejsce na 77 sklasyfikowanych Gmin w Sportowym Współzawodnictwie Gmin za 2015 rok)

W piątek (04 marca) w Sali Sesyjnej Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbyło się posiedzenie Rady Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS.

Jednym z głównych punktów zebrania było przedstawienie klasyfikacji Gmin w Sportowym Współzawodnictwie za rok 2015. Gmina Lubawa uplasowała się na II miejscu z 7550  punktami za Gminą Iława - 8740 pkt. Na najniższy stopień podium uplasowała się Gmina Ostróda - 7370 pkt.

Gminę Lubawa podczas podsumowania reprezentowali przedstawiciele LZS Benedykt Czarnecki – Z-c Przewodniczącego ds. organizacyjnych i Łukasz Berent – członek Rady W-M Z LZS, oraz przedstawiciele władzy samorządowej Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa oraz Jan Laskowski – Przewodniczący Rady Gminy Lubawa.