UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W XIII kolejce spotkań klasy „A” i „B” po komplet punktów z drużyn reprezentujących Gminę Lubawa sięgnął tylko LZS JORDAN Kazanice, który przegrywająć 1:0 i grająć w osłabieniu od 43’ po przerwie zagrał zdecydowanie lepiej i wygrał 2:1 z LZS OHI Frednowy. Bez punktów LZS LIDER Złotowo, LZS AVISTA Łążyn oraz LZS Fijewo.

 

 „A” KLASA

LZS JORDAN Kazanice – LZS OHI Frednowy 2:1 (0:1)

Bramki: Artur Modrzewski (46’), Paweł  Brzozowski (77’) – Tomasz Rakowski (13’)

Skład JORDAN: Bartłomiej Górski - Mateusz Sadowski, Tomasz Grzybowski (67' Łukasz Graduszewski), Przemysław Gerka (80' Dawid Gajewski), Patryk Kempkowski (87' Szymon Nojman), Paweł Brzozowski, Janusz Okuniewski (82' Bartosz Modrzewski), Filip Owczarek, Szymon Bogdański, Artur Modrzewski (73' Marcin Frankiewicz), Piotr Rykaczewski (73' Krystian Opałka)


LZS LIDER Złotowo – GKS OSSA Biskupiec 0:3 (0:1)

Bramki: Jakub Jaroszewski (12’), Szymon Kamiński (71’), Przemysław Czarnecki (75’)

Skład LIDER: Piotr Kowalski – Cezary Sadowski, Adrian Mederski (46’ Mateusz Erdman), Adrian Linkner, Łukasz Licznerski (86’ Marek Nastachowski), Dawid Dąbrowski (80’ Adrian Jakubowski), Mateusz Żmijewski, Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski (78’ Krystian Kozłowski), Dawid Mederski (65’ Piotr Kraśnicki), Jarosław Szulc (70’ Miłosz Jarzembowski)


WYNIKI XIII KOLEJKI

LKS WEL Lidzbark Welski – KS Mroczno 4:1

LZS JORDAN Kazanice – LZS OHI Frednowy 2:1

KS ZAMEK Kurzętnik – GKS GRUNWALD Gierzwałd 1:3

LZS CZARNI Rudzienice – KS ISKRA Narzym 1:1

LZS OSA Ząbrowo – GKS POLONIA Iłowo 1:5

LZS LIDER Złotowo – GKS OSSA Biskupiec 0:3


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I GKS POLONIA Iłowo 31 pkt. bramki 31:7

II GKS GRUNWALD Gierzwałd 30 pkt. bramki 35:13

III LZS CZARNI Rudzienice 29 pkt. bramki 29:12

IV LKS WEL Lidzbark Welski 20 pkt. bramki 22:14

V LZS JORDAN Kazanice 19 pkt. bramki 25:20

VI KS ZAMEK Kurzętnik 19 pkt. bramki 24:23

VII GKS OSSA Biskupiec 19 pkt. bramki 23:24

VIII LZS OHI Frednowy 14 pkt. bramki 20:30

IX KS ISKRA Narzym 13 pkt. bramki 24:26

X LZS LIDER Złotowo 13 pkt. bramki 28:31

XI KS Mroczno 10 pkt. bramki 15:33

XII LZS OSA Ząbrowo 4 pkt. bramki 12:55



„B” KLASA


LZS Fijewo – GKS ISKRA Smykówko 0:4 (0:1)

Bramki: Amadeusz Witt (15’, 63’), Martin Godzwon (85’), Radosław Bolumiński (86’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Paweł Jakubowski, Maciej Rykaczewski, Daniel Osmański (70’ Michał Szczepański), Tymoteusz Rudszewski (65’ Mariusz Szczepański), Rafał Borkowski, Daniel Karczewski, Łukasz Mazurek, Paweł Gerka, Przemysław Borkowski, Radosław Gajewski   


LZS ZAMEK Szymbark – LZS AVISTA Łążyn 2:1 (1:1)

Bramki: Michał Malanowski (20’), Sebastian Świątkowski (90’+2) – Krzysztof Marchelek (34’)

Skład AVISTA: Adrian Kowalski – Rafał Dudek, Krzysztof Marchelek, Bartosz Groszkowski, Rafał Rynkowski (70’ Maksymilian Zakrzewski), Marek Wierzbowski (65’ Damian Golder), Paweł Senkowski, Paweł Jaskulski (36’ Bartosz Bilicki), Jakub Baczewski (68’ Mateusz Wyżlic), Szymon Wroński, Karol Kuczyński (55’ Łukasz Junkier)


WYNIKI XIII KOLEJKI

MKS START II Nidzica – KS WEL Bratian 0:3 (walkower – Nidzica wycofała się z rozgrywek)

LZS Fijewo – GKS ISKRA Smykówko 0:4

MKS Działdowo – KS WICHER Gwiździny 5:1

MLKS OLIMPIA Kisielice – GKS MEWA Smykowo 6:0

LZS ZAMEK Szymbark – LZS AVISTA Łążyn 2:1

OKS SOKÓŁ II Ostróda – UKS ŻAK Jamielnik 2:1


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I MKS Działdowo 37 pkt. bramki 57:9

II OKS SOKÓŁ II Ostróda 34 pkt. bramki 58:14

III GKS ISKRA Smykówko 33 pkt. bramki 47:17

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 27 pkt. bramki 50:15

V KS WICHER Gwiździny 22 pkt. bramki 40:29

VI LZS Fijewo 18 pkt. bramki 26:34

VII KS WEL Bratian 12 pkt. bramki 19:37

VIII LZS AVISTA Łążyn 11 pkt. bramki 28:37

IX UKS ŻAK Jamielnik 11 pkt. bramki 23:40

X LZS ZAMEK Szymbark 11 pkt. bramki 16:42

XI GKS MEWA Smykowo 3 pkt. bramki 13:66

XII MKS START II Nidzica*** 7 pkt. bramki 17:51

*** MKS START II Nidzica wycofał się z rozgrywek

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol