UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

W niedzielę 27 stycznia 2019 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano XI kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


Kolejka przyniosła zwycięstwa drużyn wyżej sklasyfikowanych, chodź w niektórych meczach faworyci o korzystne rezultaty drżeli do końcowych sekund. Jedno spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

 

Wyniki XI kolejki

LIDER Wigwałd - Fijewo I 5:10 (1:5)
Bramki: Tomasz Obremski (3'), Jacek Wielichowski (13'), Marcin Suszyński (16', 22'), Sebastian Rudowski (19') - Daniel Osmański (2', 9', 10', 13', 16', 21'), Radosław Gajewski (5'), Paweł Jakubowski (6', 15'), Paweł Gerka (20')

ZUH ANDRZEJ Zadroga - LZS Sampława 4:5 (1:3)
Bramki: Marcin Januszewski (6', 21'), Cezary Zakrzewski (13', 20') - Krzysztof Kozłowski (2'), Szymon Lasikowski (4', 23'), Wojciech Jurkiewicz (9'), Marek Nastachowski (22')

AROnet Kazanice - Fijewo II 13:6 (7:3)
Bramki: Dawid Gajewski (1’), Przemysław Gerka (2’, 17’, 23’), Piotr Rykaczewski (3’, 5’, 21’), Krystian Opałka (4’), Kamil Okoniewicz (6’), Dawid Goliszewski (12’, 13’, 13’), Marcin Frankiewicz (24’) – Sebastian Karczewski (2’), Mariusz Szczepański (6’, 22’), Łukasz Zakrzewski (10’), Martyn Michalak (20’, 22’)

WIKTORIA Dylewo - LIDER Złotowo 3:7 (0:4)
Bramki: Sebastian Skolimowski (13', 16'), Eryk Kosek (23') - Łukasz Mróz (4', 10'), Cezary Sadowski (8', 12', 21'), Dawid Dąbrowski (15'), Mateusz Żmijewski (16')

OKS Omule - DRWĘCA Zielkowo 5:5 (3:4)
Bramki: Adrian Linkner (4'), Patryk Ewertowski (8', 10', 23'), Adrian Jabłoński (20') - Adrian Dymkowski (2'), Błażej Pietrzak (9', 19'), Przemysław Brzozowski (11'), Wojciech Wyżlic (12')

HURAGAN Byszwałd I - AVISTA Łążyn I 4:6 (1:2)
Bramki: Jakub Sadowski (12'), Szymon Bogdański (13'), Janusz Okuniewski (15'), Damian Wyżlic (24') - Łukasz Junkier (4'), Maksymilian Zakrzewski (8', 14'), Mateusz Golder (13'), Damian Golder (22'), Bartosz Bilicki (23')

HURAGAN Byszwałd II - MAKRODACH Rumienica I 3:6 (0:3)
Bramki: Sebastian Skubaja (15'), Damian Goliszewski (16', 23') - Paweł Senkowski (2'), Cezary Chorzelewski (7'), Szymon Wroński (12', 19', 22'), Paweł Kryżba (16')

AVISTA Łążyn II - MAKRODACH Rumienica II 5:0 (w)


Tabela rozgrywek

I AVISTA Łążyn I 31 pkt. bramki 71:30

II LIDER Złotowo 28 pkt. bramki 97:33

III AROnet Kazanice 24 pkt. bramki 83:43

IV Fijewo I 23 pkt. bramki 60:38

V MAKRODACH Rumienica I 20 pkt. bramki 78:44

VI WIKTORIA Dylewo 20 pkt. bramki 63:33

VII AVISTA Łążyn II 19 pkt. bramki 65:40

VIII OKS Omule 18 pkt. bramki 56:48

IX HURAGAN Byszwałd I 17 pkt. bramki 68:53

X LZS Sampława 14 pkt. bramki 37:54

XI DRWĘCA Zielkowo 13 pkt. bramki 46:62

XII Fijewo II 8 pkt. bramki 44:70

XIII HURAGAN Byszwałd II 7 pkt. bramki 33:65

XIV ZUH ANDRZEJ Zadroga 6 pkt. bramki 45:78

XV MAKRODACH Rumienica II 3 pkt. bramki 33:83

XVI LIDER Wigwałd 0 pkt. bramki 28:133


Klasyfikacja najlepszego strzelca

I Szymon Wroński – MAKRODACH Rumienica I – 38 bramek

II Kacper Pomoryn – AVISTA Łążyn II – 25 bramek

III Łukasz Licznerski – LIDER Złotowo – 21 bramek

III Cezary Sadowski – LIDER Złotowo – 21 bramek

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol