UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 19 maja 2019 r. w Hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbył się półfinał wojewódzki 60 Edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy, którzy pomyśle przebrnęli eliminacje gminne oraz rejonowe.

 

Celem imprezy była popularyzacja tenisa stołowego w środowisku wiejskim, wprowadzenie masowej formy aktywności ruchowej, umożliwienie wypoczynku w czasie wolnym dla mieszkańców środowiska wiejskiego oraz wyłonienie tenisistów, którzy rywalizować będą w FINALE WOJEWÓDZKIM (Finał odbędzie się 02 czerwca 2019 r. w Działdowie).


Grupa 1 dziewcząt (rocznik 2006 i młodsze)
I Madej Zofia – KS DEKORGLASS Działdowo
II Pieckowska Maria – KS DEKORGLASS Działdowo
III Brzezińska Natalia – KS DEKORGLASS Działdowo
IV Grzywacz Gabriela – LZS Iława
V Wrzosek Agata – LZS Iława
VI Kamińska Zofia – LZS Iława
VII Dzięgielewska Róża – Gmina Lubawa


Grupa 1 chłopcy (rocznik 2006 i młodsi)
I Lipowski Michał – KS DEKORGLASS Działdowo
II Piotrowski Adam – KS DEKORGLASS Działdowo
III Łoziński Miłosz – Lidzbark Welski
IV Okulus Adam – Mlexer Elbląg
V Kozikowski Bartosz – Susz
VI Goryński Igor – Susz
VII Małecki Błażej – EKS Mlexer Elbląg


Grupa 2 dziewcząt (rocznik 2005-2001)

I Góralska Anna – LZS Iława
II Madej Zuzanna – KS DEKORGLASS Działdowo
III Golder Patrycja – Gmina Lubawa
IV Michalska Sandra – Gmina Działdowo
V Tomczyk Amelia – Susz
VI Różańska Wiktoria – Rybno
VII Żuralska Sylwia – Gmina Lubawa


Grupa 2 chłopcy (rocznik 2005-2001)

I Chojnowski Wojciech – KS DEKORGLASS Działdowo
II Anzel Jakub – KS DEKORGLASS Działdowo
III Szurawski Radosław – Gmina Działdowo
IV Browarski Artur – Rybno
V Cegielski Miłosz – Gmina Działdowo
VI Kacprzak Jakub – Susz
VII Węgorzewski Hubert – LZS Iława
VIII Góralski Kacper – LZS Iława


Grupa 3 kobiety (rocznik 2000-1984)

I Kulina Kamila – KS DEKORGLASS Działdowo
II Włodarska Emilia – LZS Iława
III Żuralska Marianna – Gmina Lubawa
IV Pieńczewska Magdalena – LZS Iława
V Żuralska Agnieszka – Gmina Lubawa


Grupa 3 mężczyźni (rocznik 2000-1984)

I Surdykowski Michał – Gmina Lubawa
II Żuralski Szymon – Gmina Lubawa
III Gostół Michał – LZS Iława
IV Krzykowski Szymon – Gmina Działdowo
V Borkowski Szymon – Grunwald
VI Wiśniewski Mateusz – Morąg


Grupa 4 mężczyźni (rocznik 1983-1969)

I Nadrowski Robert – LZS Iława
II Golder Tomasz – Gmina Lubawa
III Lubnau Artur – NML
IV Kuliński Mariusz – Morąg
V Łączyński Marcin – KS DEKORGLASS Działdowo
VI Brzeziński Zbigniew – KS DEKORGLASS Działdowo
VII Guzowski Andrzej – Gmina Lubawa
VIII Safianowski Mariusz – Susz


Grupa 5 mężczyźni (rocznik 1968-1954)

I Kosewski Witold – KS DEKORGLASS Działdowo
II Sosnowski Waldemar – KS DEKORGLASS Działdowo
III Chojnowski Ferdynand – KS DEKORGLASS Działdowo
IV Szczegielniak Andrzej – Susz
V Gutkowski Wojciech – LZS Iława
VI Dańczyszyn Dariusz – Susz
VII Klejna Dariusz – Susz
VIII Madej Sławomir – KS DEKORGLASS Działdowo


Grupa 6 mężczyźni (rocznik 1953 i starsi)

I Gęsicki Marian – KS DEKORGLASS Działdowo
II Wyganowski Jan – Morąg
III Dreszler Henryk – Gmina Lubawa
IV Hajduk Roman – KS DEKORGLASS Działdowo
V Adameczek Stanisław – Susz
VI Kocieniewski Włodziemiarz – Nowe Miasto Lubawskie
VII Kuliński Zbigniew – Morąg
VIII Urbanowicz Zdzisław – Morąg
IX Gawiński Roman – Nowe Miasto Lubawskie

Klasyfikacja drużynowa
I KS DEKORGLASS Działdowo – 114 punktów
II LZS Iława – 55 punktów
III Gmina Lubawa – 51 punktów

IV Susz – 29 punktów

V Gmina Działdowo – 20 punktów

VI Morąg – 18 punktów

VII Nowe Miasto Lubawskie – 9 punktów

VIII Rybno – 8 punktów

IX EKS Mlexer Elbląg – 7 punktów

X Lidzbark Welski – 6 punktów

XI Grunwald – 4 punkty

Zawodnicy z miejsc I – IV otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez CSIR Susz. Za klasyfikację drużynową przedstawiciele ekip z miejsc I – III puchary ufundowane przez WMZ LZS. Wręczenia nagród dokonał Benedykt Czarnecki – Przewodniczącego Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS.

Do ścisłego Finału Wojewódzkiego poszczególne Gminy/Kluby wprowadziły – Gmina Lubawa – 6 osób, LZS Iława – 6 osób Gmina Działdowo – 3 osoby, Morąg – 2 osoby, KS DEKORGLASS Działdowo 14 osób, Rybno – 1 osoba, Susz – 1 osoba, Nowe Miasto Lubawskie – 1 osoba, Lidzbark Welski – 1 osoby, Elbląg – 1 osoba.

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol