UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 

Po jednym punkcie w miniony weekend wywalczyli LZS LIDER Złotowo oraz LZS AVISTA Łążyn. Porażek doznali LZS JORDAN Kazanice oraz LZS Fijewo.



„A” KLASA

LZS JORDAN Kazanice – KS ZAMEK Kurzętnik 1:3 (1:3)

Bramki: Krystian Opałka (18') - Radosław Buczkowski (30', 41'), Rafał Wiśniewski (40')

Skład JORDAN: Bartłomiej Górski - Łukasz Graduszewski (80' Kamil Okoniewicz), Tomasz Grzybowski, Szymon Nojman, Dawid Gajewski (60' Mateusz Górski), Przemysław Gerka, Maciej Jurkiewicz (65' Marcin Szulc), Filip Owczarek, Piotr Rykaczewski (75' Marcin Frankiewicz), Artur Modrzewski, Krystian Opałka (60' Karol Zaręba)


LZS LIDER Złotowo – LKS WEL Lidzbark Welski 4:4 (2:0)

Bramki: Łukasz Mróz (3’), Dominik Kempkowski (6’), Dawid Dąbrowski (69’), Łukasz Licznerski (90’+2) – Wiktor Grochalski (51’), Jakub Strungowski (57’), Mateusz Napiórkowski (63’), Dominik Strungowski (79’)

Skład LIDER: Piotr Kowalski – Adrian Linkner, Dawid Mederski, Łukasz Licznerski, Robert Kaczyński, Piotr Kraśnicki, Dawid Dąbrowski, Ariel Zasuwa (60’ Mariusz Markuszewski), Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski, Adrian Mederski


WYNIKI VIII KOLEJKI

GKS OSSA Biskupiec – KS ISKRA Narzym 1:1

LZS JORDAN Kazanice – KS ZAMEK Kurzętnik 1:3

LZS LIDER Złotowo – LKS WEL Lidzbark Welski 4:4

LZS OSA Ząbrowo – LZS CZARNI Rudzienice 2:6

LZS OHI Frednowy – KS Mroczno 1:5

GKS GRUNWALD Gierzwałd – GKS POLONIA Iłowo 1:1


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I GKS GRUNWALD Gierzwałd 20 pkt. bramki 22:9

II LZS CZARNI Rudzienice 19 pkt. bramki 22:8

III GKS POLONIA Iłowo 16 pkt. bramki 15:6

IV GKS OSSA Biskupiec 13 pkt. bramki 15:10

V LZS OHI Frednowy 13 pkt. bramki 16:16

VI LKS WEL Lidzbark Welski 13 pkt. bramki 14:8

VII LZS LIDER Złotowo 10 pkt. bramki 24:17

VIII KS ZAMEK Kurzętnik 10 pkt. bramki 14:16

IX LZS JORDAN Kazanice 9 pkt. bramki 16:16

X KS Mroczno 7 pkt. bramki 9:20

XI KS ISKRA Narzym 5 pkt. bramki 11:18

XII LZS OSA Ząbrowo 0 pkt. bramki 5:39

„B” KLASA

UKS ŻAK Jamielnik – LZS AVISTA Łążyn 2:2

Bramki:

Skład AVISTA:


OKS SOKÓŁ II Ostróda – LZS Fijewo 6:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Broź (23’), Kacper Jodłowski (47’, 51’), Mateusz Zejer (55’, 63’), Maciej Mikołajczyk (62’)

Skład Fijewo: Szymon Wardowski – Paweł Jakubowski, Rafał Borkowski, Radosław Gajewski, Daniel Osmański (46’ Łukasz Mazurek), Przemysław Borkowski (55’ Sebastian Karczewski), Karol Jakubowski, Patryk Gorzka, Tymoteusz Rudszewski, Paweł Gerka (70’ Mariusz Szczepański), Maciej Rykaczewski (82’ Grzegorz Tomaszewski)  


WYNIKI VIII KOLEJKI

GKS ISKRA Smykówko – KS WEL Bratian 2:1

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS ZAMEK Szymbark 5:0

GKS MEWA Smykowo – KS WICHER Gwiździny 0:7

UKS ŻAK Jamielnik – LZS AVISTA Łążny 2:2

OKS SOKÓŁ II Ostróda – LZS Fijewo 6:0

MKS START II Nidzica – MKS Działdowo 1:5


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I MKS Działdowo 22 pkt. bramki 33:5

II GKS ISKRA Smykówko 21 pkt. bramki 22:9

III OKS SOKÓŁ II Ostróda 19 pkt. bramki 27:4

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 18 pkt. bramki 36:9

V KS WICHER Gwiździny 15 pkt. bramki 24:12

VI LZS Fijewo 13 pkt. bramki 16:18

VII KS WEL Bratian 9 pkt. bramki 14:22

VIII LZS AVISTA Łążyn 7 pkt. bramki 18:22

IX MKS START II Nidzica 7 pkt. bramki 14:36

X UKS ŻAK Jamielnik 5 pkt. bramki 11:25

XI LZS ZAMEK Szymbark 4 pkt. bramki 7:23

XII GKS MEWA Smykowo 0 pkt. bramki 6:43

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol