UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

DSCN7636 - Kopia
W dniu 10.06.2015 r. na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Prątnicy rozegrano eliminacje rejonowe Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej chłopców „Piłkarska Kadra Czeka 2015” rocznik 2000 i młodsi. Do rozgrywek przystąpiły cztery drużyn, które rozegrały ze sobą spotkania każdy z każdym (czas gry 2 x 12 minut).


Wyniki

 1. Durąg – Franciszkowo 0:1 (0:0)
 2. Stębark – Prątnica 0:3 (0:2)
  Bramki dla Prątnicy - Rafał Dembowski, Adrian Jabłoński, Damian Pelc
 3. Durąg – Stębark 2:1 (1:1)
 4. Franciszkowo – Prątnica 0:2 (0:1)
  Bramki dla Prątnicy - Damian Pelc, Patryk Bilicki
 5. Durąg – Prątnica 1:0 (0:0)
 6. Franciszkowo – Stębark 0:1 (0:1)

  Tabela końcowa turnieju

I miejsce – Durąg (Gmina Ostróda) – 6 pkt. – 3:2

II miejsce – ZS Prątnica (Gmina Lubawa) – 6 pkt. – 5:1

III miejsce – Stębark (Gmina Grunwald) – 3 pkt. – 2:5

IV miejsce – Franciszkowo (Gmina Iława) – 3 pkt. 1:3

(o klasyfikacji końcowej decydowały wyniki bezpośrednich gier)

 

Organizatorem zawodów było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie.  Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary. Wręczenia nagród dokonał Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykt Czarnecki.

Drużyna z Durąga (Gmina Ostróda) awansowała do ścisłego finału turnieju.

           
SKŁAD ZESPOŁU Z GMINY LUBAWA

Adrian Jabłoński, Jakub Drzewiński, Wojciech Czyżak, Jakub Chyrzyński, Szymon Jankowski, Kamil Kamiński, Paweł Jagielski, Robert Zasuwa, Bartłomiej Bilicki, Rafał Dembowski, Maksymilian Zakrzewski, Mateusz Zelmański, Konrad Weinar, Michał Mężydło (wszyscy ZS Prątnica) oraz Damian Pelc, Daniel Kamiński (obaj ZS Grabowo-Wałdyki). Opiekunem zespołu był Pan Dariusz Liberacki.


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa.

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol