UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu

Trzy porażki w trzech meczach odnieśli reprezentanci Gminy Lubawa w rozgrywkach prowadzonych przez WMZPN. W Gminnej C-klasie w meczu na szczycie ORZEŁ Grabowo lepszy od HURAGANU Byszwałd.

 

„A” KLASA


KS ZAMEK Kurzętnik – LZS AVISTA Łążyn 3:1 (1:0)
Bramki:
Rafał Wiśniewski (26’, 55’, 90’) – Konrad Weinar (64’)
Skład AVISTA: Jakub Lewalski – Tomasz Krezymon, Mariusz Kowalkowski, Konrad Weinar (80’ Karol Żuchowski), Patryk Dąbrowski, Łukasz Rubalewski, Bartosz Bilicki (45’ Patryk Borkowski), Jakub Baczewski (75’ Rafał Dembowski), Karol Józefowicz, Patryk Kempkowski, Miłosz Krajewski


KS WICHER Gwiździny – LZS LIDER Złotowo 3:0 (1:0)
Bramki:
Krystian Rochewicz (10’), Adrian Urbański (58’), Jakub Kowalski (90’+2)
Skład LIDER: Piotr Kowalski – Radosław Szulc, Mateusz Kruszewski, Łukasz Licznerski, Robert Kaczyński, Jarosław Szulc, Dawid Dąbrowski (70’ Dariusz Kasprowicz), Mateusz Żmijewski, Ariel Zasuwa (65’ Robert Kłosowski), Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski


WYNIKI IX KOLEJKI (14-15.10.2017)

LKS WEL Lidzbark Welski – GKS OSSA Biskupiec 1:2

KS ISKRA Narzym – MKS START Nidzica 2:2

KS ZAMEK Kurzętnik – LZS AVISTA Łążyn 3:1

KS GMINA Kozłowo – LZS Mszanowo 2:0

KS WICHER Gwiździny – LZS LIDER Złotowo 3:0

GKS GRUNWALD Gierzwałd – KS Mroczno 3:1


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I KS GMINA Kozłowo 18 pkt. 16:11

II LKS WEL Lidzbark Welski 17 pkt. 20:9

III GKS OSSA Biskupiec 16 pkt. 19:20

IV MKS START Nidzica 15 pkt. 24:13

V KS WICHER Gwiździny 15 pkt. 21:24

VI LZS Mszanowo 12 pkt. 17:18

VII KS ISKRA Narzym 12 pkt. 30:22

VIII KS ZAMEK Kurzętnik 10 pkt. 17:18

IX GKS GRUNWALD Gierzwałd 10 pkt. 15:19

X LZS AVISTA Łążyn 10 pkt. 15:21

XI LZS LIDER Złotowo 8 pkt. 9:22

XII KS Mroczno 8 pkt. 12:18


„B” KLASA


LZS Fijewo -LZS OHI Frednowy 1:4 (0:1)
Bramki:
Łukasz Mazurek -
Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Szymon Łożyński, Karol Jakubowski, Patryk Gorzka (70’ Karol Rudnicki), Radosław Gajewski, Paweł Jakubowski (55’ Daniel Karczewski), Filip Kasprowicz (50’ Tomasz Potorski), Daniel Osmański, Paweł Gerka, Marcin Bartkowski (70’ Łukasz Mazurek), Tymoteusz Rudszewski


WYNIKI IX KOLEJKI (14-15.10.2017)

GKS MEWA Smykowo – MLKS OLIMPIA Kisielice 1:7

LZS ZAMEK Szymbark – KS WEL Bratian 3:0

GKS ISKRA Smykówko – UKS ŻAK Jamielnik 3:3

LZS Fijewo – LZS OHI Frednowy 1:4

 

TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I LZS OHI Frednowy 21 pkt. 47:11

II MLKS OLIMPIA Kisielice 18 pkt. 25:12

III UKS ŻAK Jamielnik 17 pkt. 20:11

IV GKS ISKRA Smykówko 16 pkt. 21:18

V LZS JORDAN Kazanice 15 pkt. 25:13

VI LZS ZAMEK Szymbark 7 pkt. 14:24

VII LZS Fijewo 6 pkt. 13:24

VIII GKS MEWA Smykowo 5 pkt. 11:30

IX KS WEL Bratian 0 pkt. 3:36


„C” KLASA


WYNIKI V KOLEJKI (15.10.2017)


ZUH ANDRZEJ Zadroga – LZS ORZEŁ Mortęgi 3:4 (2:1)
Bramki:
Grzegorz Guzowski (1), Paweł Pokojski (1), Filip Januszewski (1) – Kacper Łukaszewski (3), Paweł Szymański (1)


LZS ORZEŁ Grabowo – LZS HURAGAN Byszwałd 3:2

Bramki: Daniel Kamiński (7'), Kamil Gorczyca (30', 34') - Mariusz Liszewski (19'), Janusz Okuniewski (41')


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS ORZEŁ Grabowo 10 pkt. 17:5

II LZS HURAGAN Byszwałd 7 pkt. 11:6

III LZS ORZEŁ Mortęgi 7 pkt. 10:9

IV LZS TORPEDA Rożental 3 pkt. 9:20

V ZUH ANDRZEJ Zadroga 1 pkt. 11:18

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol