UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

DSCN9029

(na zdjęciu uczestnicy zawodów)

W sobotę (26 września) na boisku sportowym w Prątnicy odbyły się Mistrzostwa Gminy Lubawa w Piłce Nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa połączone z Piknikiem Rodzinnym. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły Prątnica, Byszwałd, AC PAJACE oraz MARTIN Lubawa.

Rozpoczęcia zawodów dokonał Benedykt Czarnecki – Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie, który otrzymał z rąk Senatora RP Stanisława Gorczycy Srebrny Medal Senatu RP za wieloletnią pracę na rzecz społeczności lokalnej oraz nieoceniony wkład w rozwój GZ LZS w Lubawie.

Po części oficjalnej zawodnicy drużyn przystąpili do rywalizacji.

WYNIKI:

  1. Prątnica – Byszwałd 0:0
  2. AC PAJACE – MARTIN Lubawa 1:2
  3. Prątnica – AC PAJACE 3:1
  4. Byszwałd – MARTIN Lubawa 1:4
  5. Prątnica – MARTIN Lubawa 1:0
  6. Byszwałd – AC PAJACE 3:1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce – Prątnica

II miejsce – MARTIN Lubawa

III miejsce – Byszwałd

IV miejsce – AC PAJACE

Podczas trwania zawodów prowadzona była również klasyfikacja na najlepszego strzelca oraz bramkarza. Najlepszym strzelcem został Sławomir Drzewiński (MARTIN Lubawa), najlepszym bramkarzem Zdzisław Kaczorowski (Prątnica).

Organizatorem imprezy było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, współorganizatorem Zespół Szkół w Prątnicy. Za klasyfikację końcową kapitanowie zespołów odebrali pamiątkowe puchary, zawodnicy medale. Najlepszy strzelec i bramkarz otrzymali pamiątkowe statuetki. Wręczenia nagród dokonał Przewodniczący GZ LZS w Lubawie Benedykt Czarnecki.

Po zakończonych zawodach wszyscy udali się na wspólny posiłek.

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa.

Skład zwycięskiej ekipy z Prątnicy:

Dariusz Liberacki, Waldemar Golder, Krzysztof Łukaszewski, Piotr Liszewski, Zdzisław Kaczorowski, Tomasz Kasprowicz, Janusz Kruszewski.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol