UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

25

(JORDAN Kazanice doznał pierwszej porażki w sezonie z GKS LZS Szymbark 2:0)


Za nami kolejna dawka spotkań na A i B-klasowych boiskach, w których biorą udział przedstawiciele Gminy Lubawa. Z osiągniętych wyników z pewnością zadowoleni są zawodnicy i kibice w Złotowie oraz Łążynie.


GKS LZS Szymbark – LZS JORDAN Kazanice 2:0 (0:0)

Jako pierwsi, w walce o ligowe punkty, na murawę wybiegli zawodnicy JORDANU Kazanice. Niestety po wyrównanym spotkaniu musieli uznać wyższość gospodarzy z Szymbarka 2:0. Podopieczni trenera Mirosława Tomaszewskiego razili w tym spotkaniu nieskutecznością (m.in. niestrzelony rzut karny).

1:0 – Mateusz Zarębski (51’)

2:0 – Damian Wiśniewski (63’)

Skład JORDANU Kazanice:

Patryk Modrzewski, Łukasz Graduszewski, Przemysław Gerka, Dawid Gajewski, Dawid Goliszewski, Tomasz Grzybowski, Dawid Cyrankowski, Artur Modrzewski (80’ Dawid Miliński), Mateusz Górski , Maciej Jurkiewicz (75’ Łukasz Jankowski), Krystian Opałka.


LZS LIDER Złotowo – GKS OSSA Biskupiec 3:2 (0:2)

Dużo lepsze nastroje panują po niedzielnym meczu w Złotowie gdzie miejscowy LIDER pokonał lidera tabeli GKS OSSĘ Biskupiec. Po pierwszej połowie spotkania goście pewnie prowadzili 2:0 i nic nie wskazywało na przełamanie podopiecznych Pawła Jurkiewicza. Jednak druga połowa to już zdecydowanie lepsza postawa beniaminków A-klasy, którzy nie popełniali już żadnych błędów w defensywie strzelając przy tym trzy bramki i pierwsze punkty powędrowały na konto LIDERA.

0:1 – Bartosz Szwaracki (11’)

0:2 – Radosław Szulc (28’ – bramka samobójcza)

1:2 – Michał Andrzejczak (53’)

2:2 – Dominik Kempkowski (73’)

3:2 – Adrian Andrzejczak (90’)

Skład LIDERA Złotowo:

Łukasz Majewski, Adrian Andrzejczak, Michał Andrzejczak (55’ Dominik Kempkowski), Mateusz Erdman, Paweł Jurkiewicz (65’ Dariusz Kasprowicz), Robert Kaczyński (60’ Ariel Zasuwa), Łukasz Licznerski, Łukasz Mróz, Cezary Sadowski, Radosław Szulc (80’ Jacek Kruszewski), Mateusz Żmijewski.


GKS MEWA Smykowo – LZS AVISTA Łążyn 1:3 (1:2)

Pierwsze spotkanie w rozgrywkach B-klasy rozegrali również zawodnicy AVISTY Łążyn. Po przymusowej pauzie w I kolejce, w II udali się do Smykowa na mecz z MEWĄ. Po pierwszej odsłonie na tablicy wyników widniał wynik 2:1 dla gości. W drugiej części gry kolejne trafienie dołożyli reprezentanci Gminy Lubawa i pewnie pokonali gospodarzy 3:1.

0:1 – Marek Wierzbowski (34’)

0:2 – Łukasz Junkier (40’)

1:2 – Hubert Otremba (44’)

1:3 – Łukasz Junkier (78’)

Skład AVISTY Łążyn:

Jakub Lewalski, Mateusz Brzezicki, Karol Czarnecki, Damian Guzowski (79’ Krzysztof Marchelek), Łukasz Junkier (79’ Karol Żuchowski), Patryk Kempkowski (52’ Damian Golder), Mariusz Kowalkowski, Łukasz Rubalewski, Rafał Rynkowski, Paweł Senkowski (65’ Karol Józefowicz), Marek WierzbowskiW A-klasie po 3 seriach gier na prowadzeniu GKS OSSA Biskupiec (6 pkt.). LIDER Złotowo jest 10. W B-klasie po 2 seriach na prowadzeniu ITR JEZIORAK Iława (6 pkt.). JORDAN Kazanice jest 3 (3 pkt. – 2 mecze rozegrane), AVISTA Łążyn plasuje się na 4 pozycji (3 pkt. – 1 mecz rozegrany).


W najbliższej serii gier jako pierwsi na boisko wybiegną zawodnicy AVISTY. W sobotę (12 września) o godzinie 16:00 na boisku w Parku w Fijewie podejmować będą GKS LZS Szymbark. W niedzielę (13 września) o 14:00 rozpoczną się pozostałe dwa spotkania. LIDER Złotowo zagra o 14:00 w Ulnowie z ORŁEM Ulnowo, JORDAN Kazanice w Jamielniku z UKS ŻAK Jamielnik.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol