UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

 jordan kazanice 150       lzs avista yn   stroje sportowe      KS Constract

W weekend 27-28.03.2021 r. odbyła się XIV kolejka rozgrywek klasy „A”. Poniżej szczegółowe informacje.

 

„A” KLASA

KS ISKRA Narzym – LZS AVISTA Łążyn 3:1 (3:1)

Bramki: Dawid Arczewski (7’, 45’), Sylwester Pieckowski (29’) – Rafał Dudek (45’+1)

Skład AVISTA: Patryk Orzechowski – Krzysztof Marchelek, Bartosz Groszkowski, Jakub Baczewski, Gabriel Weinar (80’ Jakub Groszkowski), Marek Wierzbowski, Rafał Dembowski, Rafał Dudek, Szymon Wroński, Mateusz Kowalski (14’ Łukasz Junkier), Miłosz Krajewski


LZS OHI Frednowy – LZS JORDAN Kazanice 1:3 (1:1)

Bramki: Damian Demczak (17’) – Szymon Bogdański (40’), Janusz Okuniewski (55’), Arkadiusz Michałowski (89’)

Skład JORDAN: Bartłomiej Górski – Patryk Kempkowski, Łukasz Lewalski (65’ Paweł Gerka), Janusz Okuniewski, Maciej Jurkiewicz, Artur Modrzewski (76’ Kamil Kamiński), Kacper Łukaszewski (62’ Arkadiusz Michałowski), Szymon Bogdański, Filip Owczarek (71’ Jakub Sadowski), Tomasz Grzybowski (17’ Marcin Szulc), Mateusz Sadowski


LKS WEL Lidzbark Welski – KS CONSTRACT Lubawa 3:1 (2:0)

Bramki: Patryk Godziszewski (23’), Mateusz Dobucki (38’), Filip Kornowski (48’) – bramka samobójcza (73’)

Skład CONSTRACT: Mateusz Lewalski (46’ Mariusz Sroka) – Miłosz Jarzembowski (65’ Kamil Sass), Cezary Sadowski, Dawid Mederski (80’ Krzysztof Kozłowski), Krystian Zdrojewski (65’ Krystian Kozłowski), Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski (46’ Robert Kaczyński), Mateusz Żmijewski (54’ Piotr Karbowski), Jarosław Szulc (65’ Damian Wyżlic), Łukasz Licznerski, Krzysztof Czarnecki

WYNIKI XIV KOLEJKI

KS ISKRA Narzym – LZS AVISTA Łążyn 3:1

KS GMINA Kozłowo – KS WICHER Gwiździny 4:1

MKS Działdowo – UKS ORZEŁ Ulnowo 2:0

KS ZAMEK Kurzętnik – LZS CZARNI Rudzienice 1:6

LZS OHI Frednowy – LZS JORDAN Kazanice 1:3

LKS WEL Lidzbark Welski – KS CONSTRACT Lubawa 3:1


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LZS CZARNI Rudzienice 13 34 pkt. bramki 53:10

II GKS OSSA Biskupiec 12 27 pkt. bramki 49:25

III MKS Działdowo 13 27 pkt. bramki 29:19

IV KS ISKRA Narzym 13 24 pkt. bramki 30:21

V LZS JORDAN Kazanic 13 21 pkt. bramki 32:22

VI LKS WEL Lidzbark Welski 13 21 pkt. bramki 31:30

VII LZS OHI Frednowy 13 17 pkt. bramki 28:29

VIII KS GMINA Kozłowo 13 17 pkt. bramki 25:30

IX KS ZAMEK Kurzętnik 13 14 pkt. bramki 24:33

X LZS AVISTA Łążyn 13 12 pkt. bramki 37:42

XI KS CONSTRACT Lubawa 13 12 pkt. bramki 28:41

XII UKS ORZEŁ Ulnowo 13 6 pkt. bramki 16:44

XIII KS WICHER Gwiździny 13 6 pkt. bramki 14:50

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    youtube