UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Za nami VI seria gier klasy „A” i „B”. Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli zawodnicy LIDERA Złotowo, podziałem punktów zakończył się mecz AVISTY Łążyn, porażek doznali JORDAN Kazanice,  HURAGAN Byszwałd oraz LZS Fijewo.  Szczegółowe wyniki poniżej.

 

 

„A” KLASA

UKS ORZEŁ Ulnowo – LZS LIDER Złotowo 0:2 (0:1)

Bramki: Łukasz Licznerski (2’), Adrian Jakubowski (75’)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski – Krzysztof Kozłowski (80’ Łukasz Szechlicki), Robert Kłosowski, Krystian Zdojewski (85’ Artur Zelma), Marek Nastachowski, Łukasz Licznerski, Radosław Grubalski, Krystian Kozłowski (75’ Adrian Jakubowski), Mateusz Erdman, Łukasz Mróz, Mateusz Piotrowicz


MKS Działdowo – LZS JORDAN Kazanice 3:2 (1:1)

Bramki JORDAN: Artur Modrzewski, Paweł Brzozowski

Skład JORDAN:

 

WYNIKI VI KOLEJKI

UKS ORZEŁ Ulnowo – LZS LIDER Złotowo 0:2

KS GMINA Kozłowo – LZS CZARNI Rudzienice 0:0

GKS OSSA Biskupiec – KS ZAMEK Kurzętnik 1:2

KS ISKRA Narzym – LKS WEL Lidzbark Welski 0:1

KS RADOMNIAK Radomno – LZS OHi Frednowy 5:2

MKS Działdowo – LZS JORDAN Kazanice 3:2


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I KS RADOMNIAK Radomno 16 pkt. bramki 19:7

II MKS Działdowo 13 pkt. bramki 21:9

III LZS CZARNI Rudzienice 12 pkt. bramki 16:2

IV KS ZAMEK Kurzętnik 12 pkt. bramki 12:9

V GKS OSSA Biskupiec 10 pkt. bramki 7:5

VI LZS JORDAN Kazanice 8 pkt. bramki 18:13

VII KS GMINA Kozłowo 7 pkt. bramki 13:23

VIII LZS LIDER Złotowo 7 pkt. bramki 11:14

IX KS ISKRA Narzym 5 pkt. bramki 6:16

X LZS OHI Frednowy 4 pkt. bramki 16:24

XI LKS WEL Lidzbark Welski 4 pkt. bramki 7:16

XII UKS ORZEŁ Ulnowo 3 pkt. bramki 6:14


„B” KLASA

LZS AVISTA Łążyn – GKS VEL Dąbrówno 3:3 (2:1)

Bramki: Paweł Jaskulski (28’), Marek Wierzbowski (35’), Daniel Malinowski (73’) – Damian Siennicki (36’), Dawid Jaroszewski (74’), Hubert Józefko (76’)

Skład AVISTA: Karol Mergalski – Rafał Dudek, Paweł Jaskulski, Krzysztof Marchelek (85’ Mateusz Wyżlic), Rafał Rynkowski, Marek Wierzbowski (70’ Łukasz Junkier), Damian Golder (44’ Kacper Pomoryn), Rafał Dembowski (46’ Bartosz Bilicki), Szymon Wroński, Mateusz Kowalski (83’ Maksymilian Zakrzewski), Daniel Malinowski


MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS HURAGAN Byszwałd 2:0 (0:0)

Bramki: Piotr Szysler (68’), Sylwester Ciepliński (82’)

Skład HURAGAN: Tomasz Mazurowski – Adam Węglewski, Damian Goliszewski, Mariusz Liszewski (60’ Maciej Borkowski), Grzegorz Okuniewski, Andrzej Bukowski, Kacper Łukaszewski (85’ Miłosz Rykaczewski), Dominik Modrzewski, Daniel Karczewski, Daniel Osmański (75’ Miłosz Modrzewski), Przemysław Mówiński


UKS ŻAK Jamielnik – LZS Fijewo 1:0 (1:0)

Bramki: Jakub Roznowski (44’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Artur Chałła (70’ Karol Rudnicki), Karol Karkut (46’ Kacper Rykaczewski), Sebastian Drzewiński, Szymon Jankowski, Dawid Jańczyk, Mariusz Szczepański, Tymoteusz Rudszewski, Sylwester Rynkowski, Sebastian Karczewski, Paweł Gerka

 

WYNIKI VI KOLEJKI

KS Mroczno – KS WICHER Gwiździny 2:2

LZS AVISTA Łążyn – GKS VEL Dąbrówno 3:3

GKS MEWA Smykowo – KS WEL Bratian 3:0

UKS ŻAK Jamielnik – LZS Fijewo 1:0

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS HURAGAN Byszwałd 2:0

LZS ZAMEK Szymbark – LZS OSA Ząbrowo 6:1


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 16 pkt. bramki 28:5

II LZS AVISTA Łążyn 16 pkt. bramki 20:7

III KS Mroczno 13 pkt. bramki 25:13

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 13 pkt. bramki 19:9

V UKS ŻAK Jamielnik 12 pkt. bramki 17:10

VI GKS MEWA Smykowo 11 pkt. bramki 11:7

VII KS WEL Bratian 9 pkt. bramki 15:15

VIII GKS VEL Dąbrówno 5 pkt. bramki 13:21

IX LZS ZAMEK Szymbark 3 pkt. bramki 8:18

X LZS Fijewo 3 pkt. bramki 5:28

XI LZS OSA Ząbrowo 3 pkt. bramki 12:25

XII LZS HURAGAN Byszwałd 0 pkt. bramki 7:22

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol